چرا DS خریدید ؟

مهمترین علت خرید DS ?

• به خاطر بازیهای مخصوص DS و یا بازیهای انحصاری این کنسول

رای‌ها: 30 63.8%
  • به خاطر نو آوریهای موحود در DS (مثلا وجود دوصفحه نمایش که یکی از آنها لمسی هست)

رای‌ها: 9 19.1%
  • به خاطر قیمتش

رای‌ها: 4 8.5%
  • هیچ کدام از گزینه های بالا (لطفا در اینصورت علت خریدتون رو بفرمایید)

رای‌ها: 4 8.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام به همه

این تاپیک رو زدم تا خواستم بدونم که مهمترین دلیلی که کاربران عزیر DS خریدند چیست و همیچنین حداقل کمی درباره انتخابشون توضیح بدهند

هر چند که تا حدودی دیر هست اما هنوز هم به نظرم خیلی دیر نشده هست

باتشکر

منتظر نظراتتان هستم

نکته ای رو درباره نظرسنجی بگم :

منظور از گزینه اول بیشتر اینه که بیشتر به خاطر وجود بازیهای انحصاری مثل new super Mario bros کنسول ds این وسیله رو خریدید ( تقریبا صرف نظر از نو آوری های کنسول DS )

یا بهتر بگم که چون مثلا کنسول DS یکسری از بازیهایی رو که علاقه دارید داره اون رو خریدید

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام به همه

این تاپیک رو زدم تا خواستم بدونم که مهمترین دلیلی که کاربران عزیر DS خریدند چیست و همیچنین حداقل کمی درباره انتخابشون توضیح بدهند

هر چند که تا حدودی دیر هست اما هنوز هم به نظرم خیلی دیر نشده هست

باتشکر

منتظر نظراتتان هستم

نکته ای رو درباره نظرسنجی بگم :

منظور از گزینه اول بیشتر اینه که بیشتر به خاطر وجود بازیهای انحصاری مثل new super Mario bros کنسول ds این وسیله رو خریدید ( تقریبا صرف نظر از نو آوری های کنسول DS )

یا بهتر بگم که چون مثلا کنسول DS یکسری از بازیهایی رو که علاقه دارید داره اون رو خریدید

برای این سوال دیره چون نینتندو وقتی کنسول بعدی بعدیشو معرفی میکنه کنسول قبلی نه ساپورت نمیکنه نه براش بازی میده

کنسول دستی ds به چند دلیل فروش بالا 155 میلیونی داشت

1. خیلی از مردم دنیا کنسولا دستی قبلی نینتندو داشتن چون نینتندو قدیمیترین کنسول ساز دنیاس و تمام کنسولا دستیش پرفروشترین بودن

2. بخاطر خلاقیت در طراحی کنسول

3. چون از قدیم کنسولا دستی نینتندو پرفروش بودن و یکه تاز بازی سازا طیادی براش بازی ساختن ds بالا 5 هزار تا بازی داره

4. کم دردسر بودن از لحاظ نرم افزاری و هک

5.کارتج به مراتب سرعت بالاتری نسبت به دیسک داره کارتج مثل دیسک به این راحتیا آسیب نمیبینه مصرف باتری دستگاه کم میشه

6. بخاطر استفاده از کارتج بازیا لودینگ نداره

7 . ادامه ساخت بازی ها انحصاری روی ds

من خودم ds lite خریدم چنتا دلیل داشتم

1. بخاطر طراحی خارق العاده ds
2. دو صفحه نمایش داشتن
3.صفحه لمسی پایینی و ابتکار استفاده از اون تو بازیا
4.بازیا انحصاری که تو روند کنسولا نینتندو هست من عاشق ماریو . دانکی کونگ . kirby و .............. همشون برا ds اومدن
5.زیبایی دستگاه و خوش دست بودن و ساپورت کارتج گیم بوی
6.بازی ها عالی که نظیرش تو هیچ کنسولی نیست
7. راحتی کپی خور کنسول و حجم کم بازیا
8.اجرا سریع بازیا بدون لودینگ
9.اهمیت داشتن گیم پلی برای من

ds انقدر موفق بود که تمام بازیسازا یه نسخه از بازیاشونو برای ds ساختن حتی چند نسخه کستلوانیا

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
درسته که نینتندو دیگه حمایتش نمیکنه (بازی منتشر نمیکنه و یا نمیسازه براش) اما شرکتهای دیگه هنوز براش بازی منتشر میکنند هرچند خیلی کم (البته دقیق مطمئن نیستم)

خوب ببخشید دیگه دیر به ذهنم رسید !

ممنون از نظراتون

من در کل قبول دارم که قدرت گرافیکی در درجه اول مهم نیست

به نظرم اگه حمایت خوبی از ویی یو بشه میتونه حتی از ps4 و xbox one هم بیشتر بفروشه و یا حداقل در حد اونها فروش کنه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
درسته که نینتندو دیگه حمایتش نمیکنه (بازی منتشر نمیکنه و یا نمیسازه براش) اما شرکتهای دیگه هنوز براش بازی منتشر میکنند هرچند خیلی کم (البته دقیق مطمئن نیستم)

خوب ببخشید دیگه دیر به ذهنم رسید !

ممنون از نظراتون

من در کل قبول دارم که قدرت گرافیکی در درجه اول مهم نیست

به نظرم اگه حمایت خوبی از ویی یو بشه میتونه حتی از ps4 و xbox one هم بیشتر بفروشه و یا حداقل در حد اونها فروش کنه

البته ds انقدر بازی داره چند سال بازی کنی تموم نمیشه

مثل wii که من دارم انقدر بازی داره که حالا حالا ها سرگرم میشی البته شرکتا بازی دارن براش میزنن

عالیه که درک میکنی گرافیک الویت آخره

مگه wii نیست قدرت سخت افزاریش کمتر از دوتا کنسول دیگه اس اما انقدر فروش کرده که جمع کل فروش پلی 3 با ایکس باکس 360 و پی اس پی به wii نمیرسه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
البته ds انقدر بازی داره چند سال بازی کنی تموم نمیشه

مثل wii که من دارم انقدر بازی داره که حالا حالا ها سرگرم میشی البته شرکتا بازی دارن براش میزنن

عالیه که درک میکنی گرافیک الویت آخره

مگه wii نیست قدرت سخت افزاریش کمتر از دوتا کنسول دیگه اس اما انقدر فروش کرده که جمع کل فروش پلی 3 با ایکس باکس 360 و پی اس پی به wii نمیرسه

ممنون

البته از نظر من الویت آخر هم نیست گرافیک ولی خیلی خیلی مهم هم نیست

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه اینطوریه ds نگیر چون بدردت نمیخوره چنتا بازی بیشتر نداره که گرافیک مناسبی دارن بنظرم ds نگیر پشیمون میشی

ممنون

ولی من DS دارم و خیلی هم باهاش مشکل ندارم (البته مثلا تا حدی با رزولیشن نسبتا پایین صفحه نمایشش و گرافیکش مشکل دارم اما خیلی جدی نیست)

ببخشید فکر کنم بد منظورم رو رسوندم

بهتره اینو بگم که برای من اولویت اول گرافیک نیست تقریبا

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون

البته از نظر من الویت آخر هم نیست گرافیک ولی خیلی خیلی مهم هم نیست

اینم مشخصات سخت افزاری ds lite

General

• Game formatCartridge
  • Cartridge capacity512 MB
  • Backward compatible1 generations
Display

• Screen size3.12 inches
  • Screen resolution256 x 192
  • Screen typeLCD (Active, Color, Backlit)
  • Secondary displayYes
  • Screen size3.12 inches
  • Screen resolution256 x 192
  • Screen typeLCD (Active, Color, Backlit)
  • TouchscreenResistive [stylus]
Controls / accessories

• Direction controlD-pad
  • Other peripheralsHeadset / mic, Other
Sound

• SpeakersStereo
  • Audio jack3.5mm

Networking / online service

• WiFi802.11 b
  • WiFi encryptionWEP
  • Online featuresMultiplayer, Voice chat, Browser

Storage

• Internal storageYes
  • Storage capacity4 MB
Hardware

• CPU speed67 MHz
  • System RAM4 MB
Power

• Battery sizeRechargeable
  • Battery typeLi-ion Removable, 450 mAh capacity

از cpu که 67 مگاهرتزه چه انتظاری داری؟

همون جمله بالاتو دیدم فهمیدم با ds به مشکل بر میخوری

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید کاربران عزیز اگر میشه لطف کنید و تاپیک رو ادامه بدهید

مثلا مثل کاربر nintendo_3ds دلیل خرید خود رو بیان کنید

من اگر بخواهم دلیل خریدم (تقریبا دلیل اولیه) رو بگم تا حد نسبتا زیادی به قیمت نسبتا خوبی که (کارکرده) من تونستم این وسیله رو پیدا کنم ربط داشت البته بازیهای این وسیله هم برام دلیلی بود ولی اولش که قصد خرید داشتم و یا قبل از خرید دلیل خیلی خیلی مهمی نبود (البته میدونستم که تعداد بازیهای با امتیاز خوب این وسیله چندان کم نیست تقریبا)

اوایل بعد از خرید با توجه به گرافیک نسبتا ضعیف و صفحه نمایش تقریبا ضعیف تا حدودی ناراضی شدم اما الان باتوجه به یکسری از بازیهای که انجام دادم باهاش تقریبا میتونم بگم که در کل راضی هست

به نظرم انقدر بازی سرگرم کننده و خوب داره که مثلا خودم برای اینکه کدوم ها رو بازی کنم تا حئی دچار سردرگمی شدم ! به نظرم باید یه برنامه برای انجام بازیهاش بچینم که کدومها رو انجام بدهم !

ممنون میشوم که نظر بدهید

باتشکر

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

ببخشید کاربران عزیز اگر میشه لطف کنید و تاپیک رو ادامه بدهید

مثلا مثل کاربر nintendo_3ds دلیل خرید خود رو بیان کنید

من اگر بخواهم دلیل خریدم (تقریبا دلیل اولیه) رو بگم تا حد نسبتا زیادی به قیمت نسبتا خوبی که (کارکرده) من تونستم این وسیله رو پیدا کنم ربط داشت البته بازیهای این وسیله هم برام دلیلی بود ولی اولش که قصد خرید داشتم و یا قبل از خرید دلیل خیلی خیلی مهمی نبود (البته میدونستم که تعداد بازیهای با امتیاز خوب این وسیله چندان کم نیست تقریبا)

اوایل بعد از خرید با توجه به گرافیک نسبتا ضع . یف و صفحه نمایش تقریبا ضعیف تا حدودی ناراضی شدم اما الان باتوجه به یکسری از بازیهای که انجام دادم باهاش تقریبا میتونم بگم که در کل راضی هست

به نظرم انقدر بازی سرگرم کننده و خوب داره که مثلا خودم برای اینکه کدوم ها رو بازی کنم تا حئی دچار سردرگمی شدم ! به نظرم باید یه برنامه برای انجام بازیهاش بچینم که کدومها رو انجام بدهم !

ممنون میشوم که نظر بدهید

باتشکر

گرافیک چنتا بازیش خوبه و مناسب اما بازی ها قشنگ خیلی زیاد داره

بازی که خیلی داره اگه ds بگیری حالا حالا ها بازی داره بازی کنی

بازی هایی مثل Brothers in Arms DS . Kirby - Super Star Ultra . Kirby - Canvas Curse . Metroid Prime Hunters و ........................

من کلی با نیو سوپر ماریو . کستلوانیا . ماریو کارش و Kirby خاطره داره

من خیلی با بازی Brothers in Arms DS حال کردم گیم پلی قشنگی داره

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید اگر علاقه دارید علت خرید کنسولی که همونطور که در تصویر زیر گفته پرفروش ترین کنسول بازی دستی تاریخ هست رو بنویسید

باتشکر

اصل تصویر برای ویکیپدیا هست

6098ef82c97f.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر