کرایتک انتظار ندارد عناوین لانچ نسل بعدی تفاوت زیادی با Crysis 3 داشته باشند

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
رئیس کرایتک آقای Cevat Yerli فکر نمیکند اولین سری از بازی های نسل بعد تفاوت قابل توجهی با Crysis 3 در کنسول های نسل حاضر داشته باشند.

crysis-3-2.jpg

در مصاحبه با CVG ، آقای Yerli گفت: که فکر نمیکند شرکت او بتواند چیزی بیشتر از کاری که بر روی عنوان Crysis 3 انجام داده اند، با کنسول های نسل حاضر انجام دهند.

او گفت: "پروژه های کرایتک عموما یک سطح بالاتر از چیزی است که در کنسول های موجود به آن رسیده ایم. من در واقع فکر میکنم مردم متحیر خواهند شد از این که ببیند عناوین لانچ نسل بعدی سایر شرکت ها، تفاوت قابل توجهی با Crysis 3 نخواهند داشت."

Yerli همچنین کاری که تیمش انجام داده است را ستایش کرد که به اعتقاد او یک دنیای گیم منحصر بفرد است.
او گفت: "کرایسیس 3 ، visual identity (هویت بصری) خودش را دارد. شهری که به مانند جنگل انبوهی است، جهانیست که پیش از این هرگز خلق نشده است، آن نوع تصویر، آن کیفیت و سطح غوطه وری و عمق. من فکر میکنم هیچ بازی ای تا به حال این تنظیمات و محیط را نداشته است، آن یک صحنه تماشایی بصری است."
"این دنیا حتی در Hollywood هم ساخته نشده است. مردم ممکن است فکر کنند در اینجا شباهت هایی با فیلم I Am Legend وجود دارد. اما این دو کاملا با هم تفاوت دارند. I Am Legend رشد بیش از حد دارد، اما شهر جنگلی کرایسیس 3 ، به طور کامل در سطح متفاوت دیگری است. کرایسیس 3 هویت مختص خودش را دارد و من بسیار مغرور هستم به چیزی که تیم به آن رسیده است."

عنوان Crysis 3 در 19 فوریه در آمریکای شمالی و 22 فوریه در اروپا برای PC، X360، PS3 عرضه خواهد شد.

SOURCE 1
SOURCE 2

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با غلط کردیم شکر خوردیم کار اینها راه میافته؟ یه میل بزنیم بگیم که خرفهم شدیم درمورد مسائل تکنیکی بازیتون.

Sent from my MT25i using Tapatalk 2

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
امیدوارم صحبت هاش اغراق نباشه و موقع عرضه ما هم همچین حسی داشته باشیم البته نمایش هایی که تا الان داشته زیاد با حرف هاش فاصله ندارن.

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تنها شرکتی که تونست تو این نسل و نسل پیش تمامی مرزها رو بشکنه و یه تنه صنعت گرافیک و گیمپلی اول شخص رو چندین پله به جلو هل بده همین کرایتک و کرای انجین بوده ... من و بر و بچ مخلصشونیم.>:d

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
با غلط کردیم شکر خوردیم کار اینها راه میافته؟ یه میل بزنیم بگیم که خرفهم شدیم درمورد مسائل تکنیکی بازیتون.

Sent from my MT25i using Tapatalk 2

اینا هم رسما مارو با Crysis و CE شون سرویس کردن!

a3947_Javadi.jpg

من نمیفهمم چرا این crytek بد بخت این همه هیتر داره

3 تا بازی ساخته هر 3 تا میانگین 85-91 رو داشتن
هر 2 بازیشم که بهترین گرافیک نسل رو دارن ... اخه این جواد بیچاره چیکار کرده شماهارو ;;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
من که تقریباً هیچی از نسخه های کنسولی Crysis 3 نمیدونم ، ولی ملت توی فروم های خارجی اکثراً شاکی هستن. یه عده میگن تغییر خاصی نسبت به C2 نداشته و مثل اینکه هنوز یه سری از مشکلات فنی اون (از جمله رزولوشن غیر HD و افت فریم و ...) رو هم داره. البته اینا برای بخش مولتی پلیر هست و باید دید بخش داستانی چطوره.
این خبر هم خنده دار بود جداً ! :D اول فکر کردم منظورش Crysis 3 نسخه PC هست ! در اون صورت باهاش هم عقیده بودم و بعید میدونم Launch Title های نسل بعد بتونن به نسخه PC این بازی برسن و یه کم طول میکشه تا بازی های نسل بعد به اونجا برسن. ولی وقتی منظورش نسخه کنسولی C3 باشه ، دیگه چیزی نمیشه گفت !!! :D

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
تنها شرکتی که تونست تو این نسل و نسل پیش تمامی مرزها رو بشکنه و یه تنه صنعت گرافیک و گیمپلی اول شخص رو چندین پله به جلو هل بده همین کرایتک و کرای انجین بوده ... من و بر و بچ مخلصشونیم.>:d

crysis با چه معیارهای اول شخص رو به جلو هل داد؟
اگر crysis 1 رو تا حدی فاکتور بگیریم مابقی قسمت هاش تقلید ریز و درشت از cod بوده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اگه منظورش نسخه PC باشه که به نظرم زیاد هم بی راه نگفته :D چند تا تریلر آخر بازی رو نگاه کنید متوجه میشید این بابا چرا اینقدر از بازی خودش ذوق زده شده :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
مگه بازی فقط گرافیکه!

از طرفی رزولیشن بازی توی نسل بعد احتمالا روی 1080P باشه و اینا خیلی زور بزنن و از سر ته سایه زنی و AA و اینا بزنن بتونن روی 720 اجرا کنن بازی رو!

اونم با کلی باگ گرافیکی!

مگه 360 ,Ps3 چقدر قدرت دارن که کرایتک بخواد ازش استفاده کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر