چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام دوست عزيز
من تو اين بازي مشكل عجيبي دارم، يه سايه هميشه تو بازي هست كه نميذاره جلوترو ببينم
اين مشكل خيلي اذيت ميكنه
شما راه حلي سراغ نداريد؟
کاملا کار میکنه! اون سایه مال یا مال پلاگینه یا شبیه ساز! بعدا رفع میشه! الان کاری نمیتونی بکنی! (یا من نمیدونم.به اموزش بالا مراجعه کن)
سلام.تنظيمات smack down vs raw 2008 رو مي خوام.
سيستمم:
vga:gforce 7300 gs
ram:1g
cpu:4000 athelon 64 x2
براي pcsx2 0.9.6 خودم با gsdx كار كردم اما سرعت حدود 20 فريم و بسيار كند بود و گرافيك هم بي نهايت مشكل داشت.اما با zero سرعت مثل gsdx ولي مشكل گرافيك خيلي كم بود.plz help me
میتونی اینجا یه سرچ بکنی! اگه توضیحات اینجا رو بخونی (صفحات قبل) و کارت درست باشه و باز مشکل سرعت داشته باشی مشکل از دو چیز میتونه باشه سیستمت.بازی
عموما شبیه سازه که هنوز کامل نشده و بعضی از بازیها رو کند اجرا میکنه.
http://forums.ngemu.com/pcsx2-forum/95668-post-your-pcsx2-screenshots-here-3.html

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
WWE - Smackdown! Vs Raw 2009 CPU: Intel Core...
یا
#552 (permalink)

برای Pes 2009 هم یه سر اینجا بزن
(این بازی انگار مشکل داره! ) اما اینو ببین
http://www.metacafe.com/watch/1522320/pcsx2_configuration_114_fps_no_lags/
تنظیمات طرف رو ببینی و با ویدیویی که آپلود کرده میبینی بدون گیر و غیره داره بازی میکنه
اون فیفا استریتهم چیزی پردا نکردم! خودت یه سرچی تو گوگل کن با این عنوان
fifa street configuration for pcsx2

lord-of-game

کاربر سایت
Dec 11, 2007
7
منم در بازیه هاروست مون هر کاری می کنم تعداد فریم از 18 تا به بالا نمی ره چیکار کنم ؟
سیستمم:
سی پی یو 3 فول تک هسته ای
رم 1 گیگ
گرافیک 8600 و 1 گیگ

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
منم در بازیه هاروست مون هر کاری می کنم تعداد فریم از 18 تا به بالا نمی ره چیکار کنم ؟
سیستمم:
سی پی یو 3 فول تک هسته ای
رم 1 گیگ
گرافیک 8600 و 1 گیگ

با سی پی یو تک هسته از 18 فريم بيشتر نميتوني بگيري.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
سلام. من بازيهاي زير رو دارم. هركدوم رو كه تنظيمات دارين، بدين. ممنونم
Aeonflux_U
Clock Tower 3_U
Fatal Frame III_U
Final Fantsay X-2_U
Granturismo 4_E
Harvest Moon a Wonderfl Life_E
Haunting Ground_E
Kombat Armagedon_U
Shadow Colo
Sonic Unfleashed_E
Star Wars the Force Unleashed_E
مثل اينكه يه طوماري شد. معذرت

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام. من بازيهاي زير رو دارم. هركدوم رو كه تنظيمات دارين، بدين. ممنونم
Aeonflux_U
Clock Tower 3_U
Fatal Frame III_U
Final Fantsay X-2_U
Granturismo 4_E
Harvest Moon a Wonderfl Life_E
Haunting Ground_E
Kombat Armagedon_U
Shadow Colo
Sonic Unfleashed_E
Star Wars the Force Unleashed_E
مثل اينكه يه طوماري شد. معذرت
سلام متاسفانه چون این بازی ها رو ندارم نمیتونم شخصا کمکت کنم! اما غیر شخصا :D میتونی ازاینجا اسم بازیتو سرچ کنی و در صورت وجود تنظیماتش رو ببینی
سایت تایوانی در مورد شبیه ساز
(ورژن انگلیسی ! هم اینجاست!http://translate.google.com/transla...u-test/archive?l=f&id=5&page=1&sl=zh-CN&tl=en)

یا http://forums.ngemu.com/pcsx2-forum/95668-post-your-pcsx2-screenshots-here.html
روی Search this Thread کلیک کن و اسم بازیتو بزن .

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
سلام دوستان من یه مشکلی در یکی از پلاگین ها دارم و اونم GSdx که هر وقت برنامه رو اجرا میکنم میگه DIRECTX شما آپدیت نیست در صورتی که آپدیته و برای همین از zeroGX استفاده میکنم آیا میدونید مشکل از کجاست

آپدیت نیست.آپدیت آپریل رو بگیر.یا آخرای مارچ.توی همین فروم جناب مستر و کلنگ گذاشتن.بگردی پیدا میکنی.من هم این مشکل رو داشتم و حل شد.احتمالا هم از SSSE 3 استفاده میکنی:p

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
سلام متاسفانه چون این بازی ها رو ندارم نمیتونم شخصا کمکت کنم! اما غیر شخصا :D میتونی ازاینجا اسم بازیتو سرچ کنی و در صورت وجود تنظیماتش رو ببینی
سایت تایوانی در مورد شبیه ساز
(ورژن انگلیسی ! هم اینجاست!http://translate.google.com/transla...u-test/archive?l=f&id=5&page=1&sl=zh-CN&tl=en)

یا http://forums.ngemu.com/pcsx2-forum/95668-post-your-pcsx2-screenshots-here.html
روی Search this Thread کلیک کن و اسم بازیتو بزن .
ممنون. چند تا سوال ديگه:
من از xp sp3 استفاده ميكنم و dx10 هم روش نصبه. فايلهايي كه تو اكانت كلنگ هست رو هم ريختم. ولي pcsx نه Gsdx10 رو ميشنايه نه اينكه تو قسمت رندر Direct3d 10 رو داره. چيكار كنم؟
مشكل ديگه اينكه وقتي از vuskip 1 1 استفاده ميكنم، تو بعضي از بازيها تصوير تيك ميزنه. يني تند تند سياه ميشه(البته ميشه بازي كرد فقط اعصاب خرد كنه) راه حلي داره؟
يه برنامه مثل pcsx emulation cheater ميخوام كه باهاش كداي گيم شارك رو به pcsx2 وارد كنم
و اما آخريش: آموزشهاي تبديل سيوت رو ديدم. ولي وقتي CDFS رو ميزنم، گير ميزنه و ديگه هيچي نميشه. تيك cpu رو هم برداشتم.

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
دوستان ميگم چطوره بازيهاي قشنگ Ps2 كه با pcsx اجرا ميشن رو اينجا معرفي كنيم و تنظيماتشون رو هم بگيم. مثلا:
تنظيمات بازي Haunting Ground
شما بايد اين پلاگين گرافيك وبيلد رو دان كنيد و بريزينش تو پوشه برنامه 1191 يا جديدتر(جديدتر بيلدها رو از اينجا بگيريد). اين بازي با بيلدها قديميتر بهتر اجرا ميشه كه براتون گذاشتم. قبل از اينكه 396_X3_pcsx2 رو اجرا كنيد، محتويات پوشه ini رو حذف كنيد وگرنه اجرا نميشه. مستر عزيز فهميدن كه اين بازي با اين بيلد بهتر اجرا ميشه.
1242379017.jpg

1242400414.jpg

1242395400.jpg

1242428557.jpg

سيستمي هم كه باهاش اونو اجرا كردم(به صورت 85 فريم;))
Cpu: Amd Phenom X3 8450
VGA: 3870 Ati ddr4
ram: 4gb

آخرین ویرایش:

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
و تنظيمات بازي Smackdown 2009 كه 92% اجرا ميشه (يني تقربيا فول فريم)
شما بايد از pcsx2_Pg_VM استفاده كنيد. اونو تو همون پوشه‌ي 1176 يا جديدتر بريزين. دقت كنيد كه قبل از اينكه pcsx2_Pg_VM رو اجرا كنيد، محتويات پوشه‌ي ini رو حذف كنيد. وگرنه اجرا نميشه
تنظيمات رو هم از اينجا بگيرين.

من تنظيمات Kombat Armagedon_U و Shinobi_U و Aeonflux_U و Final Fantsay X-2_U رو دارم (به صورت فول فريم) اگه شما استقبال كردين، منم ميذارم(هركر هرچي داره بذاره)

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
و تنظيمات بازي Smackdown 2009 كه 92% اجرا ميشه (يني تقربيا فول فريم)
شما بايد از pcsx2_Pg_VM استفاده كنيد. اونو تو همون پوشه‌ي 1176 يا جديدتر بريزين. دقت كنيد كه قبل از اينكه pcsx2_Pg_VM رو اجرا كنيد، محتويات پوشه‌ي ini رو حذف كنيد. وگرنه اجرا نميشه
تنظيمات رو هم از اينجا بگيرين.

من تنظيمات Kombat Armagedon_U و Shinobi_U و Aeonflux_U و Final Fantsay X-2_U رو دارم (به صورت فول فريم) اگه شما استقبال كردين، منم ميذارم(هركر هرچي داره بذاره)
خیلی عالیه . این شد یه چیزی . بعد یه سال از تاریخ تاپیک من تازه دیدم یکی پیدا شد و فهمید من این تاپیک و برای چی زدم و آستین بالا زد .
دمت گرم .
در مورد هانتیگ گروند! من با سی پی یو 3.4 تک هسته و کارت گرافیک 6600 و یک و نیم گیگ رم و Pcsx2 396 x3 با vU skip 1 2 با پلاگینی که گولدن عزیز گفت 86 فریم میگرفتم ! بسیار عالی بود . (بیلد های جدید باید بهتر هم باشن! من تست نکردم ! بازیش و دودر کردن :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر