کمریلیو: کرایسیس2 باید و خواهد توانست امتیازات بالای 90 کسب کند!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
20110117plus90_gt.jpg

جناب Nathan Camarillo از سران کرایتک این موضوع را قبول ندارد که امتیازات کسب شده توسط یک بازی فقط روی بازاریابی تاثیر گذار است و با قدرت تمام می گوید که کرایسیس 2 برای اینکه بتواند بازار را تکان دهد باید امتیازات بالای 90 درصد بیاورد.

این مدیر تولید به سرویس خبری CVG اعلام کرده که :" در این نسل بازی ها برای اینکه بتوانند بازار را تکانی اساسی دهند باید امتیازات +90 کسب کنند."

وی ادامه داد که :"اگر میخواهید شناخته شوید، بدون توجه به سبک، مانند هرچیزی باید کیفیت بالاترین محصول را تولید کنید، در اینصورت به هیچ چیز دیگری توجه نمیشود."

اعتماد به نفس جناب کمریلیو نسبت به گزارش دفعه ی قبلی که در ماه نوامبر داشت بسیار بیشتر به نظر می رسد.
آن زمان آقای David DeMartini مدیر اجرایی شرکت، ادعا داشت که Crysis 2 در هنگام عرضه می تواند امتیازات بالای 90 را کسب کند در همین راستا آقای کمریلیو اذعان داشت که:" نسخه ی نهایی بازی بهترین نسخه ایست که ما میتوانیم بسازیم و غیر منصفانه نیست که بگوییم با امتیازات 90+ ارزیابی خواهد شد."

Crysis 2 در اواخر مارچ برای PC، Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد.
همانطور که میدانید جناب جیمز کامرون با دیدن کرایسیس 2 به صورت 3D دامنش از دست رفته بود!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
همانطور که میدانید جناب جیمز کامرون با دیدن کرایسیس 2 به صورت 3D دامنش از دست رفته بود!
چه واژه های ادبیاتیِ زیبایی!:d

امیدوارم ادعاهای ایشان به واقعیت تبدیل بشن!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اي بابا چقدر بي اعتماد به نفس.يعني بازي به اين بزرگي ميخواد ميانگين نمراتش زير 9 بشه.اگه بشه من يكي كه تعجب ميكنم.ولي انگار گند زدن به بازي كه اينطوري با شك و ترديد داره صحبت ميكنه:d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
چه واژه های ادبیاتیِ زیبایی!:d

امیدوارم ادعاهای ایشان به واقعیت تبدیل بشن!
حال کردی جان من!؟:d
اي بابا چقدر بي اعتماد به نفس.يعني بازي به اين بزرگي ميخواد ميانگين نمراتش زير 9 بشه.اگه بشه من يكي كه تعجب ميكنم.ولي انگار گند زدن به بازي كه اينطوري با شك و ترديد داره صحبت ميكنه:d
کاشکی کمریلیو شما رو میدید! اونوقت میومد اعلام میکرد امتیازات بازی بالای 10 خواهد شد!:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

انقدر توقع رو از خودش بالا برده با صحبت های مسخره ای که کردن هر کاری بکنن پدر بازیشون در میاد از چنگ زدن به بازی های بزرگ تا تبلیغات مسخره مثل همین صحبت از جیمز کامرون .

من متوجه نمیشم ما میخوایم بازی رو بازی کنیم که داستان خوبی داشته باشه با گیم پلی خوب حالا 3Dبودن یکی از امکاناتش هستش نه اصل بازی که بیان بر مبنای صحبت این شخص برای بازی تبلیغ کنن بازم جیمز کامرون در سطحی نیست که در مورد بازی نظر بده به دلیل این که بازی سازی با فیلم سازی خیلی فرق داره دوم بازی ساز نیست و در کل شاید بازی باز هم نباشه .

میتونه از تکنولوژی 3D استفاده شده خوشش بیاد اما این که این تکنولوژی بازی رو بسازه یا یه مفهومی به بازی ببخشه خیر .

به نظر من با صحبت های خودشون گور امتیاز بازی خودشون رو کندن اما در کل بازی هر امتیازی بگیره مهم خود بازی هستش و کسی که دوست داره بازی رو میشینه بازی میکنه و حالش رو میبره حالا میخوان 1 بدن میخوان 10 بدن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Loghman

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
انقدر توقع رو از خودش بالا برده با صحبت های مسخره ای که کردن هر کاری بکنن پدر بازیشون در میاد از چنگ زدن به بازی های بزرگ تا تبلیغات مسخره مثل همین صحبت از جیمز کامرون .

من متوجه نمیشم ما میخوایم بازی رو بازی کنیم که داستان خوبی داشته باشه با گیم پلی خوب حالا 3Dبودن یکی از امکاناتش هستش نه اصل بازی که بیان بر مبنای صحبت این شخص برای بازی تبلیغ کنن بازم جیمز کامرون در سطحی نیست که در مورد بازی نظر بده به دلیل این که بازی سازی با فیلم سازی خیلی فرق داره دوم بازی ساز نیست و در کل شاید بازی باز هم نباشه .

میتونه از تکنولوژی 3D استفاده شده خوشش بیاد اما این که این تکنولوژی بازی رو بسازه یا یه مفهومی به بازی ببخشه خیر .

به نظر من با صحبت های خودشون گور امتیاز بازی خودشون رو کندن اما در کل بازی هر امتیازی بگیره مهم خود بازی هستش و کسی که دوست داره بازی رو میشینه بازی میکنه و حالش رو میبره حالا میخوان 1 بدن میخوان 10 بدن .
من کاملاً با نظر شما موافقم! کاملاً به معنای واقعی کلمه! به نظر من هم امتیازات داده شده برای خود فرد اصلاً مهم نیست!
______
ولی موضوعی که هست اینه که شما چرا همیشه همه چیزو سخت میگیرید؟!:-/

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
مطمئنا میانگین نسخه ی PC بالای 90 خواهد بود ولی من متاسفانه خیلی به نسخه ی کنسولی خوش بین نیستم!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازم جیمز کامرون در سطحی نیست که در مورد بازی نظر بده به دلیل این که بازی سازی با فیلم سازی خیلی فرق داره دوم بازی ساز نیست و در کل شاید بازی باز هم نباشه .

3D دیدن چه ربطی به فیلم بودن یا بازی بودن داره؟ که جیمز کامرون نتونه در زمینه 3D روی بازی نظر بده؟! حالا جیمز کامرون بازی را در حالت 3d دیده و تحت تاثیرش گذاشته همون شخصی که با Avatar دنیای 3D را تکون داده !

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
شک نکنید کرایسیس 2 از 90 رد میکنه.
اما رسیدن به چنین میانگین فوق العاده ای مرد کهن میخواد.
همه چیز گرافیک نیست. داستان و گیم پلی و از طرفی بخش چند نفره در کنار گرافیک دست به دست هم میدن تا میانگین بازی از 90 رد بکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر