کتاب Infernal City که به وقایع بعد از بازی Oblivion میپردازه منتشر شد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام :love:

398px-InfernalCity.jpg

این کتاب که توسط نویسنده Gregory Keyes که نویسنده داستان بازی نیز هست، قرار است در دو مجلد چاپ شده که در حال حاظر چاپ جلد اول آن موسوم به Infernal City به پایان رسیده. بخشی از فصل اول کتاب مذکور در این لینک قابل مطالعه میباشد. این دو مجلد قرار است به بررسی وقایع داستان 40سال بعد از بازی TES IV: Oblivion بپردازد.

مطالعه بیشتر

لینک دانلود کتاب، با تشکر از پارسیا( TyRaX ).

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
این همون کتابیه که قرار بود منتشر بشه و مقدمه ـی برای Elder Scrolls بعدی باشه ؟ (که اونجوری که من یادمه اتفاقات بازی 200 سال بعد از Oblivion ـه) ؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
این همون کتابیه که قرار بود منتشر بشه و مقدمه ـی برای Elder Scrolls بعدی باشه ؟ (که اونجوری که من یادمه اتفاقات بازی 200 سال بعد از Oblivion ـه) ؟
این کتاب وقایعش 40 سال بعد از Oblivionـه، حالا چقدر به بازی بعدی ربط داره رو نمیدونم.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
به به چه عالی ! بالاخره یه خبری هم از این بازی شد ... دیگه داشت دلم براش تنگ میشد .... حالا ما یه دور میخونیم با هزار بدبختی اما یه سوال :
جایی میشه ترجمه اش رو گیر آورد ....؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
آره سام.
اگه بازی آبلیویون را مبدا در نظربگیریم, این کتاب میشه 40 سال بعدش و Elder scrolls بعدی میشه 200 سال بعد.
قبلا هم گفتن که این کتاب مثل یه پلی هست که وقایع Oblivion را به شماره بعدی ربط میده.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
یه سوال داشتم برای کسانی که حد اقل یه کم از کتاب رو خوندن :

آیا داستان کتاب خیلی وابسته به جزئیات داستان بازی هستش ...؟ چون من فقط یه چیزای کلی از داستان بازی یادم مونده و اگه خیلی به جزئیات وابسته باشه سخت میشه داستانشو فهمید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر