Hitman2440

عضو جدید
Nov 3, 2021
1
سلام
اون بازیه Handkerchief سوال منم بود ولی هیچی از بازیش یادم نبود.ممنووون
یه چیز دیگه
دو تا بازی قدیمی دیگه هم خیلی رو مخمه
یکی یه بازی بود ک شخصیتاش مثل لورل و هاردی بودن و باید جعبه بر میداشتی و پرت میکردی به سمت دشمنات
یکی دیگه هم حدود ده دوازده سال پیش بازی میکردم یه پسره بود که یه دختر(حالا یا خواهرش یا زیدش) رو میدزدن و اون میره دنبالش
این دو تاره اگه بگی ممنونت میشم

Zt.king

عضو جدید
Nov 6, 2021
1
سلام و درود

عزیزان
من قبلا یه بازی کامپیوتری ای رو انجام میدادم
که کاراکترش لباسش سبز بود
دوربین از بالا بود
باید یه سری مراحل رو رد میکردی از کنار کوه
اطلاعات دیگه ای ندارم یادم رفته

rahism_

عضو جدید
Nov 11, 2021
1
یه بازی بود 10-15 سال پیش که سوم شخص بود تنفگی و اینا بعد میرفتی یه جایی شبیه سازمان ازمایشگاه بود بعد یه سری موجود عجیب مثل دایناسور اینا مرحله اول دایناسورای سبز که کوچیک بودن و راحت میمردن بعد هی در هارو وا میکردی و چراغ روشن میکردی و میرفتی مرحله بعد . بعد پولم داشتی تفنگ و لوازم میخریدی . یه شخصیت دختر بودو یدونه پسر میتونستی انتخاب کنی . اح... :-??:-??:-??

Shoko

کاربر سایت
Nov 12, 2021
2
سلام دوستان من چند سال پیش یه بازی داشتم تو گوشی اپل که توی بیمارستان بود و یه مرد دست و پا چلفتی لاغر و دماغ دراز بود که این بازی مرحله های ماجراجویی داشت و فقط یه مرحله رو یادمه که این مرده به مدیر بیمارستان سیب داد و اون سیبه تو گلو مرده موند و داشت خفه میشد که این مرده باید نجاتش میداد و یه پرستار زن هم داشت نگاه میکرد و یه مرحله دیگه یادمه یه تخت بیمارستان دست مرده بود که باید از موانع جلوش مثل ادم ها یا چیزای دیگه میگذشت تا مریض رو به اتاق برسونه‌ کلا بازی ماجراجویی بود ممنون میشم اگر میدونید بهم بگید

Shoko

کاربر سایت
Nov 12, 2021
2
سلام دوستان من چند سال پیش یه بازی داشتم تو گوشی اپل که توی بیمارستان بود و یه مرد دست و پا چلفتی لاغر و دماغ دراز بود که این بازی مرحله های ماجراجویی داشت و فقط یه مرحله رو یادمه که این مرده به مدیر بیمارستان سیب داد و اون سیبه تو گلو مرده موند و داشت خفه میشد که این مرده باید نجاتش میداد و یه پرستار زن هم داشت نگاه میکرد و یه مرحله دیگه یادمه یه تخت بیمارستان دست مرده بود که باید از موانع جلوش مثل ادم ها یا چیزای دیگه میگذشت تا مریض رو به اتاق برسونه‌ کلا بازی ماجراجویی بود ممنون میشم اگر میدونید بهم بگید

Amir2434

کاربر سایت
Nov 12, 2021
1
سلام دوستان دنبال دو تا بازی هستم مشخصات بسیار کمی ازشون یادمه اولی:
یه بازی شوتر سوم شخص بود که اینطوری شروع میشد که با یک نفر دیگه با قایق میایم سمت اسکله پیاده میشیم )تویه هوای برفی بود( و میریم جلو.

بازی بعدی درباره ی موجودات فضایی بود بازی با کات سین شروع میشد که هیولا ها شخصیت بازی رو گرفتن و حرف میزدن و بعد فکر کنم میرفت گذشته که چه اتفاقی افتاده و حملشون رو نشون میده و بعد یه دستکشی گیرش میاد که میتونه جاذبه اشیا رو از بین ببره یا جاذبشون رو زیاد کنه
امدوارم کافی بوده باشه اطلاعات😅😅

Mohamad dj

کاربر سایت
Oct 25, 2021
5
سلام وقتتون بخیر
بازی اول تفنگی بود باید پشت سنگر بودی و میتونستی بالا و پایین بری و اسلحه رو ارتقا بزنی و دشمنان با مرحله ها بیشتر میشن و گرافیک هم نداشت بازیهه
باز دوم یه پسر بود که با شمشیر با اسکلت ها و چیزای دیگه می‌جنگید که قسمت دوم یه مرد هم بود و گرافیک خاصی نداشت و فقط چپ و راست میرفت و میتونستی شمشیر و سپر های جدید بخری

• Like
Reactions: Javad1234

Mahan10

عضو جدید
Nov 21, 2021
1
سلام من دنبال یه معمایی بازی میگردم که توش یه دختره وارد یک قصر میشه و اونجا اتفاقات رخ میده
چیزه دیگه که یادم اینه یه دنبال یه عروسک دلقک سیاه و سفید میگرده
در ضمن دختره توی قصر تنهاست و اول بازی بیرون قصر جای یه گاری شروع میشه

Mohamad dj

کاربر سایت
Oct 25, 2021
5
سلام وقتتون بخیر
دنبال یه بازی موبایلم حدود ۷ سال پیش بازی می‌کردم سبک بازی پلتفرم بود
یه پسر بود پوست روشن و رنگ موی طلایی یا قهوه ای یادم نیس شمشیر و سپر داشت باید اسکلت میکشت و مرحله های بعدی چیزای مختلف اضافه میشد
بعد میتونست سلاح هاش و آپگرید کنه و چیزای جدید بخره
گرافیکش خیلی ساده بود و فقط چپ و راست میرفت
قسمت ۲ بازی رو که ساختن یه مرد دراکولا هم اضافه شده بود
یه چیزی تقریبا مثل بازی wonder blade هست
تروخدا اگه کسی میدونه بگه مژدگانی هم میدم

Javad1234

عضو جدید
Nov 24, 2021
1
سلام دوستان چند سال پیش من یه بازی داشتم که اسمش یادم نیست . ولی بازی اینجوری بود که با موجودات عجیبی می‌جنگیدی و آخر هر مرحله هم یک غول بود که باید میکشتیش .
یه تفنگ داشت که که دشمنو خشک میکرد.
دیوار ها یه هو فرو میریختن و اسکلت هایی بیرون می آمدند و یه نوع پرنده های از آسمون می اومدند که آتیش مینداختند و موش هایی بودند که اگه بهت می‌خوردن میترکیدن

ritercrew

کاربر سایت
Nov 26, 2021
1
سلام خسته نباشید در دهه هشتاد یک برنامه کامپیوتر ایرانی داشتیم موزیکال بود بازی داشت نمیدونم اسمش رنگین کمان بود یا رنگارنگ یا یه همچین اسمی داشت از آهنگاش گل گندم شکفته گل گندم یار .داستان ها و حکایاتش آستین نو بخور پلو و آهنگ
های آموزش زبان انگلیسی داشت

tmtsjim7

عضو جدید
Nov 26, 2021
2
سلام دوستان
ببخشید اگه جای درستی پیاممو ننوشتم

من دنبال یه بازی میگردم که تو ژانر واحشت هست و اسمش رو نمیدونم و ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه

این بازی رو حدودا 15 سال پیش یه نفر تو گیم نت داشت بازی میکرد اونجا دیدم و خوشم اومد .( یه چیزی تو مایه های فضای بازی های resident evil 4 یا cold fear هست) قهرمان بازی یه پسری بود که یه موجوداتی رو میکشت که نا مرئی بودن و وقتی نزدیکش میشدن رد پاهاشون روی زمین مشخص میشد و از اون طریق اونا رو میدید و بهشون شلیک میکرد البته گاهی اوقات اون موجودات ظاهر میشدن و دوباره نامرئی میشدن که فضای بازی رو ترسناک میکرد. بعد یه جایی از بازی میره تو یه اتاق یه دختره رو تخت دراز کشیده که میره بهش نمیدونم امپول میزنه یا یه دارو تزریق میکنه و خودش انگار بیهوش میشه و وقتی دوباره به هوش میاد میبینه دختر رو تخت نیست.

لطفا هر کی میدونه اسمشو بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر