کدام یک از نظر گرافیکی بهترند ؟ crysis 1 یا crysis 3 ؟ وارد شوید متوجه میشید !!!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
به نظر شما گرافیک crysis 1 بهتره یا crysis 3 ؟ تعجب نکنید این مقایسه خیلی هم جدی هست !!!
اگر شما هم از اون افرادی هستید که منتظر انتشار crysis 3 هستید و خیلی از گرافیک اون خوشتون میاد آیا میدانید بازی crysis 1 رو با نصب کردن چند mod و پک گرافیکی میشه از نظر گرافیکی حتی برتر از crysis 3 کرد ؟ باور ندارید ؟!!!
روی لینکی که در ادامه هست کلیک کنید و ویدئو رو ببینید و بعدش نظر خودتون رو بگید !!!

اضافاتی که باید نصب کنید تا بازی crysis 1 دارای این گرافیک بشه :
MODS : EIM v3.0.71CyberAlien , Rygels texture pack(2GB) , High Resolution Foliage pack , TreePalm texture pack , GlobalAmbientLighting pack , NewCrysisRocks pack , HDGrass pack , NanoSuit pack , Xtremefx2 pack , Nuke pack (Xigmatek).

گرافیک باور نکردنی crysis 1 !!!
دوستان میتونید مدها و اضافات و آموزش هر کدوم رو از آدرس زیر دانلود کنید فقط باید قند شکن داشته باشید برای دانلود از دوست عزیز با نام کاربری 8030 ممنون بابت حمایت و پیگیری و معرفی لینک :
http://www.overclock.net/t/1014933/a-guide-to-crysis-mods-56k-warning

----------------------------------------
فکر میکنم همه ویدئوی اول بازی crysis 1 رو یادتون میاد که قسمتهایی از بازی رو به صورت سینمایی نشون میداد و قدرت نانو سوئیت رو معرفی میکرد حالا یک ویدئو بهتون نشون میدم که با نصب کردن یک ماد به نام EIM_CO_3088 میتونید بازی خودتون رو دقیقا مثل اون دموی اول بازی بکنید از نظر کنترل کمی بازی سخت میشه ولی کاملا بازی سینمایی میشه باور ندارید ؟ ویدئو زیر رو ببینید !!!
یکی از مادهای جالب crysis 1
---------------------------------------
ویدئوی ضبط شده خودم از بازی بعد از اینکه مدهای گرافیکی رو نصب کردم :
این ویدئوی ضبط شده از بازی crysis 1 بعد از نصب مدهای گرافیکیست که خودم روی کامپیوتر خودم اجرا کردم و نتیجه گرافیکی بسیار بالا شده !!! فراموش نکنید که من حجم ویدئو رو پایین آوردم حجم اولیه 2 گیگ بود ولی من فشردش کردم به 45 مگابایت بنا براین گرافیک خود بازی خیلی بالاتر از این ویدئو هست !!!
یک نکته دیگه برای اینکه ثایت کنم بازی crysis 1 صد در صد روی سیستم خودم اجرا شده اول بازی توی کنسول خود بازی به فینگلیش نوشتم " من جیمراکو از بازیسنتر هستم " !!!
مد گرافیکی crysis 1 !!!

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
کلا سری Crysis گرافیکشون محشره .. :d

---------- نوشته در 12:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

حالا اگه لینک دانلود این مد ها و پچ هارو بدی خیلی بهتر میشه ;;) !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
خود HD texture pack + DX 11 بازی Crysis 2 مثل همینه دیگه
:|
درسته کرایسیس 2 هم همچین اضافاتی داره ولی اگر بخواهیم حرف حق بگیم crysis 1 همیشه از خیلی نظرها یک سر و گردن از crysis 2 بهتره !!!

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

این که گرافیک 7 جد کریسیس رو میخوره !
لطفا لینک دانلود این مد ها رو هم بذارید
من لینک دانلودشون رو ندارم تمام دنیا از این اضافات روی بازیشون استفاده کردن و گرافیک بازیشون رو بالا بردن من این اضافات و اسامی اونها رو توی پست اول گذاشتم میتونید خودتون پیگیر بشید و سرچ کنید میتونید لینک دانلودشون و طریقه استفادشون رو گیر بیارید !!!
خودم به زودی بازی crysis 1 رو تهیه میکنم و اضافات رو دانلود میکنم تا لذت یه بازی واقعا با گرافیک رو ببرم !!!
وقتی خودم انجامش دادم لینکها و آموزش هم قرار خواهم داد ولی فعلا قولش رو نمیدم چون مشغول کارهای زیادی هستم که خیلی از وقتمو گرفته !!!:)

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
الکی هست برادر . اگه تونستی اون پچهارو پیدا کن ! .. همه سر کاری هستن !

اگه تکسچر پکی چیزی هم بخواد بیاد باید از کرایتک رسما ارائه بشه :) !

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
البته به نظر منم الکیه اگه همچین گرافیکی رو این بازی امکان پذیر بود حتما خود کرایتک از اول رو بازی میذاشت
حالا اگه احیانا همچین پچایی پیدا کردین لینکشو به مام بدین

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
البته به نظر منم الکیه اگه همچین گرافیکی رو این بازی امکان پذیر بود

هست، دوستم هم یه کارایی با کرایسیس 1 کرده بود داشتم بازی میکردم فکم ولو (velo) شد رو زمین :d:|

حتما خود کرایتک از اول رو بازی میذاشت

اِ پس چرا راک استار از اول گرافیک GTA4 رو PC اونقدر بالا نبرد؟! اینطور کارا رو مد سازها میکنن و این مد ها هم فقط برای اونایی که یه سیستم خیلی قوی دارن یه شرکت که احمق نشده انقدر گرافیک رو ببره بالا که هیچکی نتونه انجام بده ...

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خوب دوستان با تشکر از دوستمون که باعث شده ما یه جستجویی کنیم و متوجه بشیم که کرایسیز2 با پچ dx11 و پچ تکسچرش در واقع پیش این اپدیت برای کرایسیز1 و چند تا پچ دیگه حکم پشمک رو داره!

دوستان یه سایت میزارم اینجا خودش مو به مو راهنمایی کرده تمام پچ ها رو بگیرید که سنگینترنش مال تکسچرها هست که 2 گیگه:d

The Essential Crysis 1 Tuning Guide: Make the Original Faster and More Beautiful Than Ever! » TuneUp Blog about Windows

یه نقشه هم اضافه میکنه که این یکی گویا دیدن داره .هر کی گرافیک خوب داره بره تو کارش .دوستمون که تاپیک هم زده ادرس رو دوست داره بزاره تا دیگران هم استفاده کنن.برای دانلود اپدیتها احتیاج مبرم به قند شکن دارید.

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
من این مدا رو رو warhead نصب کنم قبول میکنه.اصلا کارت 4890 جواب میده اینو

جواب دادن که میده،اما کارت شما در حدی نیست که نیاز به این مدا داشته باشه.

---------- نوشته در 01:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

دوستان فقط کسانی که سیستم حرفه ای گیم دارند،اقدام به دانلود پتچ ها کنند!!!
چون برای کسانی که سیستم ضعیف یا متوسط دارند،توفیقی نمیکنه.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
الکی هست برادر . اگه تونستی اون پچهارو پیدا کن ! .. همه سر کاری هستن !

اگه تکسچر پکی چیزی هم بخواد بیاد باید از کرایتک رسما ارائه بشه :) !
دوست من تمامی این اضافات و مدها کاملا حقیقی و رسمی هست ولی عینه همیشه ما ایرانیهای داخل اینقدر خودمون غرق اخبار crysis 3 و شماره دو کردیم که از این مدها بی خبر بودیم و فراموش نکنید کرایتک الان برنامش رو روی بازی crysis 3 گذاشته و طبیعی هست نیاد و حرفی از این مدها نزنه چون همانطور که در ویدئو دیدید گرافیک بازی بسیار بالا میره و اینجوری میتونه لطمه زیادی به فروش و تبلیغ شماره 3 بازی بزنه چون مانور اصلی کرایتک روی گرافیک هست !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر