کابل Component HD AV

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این کابل به همراه پک های Premium,Halo3 Special Edition و Elite هست که دارای 6 فیش هست به رنگ های قرمز،سبز،آبی،قرمز،سفید زرد.

3 فیش قرمز،سبز و آبی کامپوننت هستند که تصویر رو با کیفیت بالای 720p یا 1080p به تلویزیون میدن.
3 فیش قرمز،سفید و زرد هم Composite هستند که تصویر رو با کیفیت معمولی به نمایش در میارن که این کیفیت 480p هست و برای اجرای DVD هم استفاده میشه.
این کابل 8 فوت بلندیش هست و از کیفیت صدای Dolby Digital 5.1 نیز پشتیبانی می کنه...

boxxbox360componenthdcable.jpg

packagingxbox360componenth.jpg

اطلاعات بیشتر در XBox.Com :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360componenthdcable/

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
ببخشيد تاپيك قديمي رو بالا ميارم يه سوال دارم كيفيت در تلويزيون هاي CRTكه كابل كامپوننت رو ساپپورت مي كنند چه جوريست يعني از AV بهتر هست يا بايد حتما HDوLCD باشه؟

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
سوال

سلام. من می خوام یک X360 Arcade بگیرم و یک کابل کمپوننت هم براش بخرم. قیمت کابل کمپوننت چقدره؟ اصلا به Arcade می خوره یا نه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام. من می خوام یک X360 Arcade بگیرم و یک کابل کمپوننت هم براش بخرم. قیمت کابل کمپوننت چقدره؟ اصلا به Arcade می خوره یا نه؟

شما کابل Component رو فکر کنم به قیمت حدود 20 هزار تومان یه مقدار کمتر یا بیشتر بتونید پیدا کنید.بله به آرکید هم می خوره.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ببخشيد تاپيك قديمي رو بالا ميارم يه سوال دارم كيفيت در تلويزيون هاي CRTكه كابل كامپوننت رو ساپپورت مي كنند چه جوريست يعني از AV بهتر هست يا بايد حتما HDوLCD باشه؟

فکر کنم پستت ماله 2 هفته پیشه 2 هفته نبودم .
من رو هر جونوری بگی 360 وصل کردم رو تی وی crt اگه کامپوننت رو وصل کنی جزئیات صفحه بهتر می شه مثلا تو داشبورد 360 متن ها واضح می شن و از حالت ماتی در می یان یکم تصویر روشن تر و واضح تر می شه رنگ ها هم زنده تر می شن.
رو مانیتور سی ار تی کیفیت تی وی سی ار تی نمی گیری ولی جزئیاتو به وضوح می تونی ببینی خیلی بالاتر تی وی.
رو مانیتور ال سی دی مخصوصا واید تصویر خیلی بهتر 2 حالت بالاست و قابل مقایسه نیست.واقعا عالیه.البته خیلی بستگی به مانیتورت داره که حتما واید باشه با کنتراست بالا
رو تی وی ال سی دی واید که تو امضامم می بینی وقتی بازی کنی اینجوری میشی.واقعا تصویرش از مانیتور ال سی دی واید 1 سر گردن بالاتره.جوری که تو بازی fable2 وقطی نور خورشید می خوره به صفحه و از لابلای ساختمونا رد می شه نمی تونی توش نگاه کنی.
2 تا خوبی دیگم دارن یکی اینکه تی وی خیلی بزرگ تره مانیتوره و جلوش که می شینی می ری تو خوده بازی:cheesygri یه خوبی دیگشم می تونی رو 1080 بازی کنی رو مانیتور نمی تونی.
امیدوارم کامل باشه مقالم و به چاپ بروسونیش:cheesygri

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقا من ميخوام توي تي وي ال سي دي بازي كنم دستگام core هستش
بهترين كابلي كه ميتونم بگيرم چيه؟ component يا AVG يا AV ؟

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
سلام دوستان من میخواستم بدونم که با کابل vga هم میشه همون کیفیت کابل کامپونت رو توی tvlcd گرفت ؟؟؟

یه سوال دیگه من اگه بخ.ام صدای دالبی دیجیتال داشته باشم باید چی کار کنم ؟؟؟ کنسولم خروجی hdmi نداره !

آخرین ویرایش:

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
ببخشيد تايك قديمي رو ميارم بالا tv من 1 ورودي كامپونت داره ودستگاهم خروجي hdmi نداره تبديل compoment to hdmi هست؟ يا تبديلي كه يه كمپومنت رو به 2تا كمپومنت تبديل كنه كه نريم پشت تي وي هي كابل عوض نكنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر