چگونه يك بازي را براحتي تمام كنيم

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
دوستان هدف من از ايجاد اين تاپيك اينه كه روشي رو براي هر بازي بهتون ياد بدم كه بتونين بازي مورد نظرتون رو به راحتي و بدون اينكه اعصابتون به هم بريزه به پايان برسونيد.
اگه بازي خاصي رو در نظر داريد بگين من هر طور كه شده راهنمايي تون ميكنم
اول ميخام در مورد آخرين محصول EA يعني NFS MOST WANTED براتون مطلب بنويسم
خوب اين بازي مثل هر بازي ديگه اي در ابتدا راحت است و مشكلي رو به وجود نمياره ولي وقتي كه مراحل بالا ميره يه مقدار سخت تر ميشه و به علت هيجان زياد بازي ما در برخي مراحل به طرز خيلي ضايعي ريس ها رو ميبازيم خوب بايد چه كار كرد؟
اول از همه بايد صداي موزيك اين بازي رو قطع كنيد حتي اگه از اين موزيك ها خيلي خوشتون مياد اين اهنگ ها اكثراً باعث ايجاد هيجان كاذب و از دست رفتن تمركز ميشن
در مرحله بعد بايد سعي كنيد بازي شما رو عصباني نكنه كه البته اين كار ديگه زياد سخت نيست چون اهنگي وجود نداره
در مرحله سوم بايد بتونين دست هاتون رو باچشم هاتون هماهنگ كنين(البته بدون ايجاد هيجان) يعني وقتي ماشيني رو جلوي خودتون ميبينيد بتونين به راحتي از كنارش رد بشين حتي اگه سرعتتون خيلي زياده.
در مرحله بعد بايد نگاهتون رو تنظيم كنيد يعني وقتي به مونيتور نگاه ميكنيد فقط ماشينتون رو نبينيد چيز هاي ديگه مانند جاده و نقشه رو هم ببينيد .
براي مثال من خودم وقتي بازي ميكنم همزمان با اينكه حواسم به جاده و ماشيناشه حواسم به نقشه تايم و امتياز بازي هم هست .
يه موضوع رو هم بهتون ياد ميدم كه اگه خاستين به بازي كلك بزنين حتماً انجامش بدين . حتماً براتون پيش اومده كه پليس دستگيرتون كرده باشه اگه دلتون نميخاد اين امر توي كارنامه بازي تون باشه ميتونين وقتي دستگير شدين كليد alt+ f4رو فشاربدين تا از بازي به صورت unsave خارج بشين . مطمئن باشين مشكلي پيش نمياد و در هر صورت به نفع شماست. :mrgreen:
خوب دوستان اميدوارم اين مطلب رو بخونين چون مطمئناً به دردتون ميخوره .
اگر هم نخورد بگين من ناراحت نميشم . حتي اگه دوست نداشتين ديگه نمينويسم. ولي يادتون نره حتماً نظر بدين. :lol:

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
شرمنده يه كم دير شد

خوب قرار بود درباره Cod2 براتون راهنما بزارم
تو اين بازي فقط دقت حرف اول رو ميزنه . براي اين كه بتونين مراحل رو به راحتي تموم كنين يه خرده صبر هم لازمه . چون معمولاً تعداد دشمنان شما زياد هست . براي مثال توي يه مرحله بايد 20 گردان رو ازبين ببرين و حدود 10 تانك رو هم منحدم كنين . انتخاب تفگ مناسب در هر مرحله حرف اول رو ميزنه . تفنگي كه در ابتداي مرحله به شما داده ميشه حتما تفنگ مناسبي نيست پس اگر حس كردين باهاش راحت نيستين از دشمنان تون تفنگ بگيرين . وقتي تعداد دشمنانتون زياد ميتونين از روش (بزن و فرار كن ) استفاده كنين.
خوب در هر صورت شما ميتونين اين بازي رو به پايان برسونين چون اين بازي زياد بازي سختي نيست و فقط بستگي به مهارت شما در جنگيدن داره . البته بايد بگم اين شماره از شماره قبلي خيلي سخت تر هست و از هر نظر برتري داره.
نظر دادن يادتون نره . فعلاً باي

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من هم چند تا نکته میگم که تو خیلی از بازی ها بازیباز رو راحت میکنه . اول اینکه بازی هایی مثل mw و کلا بازی های ریسینگ رو سعی کنید اه 3-4 بار یه محله رو موفق نشدین ببرین مرحله رو عوض کنید و یه سبک مسابقه دیگه رو دنبال کنید . چون اگه بیش از 4 بار ببازید ناراحتی اعصاب رو ت بلند مدت در پی داره.
سعی کنید همیشه بیش از یک بازی رو روی سیتمتون نصب داشته باشد و برای اینکه یه بازی براتون معمولی وکسل کننده نشه هر 2 ساعت بازی نیم ساعت هم بازی دوم رو بازی کنید .
بازی های اول شخصی مثل دووم که توی فضای بسته هستند رو بیش از 2 ساعت پشت سر هم بازی نکنید و الا مثل خود من میشید :d
سعی کنید برای بازی های ریسینگ یه فرمون تهیه کنید تا کنترل بازی ازیتتون نکنه .
صدای بازی خیلی توی تمرکز بازیباز موثره . بازی های اول شخص رو سعی کنید با هد ست بازی کنید تا حس حضور در محیط بهتر بهتون القا بشه .
از خرید کیبورد ها فلت و منعتف اکیدا اجتناب کنید :d

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
چند تا نکته دیگه هم هست که ت این پست میگم.
استفاده از کد اسلحه ها در بازی اول شخص شما رو به ادامه بازی بی میل میکنه .
برای افزایش هیجان و بهبود سطح بازیتون سعی کنید حرکات سریع زیادی توی بازی انجام بدید .و فرض کنید دارید کانتر بازی میکنید و جونتون 1 ه .
بازی هایی مثل رزیدنت اویل و دویل می رای رو تو خلوت بازی کنید تا تمرکزتون به هم نریزه . بازیتونو زود به زود سیو کنید تا مشکلی پیش اومد از اول بازی نکنید .
فعلا چیزی یادم نیست دیگه . اه بازی خاصی مد نظرتونه بگین اگه تموم کرده بودم توضیح میدم .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بازی هایی مثل رزیدنت اویل و دویل می رای رو تو خلوت بازی کنید تا تمرکزتون به هم نریزه . بازیتونو زود به زود سیو کنید تا مشکلی پیش اومد از اول بازی نکنید .
بر عکس من عشقم این بود که بازی هایی مثل رزیدنت اویل را دو نفره با دوستم بازی کنم چون واقعا حالش خیلی بیشتر میشد...یادمه رزیدنت اویل 4 که نه نسخه های قدیمی ترش که معما هم داشت دو نفره میشستیم معما هاش را حل می کردیم وقتی هم موفق میشدیم چقدر کیف میکردیم....شب میشستیم پا بازی تا صبح دو نفره تمومش میکردیم :neutral:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط farzadlion:
بر عکس من عشقم این بود که بازی هایی مثل رزیدنت اویل را دو نفره با دوستم بازی کنم چون واقعا حالش خیلی بیشتر میشد...یادمه رزیدنت اویل 4 که نه نسخه های قدیمی ترش که معما هم داشت دو نفره میشستیم معما هاش را حل می کردیم وقتی هم موفق میشدیم چقدر کیف میکردیم....شب میشستیم پا بازی تا صبح دو نفره تمومش میکردیم :neutral:
خوب پس احتمالا مشکل منه که همه میگن سرمون گیج رفت یه بازی دیگه رو بازی کن .البته من مثل شما به یه رفیق که اویل باز باشه دسترسی ندارم .:d

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
تو اين بازي سعي كنين فقط خوب ببينين چون اين بازي بيشتر يه حالت معمايي دارد تا اكشن
معماها خيلي سخت نيست فقط يه كم فكر ميخاد ودقت . هر وقت جايي گير كردين يه نگاه به بالا سرتون بندازين چون معمولا اين جور مواقع بايد از يه ديوار بالا برين يا از يه ميله آويزون شين. اگر فكر ميكنين بازي واستون سخته ميتونين از ترينر وچيت استفاده كنين چون اينا باعث نميشه كه شما زياد از داستان وهدف بازي دور شين ولي خوب تمام كردن بازي بدون رمز ترينر چيز ديگس
اگه تونستين فايل راهنمايه بازي رو يه نگاه بندازين چون به شما كمك كنه كه با چيزايي كه توبازي هست آشنا بشين فايل راهنما رو با برنامه adobe readerوا كنين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر