کمک برای رفع فیل .تر سرور های راکت لیگ در پلی 4(اینترنت پتیاک)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون
فقط این مراحل را رفتم و پلی را به اون روشی که گفته به اینترنت وصل کردم کارم یعنی دیگه کاری نداره و برم ببینم به سرور راک استار وصل میشه یا نه؟
آره دیگه، کریو هم فعال کن، درست میشه

• Like
Reactions: naeim_n1

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
آره دیگه، کریو هم فعال کن، درست میشه
من با psx تونستم اینترنت را به پلی بدم و با قندشکن هم وصل شدم.توی پلی چک می کنم همه چیز اوکی هست.یعنی سایت های شیلتر را باز می کنه ولی باز برای باز کردن جی تی ای انلاین مشکل داره

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
برای gta
توی همین لینکی که فرستادی دیدم که قند شکن را از طریق psx میشه شیر کرد
من قند شکن pptp دارم.اونم میشه شیر کرد از طریق psx یا نه؟
اگه جواب مثبت هست نحوه کارش چه جوری هست؟
دوست عزیر منم مشکل شما رو داشتم . هر شکنی هم بگی امتحان کردم جواب نداد . فقط و فقط مشکل از سرویس دهنده اینترنتته . من عوض کردم سرویس دهنده رو درست شد . وقت خودتو الکی نگیر

• Like
Reactions: naeim_n1

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
دوست عزیر منم مشکل شما رو داشتم . هر شکنی هم بگی امتحان کردم جواب نداد . فقط و فقط مشکل از سرویس دهنده اینترنتته . من عوض کردم سرویس دهنده رو درست شد . وقت خودتو الکی نگیر
می دونم که پتیاک با راک استار مشکل داره فکر کردم از قند شکن استفاده کنم شاید درست بشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

کدوم شرکت بودی و کدوم شرکت گرفتی؟

MohammadReza x

کاربر سایت
Apr 22, 2021
6
سلام
دوستان از هر طریقی اقدام کنین چه از طریق dns و چه proxy آخرش این بازی رفع تحریم نمیشه
من خودم انواع روش ها و dns و پروکسی ها رو امتحان کردم ولی بازم نشد
تنها راهش اینه که بهشون email بزنین و بگین که چنین مشکلی هست و خیلی هم علاقه دارین به این بازی تا شاید مثل بقیه بازی ها بالاخره خودشون رفع تحریم کنن

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام
دوستان از هر طریقی اقدام کنین چه از طریق dns و چه proxy آخرش این بازی رفع تحریم نمیشه
من خودم انواع روش ها و dns و پروکسی ها رو امتحان کردم ولی بازم نشد
تنها راهش اینه که بهشون email بزنین و بگین که چنین مشکلی هست و خیلی هم علاقه دارین به این بازی تا شاید مثل بقیه بازی ها بالاخره خودشون رفع تحریم کنن
با وی پی ان وصل میشه..من تست کردم
خرجش 500 الی 600 تومن هست..باید یک روتر مودم و یا روتر خالی ( اگر مودم adsl دارین ) بخرین..بعد یک وی پی ان با کیفیت از کشور المان یا هلند ( ترجیحا آلمان) به خاطر پینگ پایین به ایران بخرین بزنین داخل روتر..اونوقت کلا ورودی نت شما تبدیل به وی پی ان میشه و به راحتی میتونید به تمام بازیهای فیلتر شده دسترسی پیدا کنین.
البته با لپ تاپ هم میشه شیر کرد وی پی ان رو اما اون دستو پا گیره ، همش بخوای با لپ تاپ وصل کنی.

MohammadReza x

کاربر سایت
Apr 22, 2021
6
با وی پی ان وصل میشه..من تست کردم
خرجش 500 الی 600 تومن هست..باید یک روتر مودم و یا روتر خالی ( اگر مودم adsl دارین ) بخرین..بعد یک وی پی ان با کیفیت از کشور المان یا هلند ( ترجیحا آلمان) به خاطر پینگ پایین به ایران بخرین بزنین داخل روتر..اونوقت کلا ورودی نت شما تبدیل به وی پی ان میشه و به راحتی میتونید به تمام بازیهای فیلتر شده دسترسی پیدا کنین.
البته با لپ تاپ هم میشه شیر کرد وی پی ان رو اما اون دستو پا گیره ، همش بخوای با لپ تاپ وصل کنی.
پینگت چنده دوست عزیز؟ و از چه vpn استفاده میکنی؟

منکه خودم یه چند هفتس از طریق vpn لپ تاپ به سرور ها وصل میشم vpn من kerio maker هست و سرعت مودم هم رو 16Mbps هست با این حال پینگم معمولا بالای 200 هست و در بهترین حالت 130

با پینگ بالا200 خیلی لگ میزنه و درست نمیشه بازی کرد

تو که به مودم vpn وصل میکنی وضعیت پینگت در چه حاله

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
پینگت چنده دوست عزیز؟ و از چه vpn استفاده میکنی؟

منکه خودم یه چند هفتس از طریق vpn لپ تاپ به سرور ها وصل میشم vpn من kerio maker هست و سرعت مودم هم رو 16Mbps هست با این حال پینگم معمولا بالای 200 هست و در بهترین حالت 130

با پینگ بالا200 خیلی لگ میزنه و درست نمیشه بازی کرد

تو که به مودم vpn وصل میکنی وضعیت پینگت در چه حاله
از سرویس های رفع تحریم استفاده کن..چندتا سایت هستن اکانت تست هم میدن قبلش..تو نت سرچ کن میاد..اونا پینگاش پایینتره نسبت به وی پی ان

MohammadReza x

کاربر سایت
Apr 22, 2021
6
از سرویس های رفع تحریم استفاده کن..چندتا سایت هستن اکانت تست هم میدن قبلش..تو نت سرچ کن میاد..اونا پینگاش پایینتره نسبت به وی پی ان
خب vpn که رو مودم استفاده میکنی رو از کجا گرفتی بگو منم بگیرم اگه پینگت خوبه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
من وی پی اس دارم از داخل وی پی اسم ، وی پی ان ساختم شیر کردم که هزینش زیاد درمیاد..125تومن در ماه..شما اصلا نیازی به وی پی اس نداری..من چون نیازم چیز دیگری هست وی پی اس تهیه کردم....اگر میخوای وی پی ان بگیری بهتره المان بگیری..برای من پینگم 90 تا 110 ایناست...البته به نتتم مربوطه.
البته بازم میگن سرویس رفع تحریم بگیری خیلی بیتشر کاهش پینگ میگیری..من قبلا استفاده کردن پینگم رو 8.8.8.8 میامد رو 80..البته بدون وی پی ان روی 40 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر