کمک برای فلش کارت

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,700
من یک فلش کارت خریدم اسمش apex هست و ماله درگاه پایینی(مال GBA)هست که یک مموری micro sd میره داخلش میخواستم بدونم کسی بلده باهاش کار کنه چون فقط بازی های gba که رو خودش هست رو اجرا میکنه ولی دو تا بازی ds داره اجرا نمیشه و بازی gba هم که از اینترنت برداشتم هم اجرا نمیشه میخواستم بدونم کسی باهاش کار نکرده که به من هم کمک کنه؟آخه روش زده اجرای بازیهای ds فیلم و آهنگ ولی هیچکدوم رو نمیگیره

soroushmehdi

کاربر سایت
Oct 30, 2006
76
نام
Soroush Mehdi
برای اجرای بازیهای ds بر روی فلش کارتهایی که از درگاهایینی استفاده می کنند، باید یا دستگاهت کپی خور باشد (با استفاده از FlashME) یا باید کارتریجی به نام PassMe داشته باشی و آن را در درگاه بالای دستگاه قرار دهی.
راه اول بهتر است، چون کارتریج PassMe را فکر نکنم بتوانی جایی تهیه کنی.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من امروز dsم از تهران رسید .مشکی سفارش داده بودم ولی صورتی فرستادن:(
یه کارت apex هم فرستادن به نظرتون پسش بدم r4 یا supercart بگیرم؟دستگاه کپی خور شده .به نظرتون این اذیت نمی کنه بعدا؟80 تومنه قیمتش

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اقا خدا بهت اجر بده یه لطفی بکن بگو دستگاه و کارتش رو از کجا خریدی هیچ کس تحویل نمیگیره:(.خیلی وقته پول هام رو جمع کردم بخرم ولی نمیدونم از کجا...

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اقا خدا بهت اجر بده یه لطفی بکن بگو دستگاه و کارتش رو از کجا خریدی هیچ کس تحویل نمیگیره:(.خیلی وقته پول هام رو جمع کردم بخرم ولی نمیدونم از کجا...

بابا منم وضع خوبی ندارم.گرگان زندگی میکنم. رفتمیش دوستم اونم مثلا رفت برام از فروشگاه کیان بیاره گفتم مشکی بیاره بعد دیدم صورتی فرستاده تازه lcdشم خراب بود برام پس فرستادش حالا فردا پس فردا قراره یکی جدیدشو برام بفرسته.اون کارتم همون جا داره. ولی فکر نکنم کارت خوبی باشه.البته اگه supercard باشه خیلی خوبه.DS داری؟ با adsl256آنلاین میشه راحت زد باهاش؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بابا منم وضع خوبی ندارم.گرگان زندگی میکنم. رفتمیش دوستم اونم مثلا رفت برام از فروشگاه کیان بیاره گفتم مشکی بیاره بعد دیدم صورتی فرستاده تازه lcdشم خراب بود برام پس فرستادش حالا فردا پس فردا قراره یکی جدیدشو برام بفرسته.اون کارتم همون جا داره. ولی فکر نکنم کارت خوبی باشه.البته اگه supercard باشه خیلی خوبه.DS داری؟ با adsl256آنلاین میشه راحت زد باهاش؟

من که ندارم.(آبادان زندگی میکنم).ولی فکر کنم برای آن لاین باید از wifi استفاده کنی.
میشه یه لطفی کنی و شماره این مغازه که گفتی به من بدی؟

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من که ندارم.(آبادان زندگی میکنم).ولی فکر کنم برای آن لاین باید از wifi استفاده کنی.
میشه یه لطفی کنی و شماره این مغازه که گفتی به من بدی؟

الان ندارم،در اولین فرصت می گیرم بهت می دم.به نظر من از parto بگیر.کاش درسته

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
همین که سایتش اینه؟http://partogames.com
تو سایتشون که چیزی ننوشته.
راستی انگار کارت r4 بهتریت انتخابه،فروشگاهی که گفتی داره؟یه سوال دیگه،کلا چقدر برات اب خورد؟

آره همینه سایتش.اول supercard dsone هست بعد r4.البته فلش کارتا همشون تقریبا خوبن و فرق آنچنانی ندارن.ds حدود180 , فلش کارت حدود80. تو این هفته حدود 7 گیگ بازی ds دانلودکردم:biggrin1:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
کلا 260 میشه پس....یه خورده زیاده نه؟
دستگاهت رسید؟اگر رسید بگو این apex چه طوره.

با اون دستگاه خرابه که تست کردم تو loading می نوشت supercard.اگه واقعا سوپر کارت باشه خوبه.ولی بدیش اینه که مال slot2هست.برا همین دستگات حتما بایدکپی خور باشه.خراب شدن lcdش هم فکرکنم موقع کپی خور کردن ایجاد شده بود.بهتره که r4 یا dsone بگیریم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
با اون دستگاه خرابه که تست کردم تو loading می نوشت supercard.اگه واقعا سوپر کارت باشه خوبه.ولی بدیش اینه که مال slot2هست.برا همین دستگات حتما بایدکپی خور باشه.خراب شدن lcdش هم فکرکنم موقع کپی خور کردن ایجاد شده بود.بهتره که r4 یا dsone بگیریم

انگار r4 بهتره.این دو تا رو نگاه کن:
http://www.emuboards.com/invision/index.php?showtopic=28116&st=0&start=0
http://www.emuboards.com/invision/index.php?showtopic=28613

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر