کمک برای کشتن ویروسی که از حجم ترافیکی اینترنت کم میکند .....

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
سلام یه مدتیه که کامپیوترم ویروسی شده و از حجم ترافیکیم کم میکنه با نود 32 ( که امروز اپدیت کردم ) و prevx v3 کل سیستم رو چک کردم ولی ویروسی پیدا نکرد ازتون میخوام اگه می تونید کمک کنید تا این ویروس رو پیدا کنم یا حد اقل یه ویروس کش خوب معرفی کنید در ضمن از اپدیت ویندوز هم نیست اینترنت من بی سیم هست

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام یه مدتیه که کامپیوترم ویروسی شده و از حجم ترافیکیم کم میکنه با نود 32 ( که امروز اپدیت کردم ) و prevx v3 کل سیستم رو چک کردم ولی ویروسی پیدا نکرد ازتون میخوام اگه می تونید کمک کنید تا این ویروس رو پیدا کنم یا حد اقل یه ویروس کش خوب معرفی کنید در ضمن از اپدیت ویندوز هم نیست اینترنت من بی سیم هست

برنامه ی NetPeeker Personal رو نصب کنید روی سیستم. میتونید با این برنامه ورودی و خروجی internet رو مشاهده و کنترل کنید
میتونید کامل ببنید که چی داره دانلود میشه و توسط چه برنامه ای در کجای هارد هستش و از طریق چه سایتی، و به راحتی تشخیص بدید و اینترنت اون رو محدود کنید به یک Bytes که عملاً از کار بی افته و سر فرصت بگیردید دنبال ـش توی سیستم

ScreenShot_Main.png

ScreenShot_Detail.png

نسخه ی 3.10 برنامه ی NetPeeker Personal فکر کنم 30 روزه باشه کرک اون رو هم اگر بگردید توی سایت ها و فروم ها هستش
official website
Download

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
من برنامه netpeeker رو نصب کردم ولی هر کاری می کنم ای پی بلوک نمیشه اون ای پی هم ای پیه شرکتیه که ازش اینترنت میگیرم

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
یه ویروسی مدتهاست که همرو مشغول کرده به نام Autorun.inf که از CoolDisk ها یا همون USB معمولا منتقل میشه . مطمئنی که این ویروس نیست ؟

آخه این ویروس اگه روس سیستم باشه ، آنتی ویروس نمیشناسه ولی اگه بخوای یه USB به دستگاه بزنی ، NOD مثلا میفهمه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر