کد های جنرال(generals) در گیم نت

Fear = Mind Killer

کاربر سایت
Feb 24, 2007
23
این جور بازی کردن چه فایده ای داره. مثل این می مونه قدرت همه بازیکناتو 99 کنی با ملت مسابقه بدی! ( مثال فوتبالی زدم همچین خوب درک کنی ):biggrin1: l

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
خوب وقتی میری گیم نت میبینی رفیقت کد میزنه تو بلد نیستی بعدشم سر سه سوت میبازی زورت نمیگیره تازه انگار پولتم ریختی دور

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
خوب وقتی میری گیم نت میبینی رفیقت کد میزنه تو بلد نیستی بعدشم سر سه سوت میبازی زورت نمیگیره تازه انگار پولتم ریختی دور
خوب وقتي ميبيني حريفت چيت زده اصلا نبايد بازي كني. با چيت بازي كردن كه هنر نيست ...

rainman

کاربر سایت
Feb 7, 2007
57

ولی من فکر نکنم که موقع بازی کردن به صورت شبکه بشه رمز زد مثلا نگاه کن موقع بازی کردن world of war craft به صورت شبکه نمی شه رمز زد یعنی قبول نمی کنه.....

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
از نظر قبول کردن که قبول میکنه بعدشم ادم با رفیقش که میره گیم نت نمیشه بگه اگه چیت بزنی بازی نمکینم مثل دخترا قهر کنه زشته ناسلامتی ما مردیم حالا اگه کسی چیزی به درد به خوری داره بگه جدا از چیت یا کد

rainman

کاربر سایت
Feb 7, 2007
57
ربطي به دختر بودن نداره ...
وقتي كه كسي تقلب ميكنه ديگه بردن فايده اي نداره.كسي هم كه مرد باشه چيت نميزنه

اینا راست میگه چیت کد زدن اصلا حال آدم را به هم میزنه دقیقا مثل تقلب کردن سر امتحان اگر چه بعضی جاها کار سازه اما طرف داره به خودش ضرر میزنه....:-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
سلام دوستان عزیز ...

ببینید کلا بازیهای command & Conquer از همون اولیش که red alert 1 بود بگیر تا Generals و ...

هیچ کدوم به صورت کد کار نمیکنند ...

نه اینکه در این بازیها cheet وجود نداشته باشه ... بلکه به صورت Trainer و برنامه هست ،

که فایلهای بازی رو به صورت HEX دستکاری میکنه ... از جمله این کار ها مثلا

نامحدود کردن سرمایه شماست ... یا سریع پر شدن سلاح های کشتارجمعیتون ...

من توی Game net امتحان نکردم ( یعنی از سن من گزشته برم گیم نت !!! )

shahram_batboy

کاربر سایت
Jul 1, 2007
11
نام
شهرام
بچه ها خیالتون رو راحت کنم چیت نداره فقط باگ داره در ضمن چیت هم نداره فقط trainer داره من تست کردم وقتی از trainer هم استفاده کنید میندازتون بیرون پس بی خیاله چیت جنرال :cheesygri

shahram_batboy

کاربر سایت
Jul 1, 2007
11
نام
شهرام
در ضمن بچه ها لطف کنید اگه بلد نیستید نگید نداره من نمیگم شاخم ولی 1 بار تست کردم به خاطره همین امدم دارم نظر میدم شما هم وقتی تست کردید اون موقع نظر بدید بهتر نیست ؟
اگه کسی رو ناراحت کردم متاسفم یا ببخشید;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر