کدوم کنسول نسل هفتم {PS3 - X360} برای گیم نت کنسول مناسب است

کدوم یکی به نظر شما مناسب تره برای گیم نت؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    63

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
بنام خدا
سلام به همه
دوستان مدتی هست که تعدادی از رفقا که میخان گیم نت کنسول راه اندازی کنن
از بنده حقیر سوال میکنن در مورد اینکه PS3 بهتره واسه گیم نت یا XBOX360

منم البته نظر خودمو میگم اما خیلی قدیمی تر از بنده هستن اینجا که میتونن راهنمایی کنن و تجربه هاشونو در اختیارتون قرار بدن
بنده هم به نظرم رسید تاپیکی ایجاد کنم که هم نظر سنجی داشته باشه از کاربران و همچنین دوستانی که گیم نت کنسول دارن و هم بحث و تبادل نظر بشه درباره این موضوع که دوستانی که قصد ایجاد گیم نت دارن بتونن تصمیم بهتر رو اتخاذ کنن

دوستان خواهشا تو نظر سنجی هم شرکت کنن و تجربیاتی هم اگه دارن در این زمینه بازگو کنن که سایر دوستان استفاده کنن
یه درخواست دیگه هم اینکه دقت داشته باشید کارکرد کنسول توی گیم نت تا خونه خیلی فرق میکنه سعی کنید گزینه ای رو انتخاب کنید که مطمئنید برای گیم نت مناسب تره چون ممکنه خیلی ها روی این نظر سنجی حساب باز کنن و بر اساس این نظر ها تصمیم بگیرن

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
براي گيم نت بايد هر دو تا رو داشته باشي ولي ps3 بيشتر چون هم اجرايي بازيهاش از روي هارد راحتر و استحلاك كمتري داره از اونور هم كنترلر راحت ميتوني بهش وصل غير از كنترلر خودش

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
براي گيم نت بايد هر دو تا رو داشته باشي ولي ps3 بيشتر چون هم اجرايي بازيهاش از روي هارد راحتر و استحلاك كمتري داره از اونور هم كنترلر راحت ميتوني بهش وصل غير از كنترلر خودش
اینایی که گفتی همشون درسته محسن جون منم خودم اعتقاد دارم PS3 بهتره
اما فکر کنم منظورمو درست متوجه نشدید یا شایدم اشتباه من بوده که طوری نوشتم که دوستان بد متوجه شدن
اینکه هر دوتاشون باشن درسته اما منظور من اینه که ما میخاهیم مثلا 10 تا کنسول بیاریم و قسمت عمده از این 10 دستگاه رو {مثلا 8تا یا هر10 تارو} شبکه کنیم
اونوقت کدوم رو دوستان پیشنهاد میدن

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام رفيق، من خودم تا حالا با كنسول كار نكردم! فقط PC ، و ميخوام ps4 بخرم، نظر سنجي رو ديدم، گفتم نظر خودم رو بگم، اول اين رو بگم كه الآن با وجود نسل جديد، رفتن به سراغ نسل قديم غلطه، و سود زيادي نداره، اما تجربه ي دوستان كنسول باز من، مي گن Xbox 360 بهتره، تو شهر ما هم گيم نت هايي كه Xbox 360 دارن هميشه شلوغ تره،
البته اين در مورد نسل قديم هست، وگرنه سوني اين بار در ps4 خيلي جلو زده و جذب خودش كرده
ولي در نسل هفتم ، Xbox 360 بهتره بنظر من ، البته باز هم مي گم من با هيچ كدوم كار نكردم، طبق مشاهدات خودم گفتم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
اینایی که گفتی همشون درسته محسن جون منم خودم اعتقاد دارم PS3 بهتره
اما فکر کنم منظورمو درست متوجه نشدید یا شایدم اشتباه من بوده که طوری نوشتم که دوستان بد متوجه شدن
اینکه هر دوتاشون باشن درسته اما منظور من اینه که ما میخاهیم مثلا 10 تا کنسول بیاریم و قسمت عمده از این 10 دستگاه رو {مثلا 8تا یا هر10 تارو} شبکه کنیم
اونوقت کدوم رو دوستان پیشنهاد میدن

من خودم گيم نت داشتم كلا ps3 به صرفه تر هست ايكس باكس بخواي برات به صرفرتر باشه بايد جيتگ باشه كه دردسرهاي خودشو داره..با ps3 خيلي راحتر ميشه كنار اومد خيلي هم سخت جون هست براي كار ولي خراب بشه ps3 هم دردسرش رو هم داره

از نظر كنترلر هم گيم نت خرابي كنترلرش خيلي زياد قيمتشون هم ماشالله زياد رفته بالا براي همين ميگم ps3 راحت ميتوني كنترلر كامپيوتر يا ps2 راحت بهش وصل كني البته روي همه بازيها جواب نميده

البته نظر نهايي من براي شبكه كردن بهترين چيز كامپيوتر هست هم بازيهاش بيشتر براي لن هم عمر بيشتري ميكنه هم كابردش از يه كنسول خيلي بيشتره ميشه در كنار گيم كافي نت هم باشه

موفق باشيد

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
به نظر من PS3 برای کلوپ مناسب تره، حداقل توی منطقه‌ی ما که اینجوریه.
از نظر بازیهای مولتی پلتفرم که فرقی ندارند، ولی انحصاری های سونی کسانی رو که کنسول ندارند رو به خودش جذب می‌کنه. مثلا رفیق خودم که اگه اشتباه نکنم U2 و GOW 3 رو در کلوپ فتح کرد، آخرشم یه PS3 خرید:d
من که با بچه ها می‌رفتم کلوپ اکثرا می‌دیدم که یا فوتبال می‌زدند یا بازیهایی مثل MK و Tekken و بازیهای دو نفره. فکر نکنم که دیده باشم کسی انحصاری بازی کنه ولی اگه کسی بخواد یه انحصاری بازی کنه، احتمال انتخاب انحصاری های سونی بیشتره. بازی Rio رو هم حتما بیارید، چهار نفره خیلی حال می‌ده:d
یه پیشنهاد هم که برات دارم اینه که کنسول ها رو به اینترنت وصل کنی و بهشون اجازه‌ی بازی آنلاین بدی. PS3 برای این کار خیلی بی دردسره و اگه از برنامه های امنیتی مورد نیاز استفاده کنی احتمالش خیلی کمه که بن بشی. من خودم الآن بازیهای زیادی رو آنلاین بازی می‌کنم و با اینترنت 2 مگ پارس آنلاین بازی Injustice رو که فکر کنم خیلی ها باهاش مشکل داشته باشند، به راحتی بازی می‌کنم.
درکل با توجه به سلیقه‌ی کسایی که کلوپ (یا همون گیم نت) میرن، X360 و PS3 آنچنان تفاوتی در تعداد بازیها ندارند ولی من درکل به خاطر دلایلی که گفتم PS3 رو پیشنهاد می‌کنم هر چند X360 هم خوبه.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
واسه ی گیم نت 100% PS3.
چون دسته ی PS3 عمومیت بیشتری نسبت به XBOX داره.
مدت زمان بیشتری می تونی بدون نگرانی PS3 رو روشن نگه داری.
چون گیم نت بخاطر روشن بودن تلویزیون و کنسول های نزدیک به هم گرمای بیشتری تولید می کنه قطعاً PS3 دووم بیشتری داره و با صدای کمتری دستگاه رو خنک می کنه.
بازی های PS3 (کپی رو میتونی بریزی داخل هارد و بدون دیسک اجرا کنی) که اگه XBOX باشه باید هی CD عوض کنی و ممکنه مجبور بشی CD بخری.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من چند تا گیم نت میشناسم که همه xbox دارن و 1 یا 2 ps3 هم واسه سینگل پلیر ها دارن.
جهت داهنمایی:
چند تا ps4 هم بود که صاحب کلوپ واسش فن جدا گزاشته بود چون از میگفت تا حالا چند تا ps4 سوزونده.
چیزی که واسه خودم هم جالب بود اینه که اون از دسته های ps2 واسه بعضی از xbox 360 هاش استفاده میکرد.(یک تبدیل عجیب و غریب داشت
......
بازم جهت راهنمایی:
اون واسه کل کنسول ها(xbox360 ها ) از یک هارد سراسری استفاده میکرد.خودم نفهمیدم چی میگفت ولی میگفت یک سیستمی خریده که کل کنسول ها از یک هارد (واسه نصب بازی) استفاده میکنن.
موفق باشی

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
من چند تا گیم نت میشناسم که همه xbox دارن و 1 یا 2 ps3 هم واسه سینگل پلیر ها دارن.
جهت داهنمایی:
چند تا ps4 هم بود که صاحب کلوپ واسش فن جدا گزاشته بود چون از میگفت تا حالا چند تا ps4 سوزونده.
چیزی که واسه خودم هم جالب بود اینه که اون از دسته های ps2 واسه بعضی از xbox 360 هاش استفاده میکرد.(یک تبدیل عجیب و غریب داشت
......
بازم جهت راهنمایی:
اون واسه کل کنسول ها(xbox360 ها ) از یک هارد سراسری استفاده میکرد.خودم نفهمیدم چی میگفت ولی میگفت یک سیستمی خریده که کل کنسول ها از یک هارد (واسه نصب بازی) استفاده میکنن.
موفق باشی
ندیده و نشنیده بودم همچین چیزی مگه میشه؟:-/
اصلا همچین چیزی امکان داره به نظرت؟:-/

LORD PSYCHO

کاربر سایت
Jun 15, 2014
37
سلام نظر من PS3 هستش به 3 علت!

1- دوام بیشتر PS3 نسبت به XBOX ساعت 24 هم روشن باشه مشکلی ایجاد نمیشه براش
2- دسته ی PS3 شارژی هست در صورتی که شما برای XBOX باید باطری خریداری کنی
3-بازی های پر طرفدار تر نسبت به XBOX ( انحصاری ها )

البته XBOX هم خوبه میتونی از هر دوشون استفاده کنی ( ولی با PS3 قطعا نتیجه بهتری میگیری)

موفق باشی:p

آخرین ویرایش:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
به نظر من PS3 برای کلوپ مناسب تره، حداقل توی منطقه‌ی ما که اینجوریه.
از نظر بازیهای مولتی پلتفرم که فرقی ندارند، ولی انحصاری های سونی کسانی رو که کنسول ندارند رو به خودش جذب می‌کنه. مثلا رفیق خودم که اگه اشتباه نکنم U2 و GOW 3 رو در کلوپ فتح کرد، آخرشم یه PS3 خرید:d
من که با بچه ها می‌رفتم کلوپ اکثرا می‌دیدم که یا فوتبال می‌زدند یا بازیهایی مثل MK و Tekken و بازیهای دو نفره. فکر نکنم که دیده باشم کسی انحصاری بازی کنه ولی اگه کسی بخواد یه انحصاری بازی کنه، احتمال انتخاب انحصاری های سونی بیشتره. بازی Rio رو هم حتما بیارید، چهار نفره خیلی حال می‌ده:d
یه پیشنهاد هم که برات دارم اینه که کنسول ها رو به اینترنت وصل کنی و بهشون اجازه‌ی بازی آنلاین بدی. PS3 برای این کار خیلی بی دردسره و اگه از برنامه های امنیتی مورد نیاز استفاده کنی احتمالش خیلی کمه که بن بشی. من خودم الآن بازیهای زیادی رو آنلاین بازی می‌کنم و با اینترنت 2 مگ پارس آنلاین بازی Injustice رو که فکر کنم خیلی ها باهاش مشکل داشته باشند، به راحتی بازی می‌کنم.
درکل با توجه به سلیقه‌ی کسایی که کلوپ (یا همون گیم نت) میرن، X360 و PS3 آنچنان تفاوتی در تعداد بازیها ندارند ولی من درکل به خاطر دلایلی که گفتم PS3 رو پیشنهاد می‌کنم هر چند X360 هم خوبه.
این تیکه از صحبت هاتو باهات موافق نیستم
الان
لیتل بیگ پلانت 1و2
کیلزون 2و3
آنچارتد 1و2و3
موتور استورم ها
GOWها
گران توریسمو و.....

دلیلی بر تفاوت و برتری بازیهای PS3 نسبت به 360 نیستن!؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
این تیکه از صحبت هاتو باهات موافق نیستم
الان
لیتل بیگ پلانت 1و2
کیلزون 2و3
آنچارتد 1و2و3
موتور استورم ها
GOWها
گران توریسمو و.....

دلیلی بر تفاوت و برتری بازیهای PS3 نسبت به 360 نیستن!؟
خوب از اون ور هم امثال Halo، Geow، Forza هستند ولی مسلمه که انحصاری های PS3 بهتر و بیشتر هستند. ولی کسی که میره کلوپ که لیتل بیگ پلنت بازی نمیکنه، ولی امکان بازی کردن سینگل GOW و Uncharted به خاطر شهرتشون بیشتره. درکل بازی های چند نفره مثل Geow بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند ولی آنچارتد هم Co-Op داره که من ازش خوشم نیومد.
من خودم عاشق سونی هستم و اون حرف رو هم از دید شخصی که به کلوپ میره گفتم وگرنه که من آنچارتد یا GOW رو با صدتا Halo عوض نمیکنم.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
خوب از اون ور هم امثال Halo، Geow، Forza هستند ولی مسلمه که انحصاری های PS3 بهتر و بیشتر هستند. ولی کسی که میره کلوپ که لیتل بیگ پلنت بازی نمیکنه، ولی امکان بازی کردن سینگل GOW و Uncharted به خاطر شهرتشون بیشتره. درکل بازی های چند نفره مثل Geow بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند ولی آنچارتد هم Co-Op داره که من ازش خوشم نیومد.
من خودم عاشق سونی هستم و اون حرف رو هم از دید شخصی که به کلوپ میره گفتم وگرنه که من آنچارتد یا GOW رو با صدتا Halo عوض نمیکنم.
اتفاقا چندتا مشتری من دارم خیلی وقتها لیتل بیگ بازی میکنن هر دو شماره شو هم دوس دارن
مخصوصا وقتی که 3-4 نفره باهم باشن لیتل بیگ بازی میکنن اینقدر هم موقع بازی میخندن که نگو=)) کلا کلوپ رو میذارن رو سرشون اینقدر میخندن
در مورد انحصاری های 360 هم گرز بازیه خوبیه انصافا
هالو رو که اصلا ولشکن:d
فورزا رو هم من زمانی که 360 داشتم میذاشتم گراقیک و گیم پلی خوبی داشت
اما لودینگ های طولانیش حوصله و اعصاب مشتری رو میبرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر