کارگردان هنری بازی Halo 4 چرا 343 Industries ترک و از ادامه کار خودداری کرد ؟!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد

ryan-payton-halo-microsoft-game-studios.jpg

متاسفانه امروز در طی خبر منتشر شده ای از سوی سایت kotaku اقای Ryan Payton "کارگردان هنری" بازی زیبای Halo 4 استودیو 343 Industries ترک نمود و از همکاری در ساخت این بازی دست کشید . همانطور که میدانید بعد از توافق استودیو Bungie با شرکت Activision ، شرکت بزرگ ماکروسافت سریعا وارد عمل شد و ساخت Halo 4 را به استودیو 343 Industries سپرد . یکی از دلایلی که اقای Ryan Payton استودیو Industries ترک کرد به خاطر ایجاد یک استودیو جدید با نام "Camouflaj" عنوان شده است که به همین خاطر مجبور به ترک این استودیو شده است وی یکی از ارکان اصلی ساخت Halo 4 در این استودیو به شمار می امد . وی در گوشه ای از حرفهایش بیان کرد که Haloـی که من میخواستم بسازم تماما با با این چیز متفاوت بود وی در تصریح این سخن میگوید باور دارد که بازی Halo 4 عنوان بدی از اب در نمی اید ولی ان چیزی که من میخواستم خلق کنم این نیود .
وی در این مصاحبه میگوید : از یک روز کار کردن هم با Microsoft پشیمان نیستم ولی بعد از چندین سال کار به نقطه ای رسیدم که احساس میکنم از نظر خلاقیت بازی Halo 4 دیگر برای من جذاب و هیجان انگیز نمیباشد . وی در ادامه سخنانش اذعان کرد که هرگز فکرش را نمیکردم زمانی برسد که اینقدر خسته بشوم ، و وقتی ان زمان امد فهمیدم که باید کار دیگری را انجام دهم ودر اخر اذعان کرد زمان با ارزش ترین چیزی است که ما ان را در اختیار داریم و من حتی یک روز خود را به چیزهایی که با ارزشهای من یک جور نیست حدر نخواهم داد .

اینطور که مشخص است عقاید و افکار Ryan Payton با شرکت MS یکسان نبوده و وی نتوانسته است ان چیزهایی را که مد نظر داشته از جمله تغییرات اساسی در بازی پیاده کند و همین امر باعث جدایی وی از استودیو گردیده است .

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
قیافش به ایرانی ها میخوره!
ودر اخر اذعان کرد زمان با ارزش ترین چیزی است که ما ان را در اختیار داریم و من حتی یک روز خود را به چیزهایی که با ارزشهای من یک جور نیست حدر نخواهم داد .
یاد بگیرین :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Madhi

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
به سلامت امیدوارم که استدیو بسیار خوبی بسازی و بازی های بزرگی تحویل گیمر ها بدی.خیلی از زحمت هایی که کشیدی ممنون!
انشالله که مایکرو یک نفر رو جایگزین ایشون بکنه تا بازی لطمه نخوره!
ولی من فکر نمیکنم خیلی روی بازی تأثیر بزاره!

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا

اینطور که عقاید و افکار Ryan Payton با شرکت MS یکسان نبوده و وی نتوانسته است ان چیزهایی را که مد نظر داشته از جمله تغییرات اساسی در بازی پیاده کند و همین امر باعث جدایی وی از استودیو گردیده است .

تغییرات اساسی...؟!!!

همون بهتر که رفت...انشا...موفق باشه

پ.ن: گفتم بعد از ایجاد کننده تاپیک اولین پست و بدم....تا Enter و زدم...4 تا پست زده شده بود....مرسی سرعت...:-o

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
HALO 4 نیازی به تغییرات اساسی نداره و چون این اولین شماره اصلی HALO هست که بانجی اونو نمیسازه کوچکترین اشتباه ضربه بزرگی به پیکره این بازی میزنه پس همون بهتر که فکر خلاقش رو برا خودش نگه داره .
دیده کسی محل سگ بهش نمیده بهش برخورده :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ایشالا ایشون جزو بروبچه های بانجی که به 343 پیوسته که نبوده ؟
Kojima Production بوده :D
خب حالا نظر میدم :D رفت که رفت :D همین بروبچه های گُل بانجی برای هیلو کافی هستن :D

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Ryan Payton کارگردان هنری بازی نیست :

Ryan Payton - Narrative Designer

فکر اشتباه خوندید تو متن خبر

Kenneth Scott - Senior Art Director on Halo 4 (former Art Director at id Software)

بعد از توافق استودیو Bungie با شرکت Activision ، شرکت بزرگ ماکروسافت سریعا وارد عمل شد و ساخت Halo 4 را به استودیو 343 Industries سپرد
این تیکه هم مشکل داره ! تاسیس 343 از قبل جدا شدن Bungie شروع شده بود
ایشالا ایشون جزو بروبچه های بانجی که به 343 پیوسته که نبوده ؟
Kojima Production بوده :d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تغییر اساسی ؟!!؟! همون بهتر که از 343 جدا شد ، HALO احتیاج به تغییر اساسی نداره ( حداقل نه توی HALO 4 ) ، امیدوارم توی استدیوی جدیدش موفق باشه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
Ryan Payton کارگردان هنری بازی نیست :

Ryan Payton - Narrative Designer

فکر اشتباه خوندید تو متن خبر

Kojima Production بوده :d

نمیدونم از کجا این اسامی رو میارید بدون خوبه .

این متن اول خبر هست .

343 Industries creative director Ryan Payton has left the Halo developer to begin a new studio called Camouflaj.

بعد این Narrative Designer رو شما از کجا اوردید؟ میشه بگید ؟

بعد این جمله رو از متن من اوردید؟ میشه بگم من کجا همچین چیزی نوشتم ؟ من حرفی از تاسیس و یا چیزی زدم تو متن خبرم . حرفی در مورد تاسیس بانجی و 343 گفته شده ؟ :|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نمیدونم از کجا این اسامی رو میارید بدون خوبه .

این متن اول خبر هست .

بعد این Narrative Designer رو شما از کجا اوردید؟ میشه بگید ؟

بعد این جمله رو از متن من اوردید؟ میشه بگم من کجا همچین چیزی نوشتم ؟ من حرفی از تاسیس و یا چیزی زدم تو متن خبرم . حرفی در مورد تاسیس بانجی و 343 گفته شده ؟ :|
تو معرفی رسمی اعضای 343 پست ایشون رو زده Narrative Designer
بالا هم گفتم طراح هنری بازی Kenneth Scott هست
بعد از توافق استودیو Bungie با شرکت Activision ، شرکت بزرگ ماکروسافت سریعا وارد عمل شد

در حالی که قبل از !
خب پس مشکل شما نبوده، متن اصلی مورد داره و اشتباه نوشته همه رو (از Kotaku برمیاد فقط این اشکالات)

sadrakiller

کاربر سایت
Jan 20, 2011
16
Halo 4 معرفی نسل جدیدی از Halo هستش!!همونطور که بقیه هم ذکر کردن به نظر منم این ریسک که این فرد بخواد روی این بازی انجام بده واقعا ریسک بزرگیه!

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
خب حالا نظر میدم :biggrin1: رفت که رفت :biggrin1: همین بروبچه های گُل بانجی برای هیلو کافی هستن :biggrin1:
البته شاید ایده هاش به دردِ Halo نخوره و به قولی صَلاح مملکت خویش خسروان دانند نه رایان ! :d ولی نباید فراموش کنیم که ایشون دستیار ارشد کوجیما بودن {Associate Producer} تو پروژه ی غولی به اسم ِ MGS4 ؛ خیلی از مکانیسم های غربی گونه ی MGS4 مثل زاویه ی دوربینِ روی شونه و سنگرگیری و ... که باعث شد سخت گیرترین منتقد های غربی ( امثالِ Kevin VanOrd ) عمرا جرات نکنند ربطش بدن به Gears ، دست پختِ این شخصه ! اونم سالِ 2008 که تقلید از مکانیسمِ Gears داغِ داغ بود . :|
پ.ن : تیکه کلامِ باحالش هم این بود که به ازای هر 4 کلمه ای که اَدا می کرد بلا استثنا باید یدونه But مینداخت وسطِ صحبتش ! :d
ان شاء الله هر جا می خواد به فعالیتش ادامه بده موید باشه ! ... من که خیلی باهاش حال می کردم ! =;

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر