چندين خبر مرتبط با سري MGS در نمايشگاه Eurogamer Expo

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

امروز بازي MGS در نمايشگاه Eurogamer Expo حضور پيدا كرد و اخبار زيادي مرتبط با اين موضوع اعلام شد.

MGS-Ground-Zeroes.jpg

طي خبري اعلام شده است كه Kojima Productions در حال جذب كاركنان جديد براي كار بر روي بخش Online بازي هاي اين استوديو است و اين موضوع رسما تاييد شده است و ممكن است مربوط به Metal Gear Solid: Ground Zeroes يا Metal Gear Solid 5 باشد.
جناب Kojima اعلام كرد كه جذب نيروهاي تازه براي Metal Gear Solid جديد است كه اين مي تواند Metal Gear Solid: Ground Zeroes يا Metal Gear Solid 5 باشد كه البته با توجه به معرفي بازي Metal Gear Solid: Ground Zeroes در اين چند هفته اخير انتظار ميرود كه تمركز در حال حاضر بر روي اين مورد باشد.

بازي MGS امروز در Eurogamer Expo حضور داشت اما هنوز هيچ عكس، فيلم يا تريلري منتشر نشده است كه بتوان به صورت قطعي تصميم گرفت.

منبع

امروز به صورت رسمي اعلام شد كه شخصيت فيلم Metal Gear Solid مرد محبوب سري MGS يعني Solid Snake خواهد بود و از وجود Big Boss در فيلم خبري نيست و اين مطلب از سوي خود Kojima نيز تاييد شده است.

MGS-snake-headshot-600x170.jpg

فيلم The Metal Gear Solid توسط كمپاني بزرگ Sony Pictures منتشر مي شود كه يك امتياز مثبت براي اين فيلم حساب مي شود.
جناب Hideo Kojima امروز در Eurogamer Expo تاكيد كردند كه در ساخت و نويسندگي فيلم هيچ نقشي ندارند و فقط به عنوان هيئت مديره بر اين عنوان نظارت مي كنند كه تنها وجود همين نظارت باعث دلگرمي هر طرفداري مي شود.
طي صحبت هاي جناب Kojima آنها براي اين نقش بازيگر معروف و بزرگ سينماي هاليوود Hugh Jackman را در نظر گرفته بودند اما تصميم خود را عوض كردند و تصميم گرفتند كه يك شخصيت ناشناخته را به عنوان شخصيت اصلي فيلم ( در نقش Solid Snake ) انتخاب كنند.

در پايان جناب Hideo Kojima فرمود:

پيدا كردن ستارگان جديد كار آساني است اميدواريم كه آنها بتوانند نياز ما و مردم را برآورده كنند

منبع

پيروز و موفق باشيد;)

true man

کاربر سایت
Sep 14, 2012
34
امیدوارم داستان فیلم خوب باشه وبه پای بازی ها برسه.کاش یه بازیگر خوب انتخاب کنند تابتونه نقش solid snackروخوب بازی کنه، این کار کار هربازیگری نیست!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من خودم ديوونه Hugh Jackman هستم و به نظرم خيلي گزينه خوبي بود:d

به عكس ها توجه كنيد:

SolidSnakeHughJackman.jpg

JackmanSnake.jpg

البته به طرز وحشتناكي به Big Boss شباهت داره.

به تصاوير زير دقت كنيد:

80363_snake_jackman.jpg

83a45e9b-25c9-4371-b469-7b540d3e5c34.jpg

gamersky_23small_46.jpg

البته ميشه از اين صحبت ها اين برداشت رو هم كرد كه Solid Snake تو بازي جوون هستش چون بيشتر شباهت به دوران جواني Snake و Big Boss داره پس فكر كنم بايد داستان فيلم يه چيزي تو مايه ها و دوران نسخه دوم بازي باشه;)

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بهترین کارو کردن !
اولاً اینکه خیلیا Hugh Jackman می شناسن و قبول کردن اون در نقش اسنیک سخت تر تا یه آدم جدید ! چون اون آدم ناشناخته می تونه تا آخر عمر در این نقش شناخته بشه ! و بیشترین شباهت رو به اسنیک داشته باشه.
اون نگاه اسنیک رو من تو چشمای Hugh Jackman نمی بینم ! کلا بدرد این نقش نمی خوره !
اگه یه تازه کار باشه که شبیه اسنیک باشه مطمئن انگیزه داره واسه بازی کردن و چون سعی می کنه خودشو نشون بده که آینده بازیگری خودشو بسازه ! مطمئنن گل می کاره !
آدمیو که قبلا تو فیلم دیگه ای ندیدیم خیلی راحت می تونیم تو این نقش قبول کنیم !
این نقش رو به هر کسی نباید داد !

باید طرف و بکنن توو یه اتاق بگن باید MGS1,2,3,4 همرو باید با آخرین درجه سختی بری:d ، همه دیالوگ هاشم حفظ کنی ! باید شیر فهم شه اسنیک کیه !

البته ميشه از اين صحبت ها اين برداشت رو هم كرد كه Solid Snake تو بازي جوون هستش چون بيشتر شباهت به دوران جواني Snake و Big Boss داره پس فكر كنم بايد داستان فيلم يه چيزي تو مايه ها و دوران نسخه دوم بازي باشه

فکر کنم داستان فیلم به بازی ربطی نداشته باشه.
و اینکه خدارو شکر که هیچ کدوم اینا نیستن !
اون یه آدم ناشناخته الان با پیژامه توو خونشه ! و نمی دونه قرار نقشه اسنیک رو بازی کنه به علت شباهتش ! :d

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
در ضمن فکر کنم این همون یارو بود که توو 300 بازی کرد ؟ آره ؟ اصلا ازش خوشم نمیاد:-l.
نه اميدجان اين بنده خدا كي تو اون فاجعه بازي كرد:d
اولاً اینکه خیلیا Hugh Jackman می شناسن و قبول کردن اون در نقش اسنیک سخت تر تا یه آدم جدید ! چون اون آدم ناشناخته می تونه تا آخر عمر در این نقش شناخته بشه ! و بیشترین شباهت رو به اسنیک داشته باشه.
اون نگاه اسنیک رو من تو چشمای Hugh Jackman نمی بینم ! کلا بدرد این نقش نمی خوره !
اگه یه تازه کار باشه که شبیه اسنیک باشه مطمئن انگیزه داره واسه بازی کردن و چون سعی می کنه خودشو نشون بده که آینده بازیگری خودشو بسازه ! مطمئنن گل می کاره !
آدمیو که قبلا تو فیلم دیگه ای ندیدیم خیلی راحت می تونیم تو این نقش قبول کنیم !
این نقش رو به هر کسی نباید داد !
دقيقا اين موضوع هم تو ذهنم بود ولي كمي توضيحش مشكل بود ممنونم كه انقدر كامل توضيح دادي;)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
به نظر من اتفاقا جکمن بهترین گزینست!چون بازیگر با تجربه و پخته ای هستش و میتونه انتظارات یک نقش رو براورده کنه ولی اگه یه بی تجربه رو فقط به بهانه قیافش بیارن میتونه کامل نابود کنه فیلم رو...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
به نظره منم یه آدم ناشناخته برا بازی کردن این نقش خیلی بهتره!
جناب Hideo Kojima امروز در Eurogamer Expo تاكيد كردند كه در ساخت و نويسندگي فيلم هيچ نقشي ندارند
ولی این جمله تا حدودی نا امیدم کرد!!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ولی این جمله تا حدودی نا امیدم کرد!!
دقيقا مي خواستم تو متن خبر اين رو هم بنويسم ولي گفتم شايد دوستان خوششون نياد كه من پيش داوري كنم;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
خدا میکرد کوجیما میگفت باید از بازیگر شناخته شده استفاده کنیم اون وقت دوستان همه احسنت گویان کسانی که دنبال بازیگر گمنام هستند را جاهل و گمراه میپنداشتن..!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر