پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ما صبانت داریم. از 1 روز پیش همه چی خفن شده.
اما گول این کارهاشون رو نخورین. دارن شیره میمالن سر مردم که ما درست کردیم آتیش مردم بخوابه بعد همون آش و همون کاسه.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
چند سال پیش بعد از تصویب قانون محدودیت پهنای باند برای کاربران خانگی، داتک و چند شرکت دیگر پهنای باند سرویس های خود را نصف کردند.
داد و بیداد و اعتراض کردیم، توی شرکت داتک نزدیک بود سیاوش بزنه مدیر فروش رو :D . در روزنامه ها هم نوشته شد . ولی در انتها به جایی نرسیدیم.

چند وقت بعد که خطها فیبرنوری شد و تعداد زیادی از افراد امکان استفاده از ADSL را از دست دادند هم باز اعتراض کردیم و به روزنامه ها هم دوباره رسید اما باز خبری نشد.

امیدوارم این بار تلاش شما به ثمر بنشیند. البته مخابرات هم دل خوشی از شرکت های خصوصی ندارد و میخواهد به بهانه ای سر آنها را نیز زیر آب کند :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همم یه زمانی از این حرکت ها خیلیا کردن هیچ اتفاق بزرگی نیوفتاد.

من خودم با این سرویس حجمی راضی هستم دروغ چرا؟ همین شاتل در شب ها که Free میشد سرعتش به 10 میرسید پینگم میرفت رو 1 هزار و اصلا تا صبح 100 مگ هم گاهی دانلود نمیکردم ولی روز 24 یا 32 بود و پینگم زیر 200 خب من در ماه 12 گیگ شاید چند گیگ بالا یا پایین دانلود کنم الان محدودیت ها برداشته بشه بدون شک این شکل میشه که همون اینترنت 128 واقعی رو میدن به خوردمون با این قیمت کذایی :D.

همین پارس انلاین بدون محدودیت مطمئنا اینترنت 128 رو براتون نمیکنه 512 یا 1 مگ :D.
خلاصه این که یا سرعت خوب رو بچسبید یا محدودیت حجمی که خب من باشم اولی رو میچسبم.
فقط یه چند روز این ماجرا ادامه بدین این شاتل روی 64 نگه داره :D من عقده های دوران کودکیم رو خالی کنم این فیلم ها و... رو بگیرم :-".

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi

من خودم با این سرویس حجمی راضی هستم دروغ چرا؟ همین شاتل در شب ها که Free میشد سرعتش به 10 میرسید پینگم میرفت رو 1 هزار و اصلا تا صبح 100 مگ هم گاهی دانلود نمیکردم ولی روز 24 یا 32 بود و پینگم زیر 200 خب من در ماه 12 گیگ شاید چند گیگ بالا یا پایین دانلود کنم الان محدودیت ها برداشته بشه بدون شک این شکل میشه که همون اینترنت 128 واقعی رو میدن به خوردمون با این قیمت کذایی :D.

همین پارس انلاین بدون محدودیت مطمئنا اینترنت 128 رو براتون نمیکنه 512 یا 1 مگ :D.
خلاصه این که یا سرعت خوب رو بچسبید یا محدودیت حجمی که خب من باشم اولی رو میچسبم.
فقط یه چند روز این ماجرا ادامه بدین این شاتل روی 64 نگه داره :D من عقده های دوران کودکیم رو خالی کنم این فیلم ها و... رو بگیرم :-".

100% تایید میشه
تو کشوری که قانون کپی رایت رعایت نمیشه باید اینترنتش حجمی باشه . اینجوری که نمیشه یارو زندگیشو بزاره رو دانلود بقیه برن دنبال نخود سیاه:|

hafo

کاربر سایت
Jan 17, 2011
85
زنگ زدم گفت همچین خبری نیست . یعنی چی ؟ :D یعنی این که شما باید همیشه انتظار 1/10 رو داشته باشین . اون چیزی که شما مد نظرتونه ددیکیت هست . گفتم نه خیر مد نظر من ددیکیت نیست . مد نظر من اینه که اگه مثلا 1 مگ میگیرم اوریج رو 512 باشه تو ساعاتی غیر پیک . گفتش که نه همیشه 1/10 هست .
بعدش گفت که این قانون اینطوری تفسیر میشه منم گفتم قانون تفسیر نداره چیزیه که باید صریح باشه و صراحتا همچین چیزی گفته . گفتش که ما اجرا کننده ایم خودمونم تفسیر می کنیم منم گفتم مگه قانون شعر و انشاس که تفسیر می کنین خداحافظ وقتم تلف شد . قطع کردم .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید

الان سرویس شاتل داره همینطور میشه میثم! فعلا باید دائما پیگیری کنیم ببینیم آخر سر چه بلایی قراره رو سرمون نازل بشه!:D
قانون و تعرفه قیمتها هم که مشخصه شرکتهای خصوصی دیگه نمیتونن مثل سابق قیمت و شرایط تعیین کنن!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
داد و بیداد و اعتراض کردیم، توی شرکت داتک نزدیک بود سیاوش بزنه مدیر فروش رو :biggrin1: . در روزنامه ها هم نوشته شد . ولی در انتها به جایی نرسیدیم.

داتک یجوریه اصلآ
3 ساله ما خودمونو زدیم به درو دیوار آقا نامه دانشجویی میارم سرعت 512 میخوام نه نمیشه حالا بقیه شرکت ها مثل نبات میدن
اون هیچی مشکل بعدی که من پرسیدم iهیچ فرقی بین سرعت نت محدود و نامحدودش وجود نداره
ولی من واقعآ یک چیز را نمیفهمم الان من باز کمتر از این قیمت میدم ولی رو کدوم اساسی زده واسه 128 این قیمتو؟؟؟؟؟
http://datak.ir/adsl/price

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
زنگ زدم گفت همچین خبری نیست . یعنی چی ؟ :biggrin1: یعنی این که شما باید همیشه انتظار 1/10 رو داشته باشین . اون چیزی که شما مد نظرتونه ددیکیت هست . گفتم نه خیر مد نظر من ددیکیت نیست . مد نظر من اینه که اگه مثلا 1 مگ میگیرم اوریج رو 512 باشه تو ساعاتی غیر پیک . گفتش که نه همیشه 1/10 هست .
بعدش گفت که این قانون اینطوری تفسیر میشه منم گفتم قانون تفسیر نداره چیزیه که باید صریح باشه و صراحتا همچین چیزی گفته . گفتش که ما اجرا کننده ایم خودمونم تفسیر می کنیم منم گفتم مگه قانون شعر و انشاس که تفسیر می کنین خداحافظ وقتم تلف شد . قطع کردم .
به کجا زنگ زدین و چی گفتین؟

hafo

کاربر سایت
Jan 17, 2011
85
به کجا زنگ زدین و چی گفتین؟
همون آقای سهرابی . بیچاره گناه داشت خودش گفت من قانون رو نذاشتم :D اما دیگه اعصابم خورد بود . چکیده مطلب همینی بود که بالا گفتم . گفتم از ISP ها شکایت دارم هیچ کدوم اجرا نمی کنن شروع کرد به چرت گفتن :D منم هی مچشو گرفتم خسته شدم آخر سر !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همون آقای سهرابی . بیچاره گناه داشت خودش گفت من قانون رو نذاشتم :D اما دیگه اعصابم خورد بود . چکیده مطلب همینی بود که بالا گفتم . گفتم از ISP ها شکایت دارم هیچ کدوم اجرا نمی کنن شروع کرد به چرت گفتن :D منم هی مچشو گرفتم خسته شدم آخر سر !

خب ایشون درست گفتن دیگه! همیه شیرینگ شما روی 1 به 10 هست!
مشکل شما چی بود این وسط؟
گفتین برای شکایت باید چیکار کنم؟

hafo

کاربر سایت
Jan 17, 2011
85
خب ایشون درست گفتن دیگه! همیه شیرینگ شما روی 1 به 10 هست!
مشکل شما چی بود این وسط؟
گفتین برای شکایت باید چیکار کنم؟
منم گفتم همیشه انتظار دارم 1/10 دانلود کنم اما همچنان انتظار دارم اوریج ساعات غیر پیک 512 یا 384 باشه حداقل !
عصبانی شدم نپرسیدم .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
منم گفتم همیشه انتظار دارم 1/10 دانلود کنم اما همچنان انتظار دارم اوریج ساعات غیر پیک 512 یا 384 باشه حداقل !
عصبانی شدم نپرسیدم .
پس اصل کاری روانجام ندادین! فقط زنگ زدین و چیزی بهشون گفتین که به اون آقا اصلا مربوط نمیشه! خسته نباشین! :| کسی که زنگ نمیزنه! یکی هم که زنگ میزنه میگه آقا ببخشید ساعت چنده؟ :|

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
ااااا سلام آقا مسعود شما اینجا هم هستین :d من isbn هستم از p30
زنگ زدم به این آقا بدبخت خسته بود انگاری کتکش زده باشن :d در هر حال من به ایشون هم خبر دادم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر