کارگردان عنوان Devil May Cry از نبود بازی جدید خود در E3 معذرت‌خواهی کرد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png

آقای Hideaki Itsuno کارگردان سری بازی‌های Devil May Cry و Dragon’s Dogma، در صفحه اصلی توییتر نوشته است که از نشان ندادن بازی جدید خود در E3 امسال معذرت‌خواهی کرد و به طرفداران اطمینان خاطر داد که پروژه «به‌خوبی» پیش می‌رود.

Hideaki Itsuno کارگردان قسمت دوم، سوم و چهارم سری بازی‌های معروف و محبوب «دویل می کرای » و دو قسمت بازی Power Stone و عنوان نقش‌آفرینی Dragon’s Dogma، قبلاً در اوایل همین سال اعلام کرده بود که در حال بر روی پروژه‌ای جدید است و برخی از افراد احتمال داده بودند که این بازی در E3 امسال نمایش داده می‌شود.

می‌توان این احتمال را داد که پروژه جدید آقای Hideaki Itsuno، در مراسم Tokyo Game Show امسال که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، نمایش داده خواهد شد.

بااینکه نام پروژه جدید آقای Itsuno مشخص نیست، ولی طرفداران دوست دارند که بعد از عنوان نه‌چندان موفق DmC: Devil May Cry اثر استودیو Ninja Theory، بر روی پروژه «دویل می کرای» خودش کار کند یعنی ادامه قسمت چهارم بازی ولی ممکن هم است که این عنوان نسخه جدید ای از بازی Dragon’s Dogma باشد.

منبع

Read the whole post here.

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
نه‌چندان موفق DmC: Devil May Cry

جانم! چه فروش چه امتیاز چیزی از تک تک نسخه های قبلی کم نداشت.
به هر شکل نقد هایی بود به خصوص به خود کارکتر و طراحیشو غیره ولی با مدل پایان بندی و گیم پلی فوق العادش چیزی کم نداشت.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
اصلا نمیخوام بگم وای من چقدر کولم و فلان...
من عاشق سری DMC هستم ولی خیلی دوست دارم کار جدید ایتسونو ادامه Dragons Dogma باشه.
عاشق RPG های ژاپنی با رویکرد نگاه به غرب هستم:D
اما زمین و زمان بر این استدلال میکنند که امسال دیگر نوبت DMC می باشد.

• Like
Reactions: SMB2VF

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اصلا نمیخوام بگم وای من چقدر کولم و فلان...
من عاشق سری DMC هستم ولی خیلی دوست دارم کار جدید ایتسونو ادامه Dragons Dogma باشه.
عاشق RPG های ژاپنی با رویکرد نگاه به غرب هستم:D
اما زمین و زمان بر این استدلال میکنند که امسال دیگر نوبت DMC می باشد.
من خودمم اوني كه گفتي رو تريجيح ميدم و هيچ ميونه اي با h&s ندارم .... ولي ديگه بين اين همه نقش افريني وقتشه يه بازي خوبم تو اين سبك بياد طرفداراش لذت ببرن

• Like
Reactions: SPILL and m.d.makan

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با dd که اشنایی ندارم ولی این نسل واقعا یه dmc نیاز داره بنظرم اگه قراره بیاد یه تغییر اساسی تو گیم پلی باید داشته باشه dmc4 دیگه خیلی خسته کننده شده بود(:|

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من خودمم اوني كه گفتي رو تريجيح ميدم و هيچ ميونه اي با h&s ندارم .... ولي ديگه بين اين همه نقش افريني وقتشه يه بازي خوبم تو اين سبك بياد طرفداراش لذت ببرن
دقيقا .
به نظرم با توجه به تغيير سبك و چرخش ٣٦٠ درجه اي GOW ، يه بازي توي اين سبك اونم از نوع DMC هاي اصيل جاش خيلي خاليه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دقيقا .
به نظرم با توجه به تغيير سبك و چرخش ٣٦٠ درجه اي GOW ، يه بازي توي اين سبك اونم از نوع DMC هاي اصيل جاش خيلي خاليه
البته gow هنوزم h&s ه ولي المان هاي سبكاي ديگه انقدر درش زياد شده كه نميشه گفت ژانر اصليش چيه ! به خصوص المان هاي اكشن ادونچري ناتي داگي !

• Like
Reactions: SPILL

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
جانم! چه فروش چه امتیاز چیزی از تک تک نسخه های قبلی کم نداشت.
به هر شکل نقد هایی بود به خصوص به خود کارکتر و طراحیشو غیره ولی با مدل پایان بندی و گیم پلی فوق العادش چیزی کم نداشت.

حاجی تو منبع گفته?! اخه من الان با گوشیم شیلتر ندارم.

ان Dmc سگش میرزید به ان افتضاح دویل می کرای 4!

این بابام که خبرو ترجمه کرده اگه از خودش گفته دوزارم از ژانر هک اند اسلش نمیدونه!

کسی که بایونتا + نسخه اول دویل + سه گانه گاد و دو نسخه نینجا گایدن را بازی کرده باشه میفهمه ان دویل چهار پخی نیست!

چهار تا فن بوی این بابا را انقد گنده کردن!

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید

این بابام که خبرو ترجمه کرده اگه از خودش گفته دوزارم از ژانر هک اند اسلش نمیدونه!

کسی که بایونتا + نسخه اول دویل + سه گانه گاد و دو نسخه نینجا گایدن را بازی کرده باشه میفهمه ان دویل چهار پخی نیست!

بابا DmC گند زدن به حس و حال شرقی بازی اصن حرفشم نزن واقعا کابوس بود برام .نسخه 4 بهتره بابا:|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

خوب رفیق،معلومه شما از dmc بیشتر خوشت میاد تا دویل ۴ اینو هیچوقت یادت نره dmc برا آماتور های مثل تو ساخته شده ولی دویل ۴ برا هارد کورها و کسانی که عاشق بازهای شرقی ان و در ضمن به ریشه ها وفادار باشه.راستی یه چیز دیگه من هیچوقت مثل تو فن یه شخص نیستم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب رفیق،معلومه شما از dmc بیشتر خوشت میاد تا دویل ۴ اینو هیچوقت یادت نره dmc برا آماتور های مثل تو ساخته شده ولی دویل ۴ برا هارد کورها و کسانی که عاشق بازهای شرقی ان و در ضمن به ریشه ها وفادار باشه.راستی یه چیز دیگه من هیچوقت مثل تو فن یه شخص نیستم
ایشون رو ولش کن کلا تلاش رقت انگیزی انجام میده که من و علی رو ترول کنه ولی نمیتونه و نتیجه کارش در قالب یه اکانت جدید به وجود میاد:(

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
حالا مشکلات کاربرا به کنار.

ولی دقیقاً معیار و سنجش شما برای معرفی یه عنوان به اسم مناسب برای اماتورها!!! یا غیر مناسب برای اماتور ها چیه؟
همیشه عنوان های بزرگ فن بیس چندگانه داشتن...
دیگه مثلا Ninja Theory زیر سوال ببریم که اماتور سازه واقعا خنده داره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر