کار بر روی Legacy Of The Void از هم اکنون شروع شده است.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با این که هنوز چند روز تا عرضه قسمت دوم از سه گانه ی Starcraft 2 مانده امروز بلیزارد اعلام کرد که از حالا کار روی سومین قسمت شروع شده است.
کارگردان بازی Dustin Browder در جواب سوال در مورد قسمت مربوط به پروتاسها توضیح داد: "ما کار بر روی داستان و گیم پلی Legacy Of The Void را آغاز کرده ایم."وی اضافه کرد که تیمی که بر روی Starcraft کار میکنند متشکل از 80 توسعه دهنده به همراه صدها نفر برای تست کیفیت بازی,قسمتهای سینماتیک,ساپورت است بنابراین تعجبی ندارد با تمام شدن کار بر روی Heart Of the Swarm تیم به سرعت به سوی Legacy Of The Void حرکت کنند و کار آن را شروع کنند.
قسمت اول 2 Starcraft تابستان 2010 به نام Wings Of Liberty عرضه شد و اکنون بعد گذشته بیش از دوسال همگان خود را آماده عرضه ی Heart of the Swarm در تاریخ 12 مارس می کنند.

منبع

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
آره اینقسمت داستان بیشتر چالشی شده و جذابتر. SC 2 با من کاری کرد که منی که از این نقطه بازی چیزی سر در نمیاوردم (نوب بودم) رو به یه طرفدار دوآتیشه تبدیل کرد.از این بابت برا بلیزارد خیلی زیاد احترام قائلم.امیدوارم رکورد فروش خودشو بزنه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نميخوام ترول كنم يا چيز ديگه

ولي واقعا" با گيم پلي قسمت اول نتونستم ارتباط برقرار كنم يه مقداري به نظرم شلوغ بود
بازي خوبي بود اما CoH يا TOTAL WAR هارو بيشتر مي پسنديدم

فقط از لحاظ داستاني برام جالب بود
حالا اين قسمت دوم در ادامه قسمت ه اوله يا در كنارش ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
حرفت درسته.گیم پلی این بازیها با هم فرق دارن و خوب این به سلیقه گیمر هست که از کدومش خوشش بیاد.من که با همشون حال میکنم.داستان هم که ادامه نسخه قبله.خیلی هم جذاب باید باشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

ولي واقعا" با گيم پلي قسمت اول نتونستم ارتباط برقرار كنم يه مقداري به نظرم شلوغ بود

داستانش ادامه ی نسخه قبلی هست و روی زرگها تمرکز داره!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

دوست عزیز بازی استارکرافت و سری Total War از نظر گیم پلی و سبک متفاوت هستند. استارکرافت سبکی RTS داره ولی بازی turn-based strategy و ترکیبی از real-time tactical هستش در مبارزات. از نظر داستانی این دو بازی به هیپ وجه قابل قیاس نیستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر