کسی این بازی ها رو میشناسه؟

سلام
من امروز یه سایت دیدم به آدرس www.falcom.com که کلی بازی توش بود که اصلا تو بازار ندیدم همه هم به نظر RPG میان. کسی اسم انگلیسی بعضی از این بازیا رو میدونه و اینکه چرا تو بازار نیست؟

ORIGIN

کاربر سایت
May 7, 2008
51
سلام
من امروز یه سایت دیدم به آدرس www.falcom.com که کلی بازی توش بود که اصلا تو بازار ندیدم همه هم به نظر RPG میان. کسی اسم انگلیسی بعضی از این بازیا رو میدونه و اینکه چرا تو بازار نیست؟
فکر نمی کنم برای بازارهای جهانی عرضه شده باشند........اگرم پیداشون کنی کلهم ژاپنی هستند و بدرد ما نمی خوره......

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام
قرار نیست که هرچی اینور اونور دیدیم بیاییم اینجا تاپیک الکی بزنیم که پستمون بره بالا فکر کنم تاپیک راهنمایی در bc بگردی پیدا میکنی
فکر نمی کنم برای بازارهای جهانی عرضه شده باشند........اگرم پیداشون کنی کلهم ژاپنی هستند و بدرد ما نمی خوره......

پس شما تا حالا بازی ژاپنی بازی نکردی که میگی بازی ژاپنی به درد نمیخوره :mad:

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
قرار نیست که هرچی اینور اونور دیدیم بیاییم اینجا تاپیک الکی بزنیم که پستمون بره بالا فکر کنم تاپیک راهنمایی در bc بگردی پیدا میکنی

واسه آنلاین بازی کردنش

پس شما تا حالا بازی ژاپنی بازی نکردی که میگی بازی ژاپنی به درد نمیخوره
اگر اطلاعات داشتی نمیپرسیدی /:)
مثل اینکه بگی WOW را غیر آنلاین نمیشه بازی کرد
گیمر حرفه ای به این میگنا:cool:
چرا شما با همه دعوا داری؟:confused:
خیلی از زدن تاپیک ناراحتی اعتراض بده.:confused:
حالا یکی یک سوال کرده شما باید جوابشو بدی نه این که اونو مسخره کنی.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر