چوات یرلی از نسل بعد کنسول ها می گوید!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سلام؛
رئیس کرایتک یعنی چوات یرلی در نطقی که در GDC اروپا آماده کرده بود گفت:" انتظار نداریم نسل جدید کنسول ها تا سال 2012 طول بکشد. اما مسئله ی مهم این است که آیا همیشه نسل بعدی وجود دارد؟"

Crytek-CEO-Cevat-Yerli_2C00_-whose-Windows-PC-game-Crysis-shipped-last-November.aspx

در طول صحبت هایش وی به گله هایی که از این شرکت بابت عرضه ی کرایسیس در سال 2007 شده بود را مطرح کرد و گفت:" این گله ها بدین معنا نیست که ما بخواهیم بسیاری از PC ها را از داشتن این انتخاب محروم کنیم. ما به این خاطر مورد انتقاد قرار گرفتیم که بازی را با کیفیتی بسیار بالا ساختیم و عرضه کردیم. اما کاربران از همین الان میتوانند برای این بازی آماده شوند و در این 2 سال فرصت هست تا PC های خود را ارتقاء دهید."
صحبت های بیشتری هم چوات انجام داده که در Gamasutra میتوانید آن را مشاهده کنید.
منبع

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
با تمام احترامی که برای چوات قائلم ولی فکر نمی کنم ایشون جرف درست رو زده باشه. وقتی خود مایکروسافت و سونی تا 2015 واسه کنسولاشون برنامه دارن پس این حرف بی اساسه. ولی این حرفش که ما رو میخواد تا 2012 تو کف کرایسیس بذاره ...
حواستون باشه بهش فحش ندید من قاطی می کنم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
صحبت های بیشتری هم چوات انجام داده که در Gamasutra میتوانید آن را مشاهده کنید.

بقیه صحبت هاش در مورد چیه؟؟ من انگلیسی بلد نیستم.

قاطی کنین چی میشه؟؟ :confused: :smile:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
البته یه نکته رو بگم اونم اینه که درستش جوات هست.
پس میشه همون جواد خودمون کاملا.
بقیه صحبت هاش در مورد چیه؟؟ من انگلیسی بلد نیستم.
اگه وقت کنم حتما حتما میذارم چون من خودم از شما بیشتر مشتاقم. زمان نیست. از یکی از دوستان خواهش می کنم بذاره ببینیم چی میشه و یرلی چی گفته.
ممنون.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
با تمام احترامی که برای چوات قائلم ولی فکر نمی کنم ایشون جرف درست رو زده باشه. وقتی خود مایکروسافت و سونی تا 2015 واسه کنسولاشون برنامه دارن پس این حرف بی اساسه. ولی این حرفش که ما رو میخواد تا 2012 تو کف کرایسیس بذاره ...

ایشون (سوات نه چوات) حرف اشتباهی نزده منتها کسی که این خبر را ترجمه کرده سوادش نم داشته ....

نمی دونم هنوز این سیستم تایید خبر توی سایت اجرا میشه یا نه اما اگر هنوز اجرا میشه باید به کسی که این خبر را تایید کرده درود فرستاد :)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ایشون (سوات نه چوات) حرف اشتباهی نزده منتها کسی که این خبر را ترجمه کرده سوادش نم داشته ....

نمی دونم هنوز این سیستم تایید خبر توی سایت اجرا میشه یا نه اما اگر اجرا میشه باید به کسی که این خبر را تایید کرده درود فرستاد :)

فرزاد جان،
من الان يک خبر دادم... بدون تاييد قبول شد... فکر کنم مديريت ورداشته اين سيستم رو...!

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
توی این مصاحبه حرف های جالبی زده شده( حرف دل ما) یکی زحمت بکشه و متن کاملش رو اینجا بذاره.البته ممکنه بعضی از دوستان از این حرفی که ایشون زده عصبانی بشن!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
ایشون (سوات نه چوات)
من تحقیق کردم از خیلی ها پرسیدم گفتند چوات میشه چون ایشون ترکیه ای هستند.
حرف اشتباهی نزده منتها کسی که این خبر را ترجمه کرده سوادش نم داشته ....
از برخورد بسیار خوبتون ممنون. اشتباه از من بود. تاپیک هم اگه پاک بشه بهتره.
ممنون

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ماکروسافت درسته که تا 2015 برنامه داره برای 360 ولی این ربطی به نسل جدیدش نداره دقیقا مثل ps2 که هنوز داره فروش میره و بازی براش میاد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
ببخشد این بابا اسمش Cevat Yerli یعنی جواد یرلی هست ترکیه هست نه چواته نه سوات . نه غیره در پروژه کرایسیس سه نفر ترکیه ای marker هستند به نامهای
Cevat YERLİ , Avni YERLİ , Faruk YERLİ
هر سه برادرند چون به این زبان مسلط هستم میگم
متن مصابحه رو دارم ترجمه میکنم میزارم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
GDC EUROPE 09 (کلن)

اینم از مصابحه این اقای یرلی با CEO

PCL: اقای یرلی وقتی بازی کرایسیس خارج شد فقط برای PC اومد و برای کنسولهای دیگه مثل (PS3 و 360 ) نیومد .ایا یکی از چرا هایی که برای این کنسولهل این بازی نیومد به خاطر تاز اومدن اینها بود و یا کلا بازی ساختن برای اینها سخت هست؟

CY : (جواد یرلی) نه .اصلا. ساحتار این بازی برای این دو کنسول کلا نامعلوم بود و با این کنسولها مطابقت نمیکرد :confused: طراحی و ساخت این بازی برای PC درست شده بود و ایا اینکه این بازی برای کنسول هم خوب هست یا نه در تیم تستهایی شد. و یک جیزه دیگه ما تکنولوژی PLATFORM م مون کامل حاظر نبود و در موقع تست گیری انرژی زیادی مصرف میکردیم . و در طرف دیگه مسئله مادی بود که در موقع انجام این کار مصرف زیادی رو بابت این میدادیم . و ما به خاطر این مسائل و با طرز فکر اینکه برای نسل جدید کنسولها یک بازی جدید با موتوری جدید بسازیم
Crysis engine 3' رو کردیم

PCL: اقای یرلی در نمایشگاه E3 قسمتهایی از دموی بازی Crysis 2 رو نشون ولی این دمو بسیار کوتاه بود و از خود بازی چیزی نشون ندادین ایا در نمایشگاه Gamescom از خود بازی هم چیزی نشون میدین؟

CY : (با خنده) شاید معلوم نیست

PCL: در کرایسیس یک عکس دیدم .عکس زمین. مثل اینکه یک شهر بود و یا جایی در فضا به نظر میرسید ایا از جزیره میخواهید برید ؟

CY: با خنده ممکن هست شاید

PCL: ایا قبل از سال 2011 ممکن هست بازی بیرون بیاد؟

CY: امیدوارم باید منتظر بود

PCL : امسال که ممکن نیست بازی بیرون بیاد شاید برای سال بعد

CY : بله امسال ممکن نیست

img_2686-475x356.jpg

PCL : و یک چیزه دیگه که میخوام از این بازی گلایه کنم اینه
اینم مشکل صدا'گزاری بازی بود که بسیار بد بود بین Warhead و Crysis این همه فرق واقعا مارو به تعجب وا داشت

CY : اونو من نمیدونم ااااااممم....

PCL: در مقایسه با سری اول خیلی فرق داشت و در خیلی از مجلات و forum ها از این مسئله ابراز نارضایتی کردند

CY : اینو اولین بار از شما میشنوم و برام جالب هست . چون هر دو رو یک تیم کار کرد روشون شاید این یکیرو برای مصرف کم.....

البته مصاحبه طولانیتر بود وقت بشه بقیرو میزارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر