چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

michael_bier

کاربر سایت
Dec 21, 2008
3
نام
احسان
سلام
من الان 2 - 3 ساله دارم با این برنامه کلنجار میرم هنوز موفق به کار باهاش نشدم!
مشخصات سیستمم:
رم 2 گیگ
گرافیک : GeForce 8600 GT
سی پی یو: 2Ghz

من چون کلآ PS2 ندارم! 2 -3 تا بازی بیشتر ازش ندارم!یکیش Godfother هست!

من تا الان نتونستم اجرا کنم! میشه یه آموزش تصویری کامل بدین! من هنوز موفق به اجرا نشدم!

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام
من الان 2 - 3 ساله دارم با این برنامه کلنجار میرم هنوز موفق به کار باهاش نشدم!
مشخصات سیستمم:
رم 2 گیگ
گرافیک : GeForce 8600 GT
سی پی یو: 2Ghz

من چون کلآ PS2 ندارم! 2 -3 تا بازی بیشتر ازش ندارم!یکیش Godfother هست!

من تا الان نتونستم اجرا کنم! میشه یه آموزش تصویری کامل بدین! من هنوز موفق به اجرا نشدم!
سلام .اول چک کنید ببینید اصلا بازیتون تو این شبیه ساز قابل اجرا هست یا نه؟ اگه بود بعد میگیم چه کار میشه کرد در موردش .
اسم بازیتو اینجا سرچ کن :http://www.pcsx2.net/compat.php?c=key

kohzadi

کاربر سایت
Nov 6, 2006
28
سیستم من اینه میتونم final fantasy های x,x-2,xii رو بازی کنم اگه میشه و تنظیماتش زو دارید بذارید
cpu=amd x2 athlon64 5000
vga=asus ati radeon hdmi 3650 1gig
ram=1 gig ocz gold ram
main bord = asus m3a

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سیستم من اینه میتونم final fantasy های x,x-2,xii رو بازی کنم اگه میشه و تنظیماتش زو دارید بذارید
cpu=amd x2 athlon64 5000
vga=asus ati radeon hdmi 3650 1gig
ram=1 gig ocz gold ram
main bord = asus m3a
سلام آره میشه . از بیلد PCSX2 0.9.5 rev 396 X3.rar استفاده کن ( و تنظیمات کلی که تو پست های قبلی دادم رو اعمال کن ) یعنی برو تو speed hack تمامی تیک ها غیر از گزینه یکی مونده به آخری رو بزن . بعد بازیت رو شروع کن .

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
اشکان عزیز لطف کردن تنظیماتی رو در مورد بازی تیکن 5 قرار دادن که باعث افزایش سرعت میشه .

دوستان میتونند علاوه بر تنظیمات صفحه های قبل این تنظیمات رو هم امتحان کنند و نتیجه رم حدالامکان بگن .
=====================
تنظیم واسه بازی TEKKEN 5
این تنظیم با Rev 396_X3t هستش...
اول از همه تنظیم CPU:
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 846x545 می باشد.
abe666098c.jpg

قسمت Speed Hack:
79fcc0fa64.jpg

پلاگین ها:
4f914a1bc1.jpg

تنظیمات GPU:
cab10d83bd.jpg

عکس از توی بازی:
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 681x510 می باشد.
fb59fedd94.jpg

با این تنظیم توی منو ممکنه یه کم بد نشون بده ولی توی خوده بازی خیلی سریع میشه و کلا با چیزایی که قبلا گفته شده یه کم فرق داره اگه امتحان کنید میبینید...
===========
مشخصات سیستمی که ابن تنظیمات بخوبی روش عمل کرده اینه :(سیستم اشکان عزیز)
مشخصات سیستم:
CPU : Intel E6420 2.13
Ram : 2GB 667
MB: Gigabyte 6QD P35
VGA: Nvida geforce 8500 GTX
================
در ضمن چون از Force 9999 استفاده کردم (البته فقط تو بازی تکن) فریم هیچ فرقی با تنظیمات قبلی نکرده (تازه منو پرشم داره) اما تو بازی خیلی روون تر میشه ... یعنی همین که نگاه کنین میفهمین.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
من سیستمم فعلا اینه:
vga:8600gts
ram:8gb
cpu:4800x2

س
اما وقتی بازی رو اجرا میکنم

این میاد

3bkt207b58ni2ib3iskx.jpg

دوست عزیز چیزه دیگه ای نبود ازش عکس بگیری ;) خوب اول شما بگو با cdrom بازی رو ران میکنی یا با image این یعنی اینکه نمیتونه بازی رو بخونه و با بعضی ها عادت دارن وقتی میخوان بازی رو ران کنن به جای انتخاب FILE و RUN CD/DVD به قسمت RUN میرن و EXECUTE رو میزنن که این صفحهی بایوس رو اول لود میکنه و بعد بازی رو میاره

avril3

کاربر سایت
Jan 18, 2009
1
با سلام .لطفا در صورت امکان تنظیمات بازی harvestmoonرو قرار بدید .

cpu:2.5 intel 2core t9300
vga:8600 geforce
ram:4gb

همچنین از اخرین ورژن
pcsx2.95
و پلاگین ها استفاده می کنم

باتشکر

kohzadi

کاربر سایت
Nov 6, 2006
28
سلام دوستان من یه مشکلی در یکی از پلاگین ها دارم و اونم GSdx که هر وقت برنامه رو اجرا میکنم میگه DIRECTX شما آپدیت نیست در صورتی که آپدیته و برای همین از zeroGX استفاده میکنم آیا میدونید مشکل از کجاست

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام دوستان من یه مشکلی در یکی از پلاگین ها دارم و اونم GSdx که هر وقت برنامه رو اجرا میکنم میگه DIRECTX شما آپدیت نیست در صورتی که آپدیته و برای همین از zeroGX استفاده میکنم آیا میدونید مشکل از کجاست
دایرکت ایکست اپدیت نیست . به من اعتماد کن برو اخرین پک دایرکت ایکس رو دنلود کن (آخرین ریلیسی که هست!) . باید اجرا بشه . اگه نشد ارروی داد که فلان dll رو پیدا نکرد بیا بگو تا بهت بدم.

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
با سلام .لطفا در صورت امکان تنظیمات بازی harvestmoonرو قرار بدید .

cpu:2.5 intel 2core t9300
vga:8600 geforce
ram:4gb

همچنین از اخرین ورژن
pcsx2.95
و پلاگین ها استفاده می کنم

باتشکر
اول یادتون باشه . همیشه اول از بیلد X3 استفاده کنید (صفحه اول رو بخونید . ) .چون بیلد های جدید (ورژن های جدید ) همیشه سرعتشون بیشتر نیست! اتفاقا بعضی اوقات سرعتشون 5 تا 10 فریم هم کمتره نسبت به X3 . پس ابتدا با X3 بازیتون رو اجرا کنید اگه اجرا نشد یا سرعتش کم بود با آخرین ورژن پی سی اس ایکس اجرا کنید .
Harvest Moon - Save The Homeland با ورژن 9.4 قابل بازیه (9.5 معلوم نیست باید تست کنید.)
و Harvest Moon - A Wonderful Life هم در 9.5 کرش میکنه .قابل بازی نیست .(این رو هم خودتون باید تست کنید .اول با X3 .speed hack ها رو غیر فعال کنید و بعد بازی رو اجرا کنید .اگه اجرا شد و سرعت کم بود حالا میتونید Speed hack ها رو یکی بعد از دیگیری فعال کنید و بازی کنید .) اگه تو X3 اجرا نشد با آخرین ورژن امتجان کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر