چرا The Witness ابتدا فقط برای PS4 منتشر خواهد شد ؟

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
TheWitness-610x343.jpg

سازنده بازی Braid آقای Jonathan Blow در مصاحبه ای که در سایت Edge قرار داده شده از اخباری که پیرامون کنسول بعدی Microsoft به او رسیده این نظر را دارد که تمرکز دوباره Sony بر روی بازی برای او جذاب تر است و Xbox 720 وسیله ای صرفاً برای بازی نیست.

200px-Jonathan_Blow.jpg

آقای Jonathan Blow در این گفتگویی که بیشتر از جنبه فنی بود اعلام کرد: ما رسما در مورد کنسول بعدی Microsoft اطلاعات کلی نداریم اما می بینیم که اطلاعاتی از آن فاش می شود و این محتمل می باشد و از نظر من اخبار در مورد این کنسول نشان می دهد که Xbox 720 صرفاً برای بازی نیست و محصولی است برای اینکه یک دستگاه مرکزی در خانه باشد و شاید برای Microsoft یک محصول تجاری معقول باشد.
من نمی دانم و در واقع فکر نمی کنم همان که می خواهم باشد اما آنها قطعا بیشتر از من درباره آن می دانند!
و به نظر نمی رسد مکانی برای ارائه بهترین و بالاترین نمایش از بازی ما باشد.

او همچنین اشاره کرد که مشکلات و تجارب کاری با Microsoft در گذشته عاملی در عزم برای کار با Sony شده است و در نهایت عدم مشخص بودن Xbox بعدی همکاری با Sony را ترجیح داده است.
علاوه بر این در زمان انتشار بازی محبوب خود یعنی Braid نشان داد که تعاملش با Microsoft همیشه موفقیت آمیز نبوده است.

ایشان در ادامه افزودند : من دوره کاری بدی را در گذشته با Microsoft داشتم ، شاید فوق العاده بد نبوده اما روابط خوبی در زمینه کاری نبوده است ، دوستان بازیساز من هم شرایط نامناسبی را داشته اند البته این باعث نمی شود که من درخواست همکاری دوباره با Microsoft را رد کنم اما باز هم مقداری نگرانی در مورد انجام این کار در من وجود دارد.

آقای Jonathan Blow در ادامه توضیح دادند که : من فکر می کنم که اکثریت پی برده اند که بازی های قابل دانلود به سمت گسترش بیشتری نسبت به آنچه که تاکنون بوده اند می روند و نظرم این است که افراد متوجه شده اند که موفقیت از آن توسعه دهندگانی است که بهترین بازی های جذاب را بر روی پلتفرم های خود ایجاد کنند.

آقای Jonathan Blow در زمینه همکاری با Sony گفتند :
شاید در پایان هم به نتیجه مطلوبی نرسیدم چه کسی می داند ، اما من اینطور فکر نمی کنم افرادی که ما روزانه با آنها صحبت می کنیم واقعا خوب هستند و ما خوشحالیم که با آنها کار می کنیم و PS4 ممکن است توانایی های بیشتری از آنچه که Microsoft ( کنسول بعدی) در حال کار بر روی آن است داشته باشد.

بازی The Witness همزمان با نشست خبری سونی برای PS4 معرفی شد.

Edge
The Witness

Last edited by a moderator:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
این بازی انحصاری نیست و فقط انحصاری زمانی هست. خودش گفته قراره بعد از PS4 برای PC و iOS و کنسول های دیگه هم بیاد (مثل Braid که برای PC هم اومد) ولی چون تیمشون خیلی کوچیک بوده باید ابتدا روی یکی از پلتفرم ها وقت میزاشتن و بعد دنبال پورت کردن بازی روی پلتفرم های دیگه میرفتن و برای اینکه سونی خیلی از بازی شون استقبال کرده اولین پلتفرم رو PS4 انتخاب کردن.
لطفا خبر رو تحریف نکن و حتی توی عنوان هم نوشته "چرا The Witness ابتدا برای PS4 می آید؟"

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
خودش گفته قراره بعد از PS4 برای PC و iOS و کنسول های دیگه هم بیاد

کجای این 2 منبعی که من قرار دادم این حرف را زده؟
منبع من این دو سایت بوده حالا جای دیگه چی گفته که به من مربوط نمیشه.

لطفا خبر رو تحریف نکن و حتی توی عنوان هم نوشته "چرا The Witness ابتدا برای PS4 می آید؟"

من هیچ قصدی در تحریف خبر ندارم و سودی هم به حالم نداره ، هدف من اطلاع رسانی هست.

با سپاس از مدیر بخش خبر بابت تصحیح عنوان.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من دوره کاری بدی را در گذشته با Microsoft داشتم ، شاید فوق العاده بد نبوده اما روابط خوبی در زمینه کاری نبوده است

اتفاقا امروز توی یه خبری خوندم که میکروسافت دیگه از بازی که gore verbinsky براشون میساخته حمایت نمی کنه و ناشر این بازی نخواهد بود.مثل اختلافاتی که با پیتر جکسون بوجود اومد.حالا اینم که داره همینا رو میگه.دیگه واقعا جایی برا بحث می مونه؟:-/

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اتفاقا امروز توی یه خبری خوندم که میکروسافت دیگه از بازی که gore verbinsky براشون میساخته حمایت نمی کنه و ناشر این بازی نخواهد بود.مثل اختلافاتی که با پیتر جکسون بوجود اومد.حالا اینم که داره همینا رو میگه.دیگه واقعا جایی برا بحث می مونه؟:-/
با این فن بازی های شما, جای سوزن انداختن هم نمیمونه. ممنون که بلک لیستو پر کردید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بگو سونی پول داده بشم انحصاری کنم چرا بی خودی کشش میدی..!!؟
ماکروسافت فشار میاره خب :D. مثلان برای پچ دوم 10 هزار دلار جریمه میگیره از سازنده. قوانین سخت ماکروسافت باعث میشه بازی ناقص به دست مشتری نرسه که اگر برسه ماجرای من و fez پیش میاد که بعد از 7 ساعت بازی کردن Save ام مشکل پیدا کرد و .... .
درکل حق داره. ماکرسافت گوشت تلخه واسه سازنده ها.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
با این فن بازی های شما, جای سوزن انداختن هم نمیمونه. ممنون که بلک لیستو پر کردید.

مگه دروغ گفتم؟؟همه اینا حقیقته و خب حقیقت هم تلخه دیگه.اگه حرفم بی مدرک بود یه چیزی ولی من حرف بی ربطی نزدم که شما ناراحت شدی.تمام این اتفاقات افتاده.خوبه ادم سرشو مثل کبک زیر برف نکنه.:-"

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
ماکروسافت فشار میاره خب :D. مثلان برای پچ دوم 10 هزار دلار جریمه میگیره از سازنده. قوانین سخت ماکروسافت باعث میشه بازی ناقص به دست مشتری نرسه که اگر برسه ماجرای من و fez پیش میاد که بعد از 7 ساعت بازی کردن Save ام مشکل پیدا کرد و .... .
درکل حق داره. ماکرسافت گوشت تلخه واسه سازنده ها.

بسته هاي الحاقي چي؟ واسه اونا جريمه نميگيره ؟؟ اونا كه بيشتر پوست ميكنن - يادمه واسه بسته احاقي اضافه شدن چندتا كشتي به midway pacific assault دهنم سرويس شد :-|

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
انواع سفسطه در زمینه "مغالطه توسل به جهل" و "مغالطه تعویض مدعا " و در اخر جملات توریه رو در چند پست این تایپیک شاهد هستیم...

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خب ایشون پا رو فراتر از این حرفها گذاشته و گفته ps4 بازی Witness رو بهتر و سریعتر از PC اجرا میکنه :D.
فقط ایشون نیست, CDPR هم میگه با توجه به قدرت سخت افزاری کنسول های نسل بعد (PS4) با استفاده از موتور رندر جدیدی که هنوز ازش پرده برداری نکردن میخوان در عناوین آینده شون (The Witcher 3 or Whatever) به سطح گرافیکی در حد فیلم های CG برسن:D!
Witcher 3 On Next-Gen Will 'Achieve CG Movie' Graphics

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
حرف از pc نزنین که حال آدم بد میشه.pc اصلا به حساب نمیاد که آدم بخواد وارد گودش کنه.
به نظر من تا زمانی که کنسول مایکرو نیومده نمیشه اظهار نظر قطعی کرد.ولی شک ندارم با دست پر میاد.
این بازیم حسابی فانتزی بود.واقعا جذاب بود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فقط ایشون نیست, CDPR هم میگه با توجه به قدرت سخت افزاری کنسول های نسل بعد (PS4) با استفاده از موتور رندر جدیدی که هنوز ازش پرده برداری نکردن میخوان در عناوین آینده شون (The Witcher 3 or Whatever) به سطح گرافیکی در حد فیلم های CG برسن:D!
Witcher 3 On Next-Gen Will 'Achieve CG Movie' Graphics
Too Old و ربطی ام به ps4 نداره سرجم نسل بعد رو گفته. فک کنم بعد از آنونس یا یه مدت بعد از آنونس سایبرپانک گفتن اینو. والا بعید نیست اصلان. نسخه ویژه The Witcher 2 (یادم نیست اسمشو :D) PC رو ببینید روی یه سیستم مناسب با اخرین تنظیمات بعد متوجه میشید که بیراه نگفتن.

پ.ن. اگر 3rd Party بتونه اینقدر با اطمینان نظر بده، پس من با اشتیاق بیشتری منتظر بازی نسل بعدی ND خواهم ماند. قطعان GCI هست :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر