|پیش نمایش و بررسی شایعات GTA V|

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
تا به حال فکر کرده اید از GTA V چه میخواهید؟

من در این تاپیک قصد دارم نیمه پیش نمایشی از GTA V قرار بدم که در آن شایعات پیرامون آن مورد بررسی قرار میگیرند. (برای پیش نمایش کامل لازمه اطلاعات بیشتری هستیم)

(اختصاصی بازیسنتر)
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بررسی گرافیکی :

چند ماه پیش راک استار از یکی از شماره های سری پرطرفدار و پرفروش خود یعنی GTA V با یک تریلر پرده برداری کرد؛ تریلر منتشر شده از بازی قدرت فوق العاده ی گرافیکی این بازی را نشان میدهد؛ اکثر گیمر ها وقتی تریلر اول را مشاهده کردند، اولین سوالی که برای آنها پیش آمد، سیستم مورد نیاز این بازی بود! و فکر میکردند که با غولی گرافیکی رو به رو هستند که اصلا با سیستم آنها سازگاری ندارد! اما این اشتباه است...

زیرا ما هنوز در این نسل هستیم( PS3 و X360) و این بازی نمیتواند چیزی خارج از قدرت هر سیستمی اراعه دهد. چرا که اگر اینطور بود، این راک استار است که ضرر میکند، نه گیمر ها. اگر راک استار بازی اراعه دهد که با سیستم
کمتر کسی سازگاری داشته باشد، کسی بازی را خریداری نکرده و در نتیجه موجب ضرر مالی این شرکت خواهد شد.

این به این معنا نیست که بازی دارای گرافیکی ضعیف خواهد بود، بلکه این نشان دهنده این است که RockStar North با طرفند هایی که دارد، بازی را در عین کیفیت گرافیکی، به آن حجم گرافیکی کم تری میدهد... درست مانند Skyrim

GTA-V-release-date-confirmed.jpg

شایعات تاریخ انتشار :

تا به حال شایعات زیادی درباره ی تاریخ انتشار این بازی مطرح شده است؛ که همه اشتباه اند... زیرا حتی خود راک استار هم دقیقا نمیداند که GTA V در چه تاریخی منتشر خواهد شد!

راک استار در این باب گفته است که :
"هرچه قدر لازم باشد که تاریخ انتشار این بازی عقب بیفتد، خواهد افتاد! زیرا ما به دنبال کیفیت و نوآوری هستیم"

پس نباید به هیچ یک از این شایعات دل بست تا اینکه خود راک استار بعد از تکمیل اکثر کار خود این تاریخ را مشخص کند.

gta-v-preview-12-700x307.jpg

گیم پلی و محیط :

واقع گرایی در بازی های Open World عنصری ثابت و ضروری محسوب میشود که ما در San Andreas (نمونه ای از یک Open World کامل) آن را به خوبی مشاهده میکنیم... اما واقع گرایی در بازی های Open World حد و محدودیتی دارند؛ یعنی اگر یک بازی بیش از حد واقعی و عذاب آور باشد، باعث کم شدن سرعت گیم پلی میشود و از جذابیت آن میکاهد.

بازگشت به ریشه اصلی :

هنوز GTA San Andreas الگویی کامل برای GTA V محسوب میشود... و هدف اصلی راک استار ساخت بازیی با آن کیفیت و حتی بهتر است.
ما دوباره در V میتوانیم همچون گذشته خانه خریداری کنیم (در تریلر میتوان دید)،ماشین اسپرت کنیم، داستانی گانگستری همراه با طبیعتی زیبا و شهری پر جزییات و کوهستان های بلندو بیابان های بزرگ ! و ... داشته باشیم

این بازگشت را میتوان از کلمات ابتدایی تریلر شنید :

"Why did I Move Here? Guess it Was The Weather" !!!

پلتفرم های احتمالی : PC PS3 X360 و شاید هم Wii U

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نظر هم بدین... البته (اول پست بود) برای پیش نمایش اطلاعات کمه و بیشتر برای بررسی شایعات این تاپیکو زدم

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
همینطور که خودت گفتی برای پیش نمایش اطلاعات خیلی کمه با این اطلاعات کم خیلی زوده که بخوایم در مورد جزئیات gta v بحث کنیم

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
بنظر من با اینکه IV خوب بود ، ولی SA خیلی بهتر بود . امیدوارم تفاوت این با IV یچیزی در حد تفاوت SA با VC یا حتی بیشتر باشه.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
بنظر من با اینکه IV خوب بود ، ولی SA خیلی بهتر بود . امیدوارم تفاوت این با IV یچیزی در حد تفاوت SA با VC یا حتی بیشتر باشه.

به نظر من 100 % همینطور میشه چون واقعا گرافیک iv با اون وسعت برای کنسولها خیلی خوب بود برای v از نظر گرافیک نباید انتظار پیشرفت زیاد داشته باشیم بهرحال آخرای نسل هستیم دیگه سازنده همه همه زیرو بم کنسول هارو در آوردن D:
به همین دلیل فکر می کنم خود راک استار هم برای v تمرکزش بیشتر روی گیم پلی و داستان باشه تا گرافیک

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
به نظره من داستان خوب می تونه کل محتوای یک بازی اعم از گرافیک و ... رو تحت شعاع قرار بده .
حالا iv با داشتن داستان عالی و روند بازی عالی و گرافیک فوق العاده تونست یه gta عالی رو عرضه کنه که همه باهاش خاطره داشته باشن .
و اینکه تجاربی که rockstar داره مطمئن باشین چیز بدی از آب در نمیاد .
تا حالا هم نشده gta جدید از gta قدیم بدتر باشه .

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
بنظر من اوج این بازی به شماره 4 اون بر میگرده vice city متاسفانه سری قبلی این بازی یعنی gta iv بسیار سنگین بود من حتی با سی پی یو چهار هسته ای و گرافیکgt 450 در اجراش بطور کامل مشکل داشتم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
بنظر من اوج این بازی به شماره 4 اون بر میگرده vice city متاسفانه سری قبلی این بازی یعنی gta iv بسیار سنگین بود من حتی با سی پی یو چهار هسته ای و گرافیکgt 450 در اجراش بطور کامل مشکل داشتم
سنگینی iv روی pc به خاطر پرت بدش بود
البته با اومدن پچ ها خیلی بهتر شد v فکر نمی کنم مثل iv باشه چون بازم فکر نمی کنم جهش گرافیکی خیلی زیادی بین IV و V باشه همین گرافیکی که سال 2008 اومده هنوزم از خیلی بازی های جدید بهتره مخصوصا با مدهای که برای pc ساختن در حد فیلم سینمایی گرافیکش رو بالا بردن بدون افت فریم محسوس
راک استار باهوشه مطمئن هستم V جهش بزرگی از نظر گیم پلی و داستان خواهد داشت این دقیقا چیزیه که فن های gta می خوان

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Gta يکي از سري بازي هاييه که خيال همه طرفداراش راحته!
که حداقل گند نميزنه به تمام المان هاي سري.....همه رو حفظ ميکنه +ي سري المان جديد...
و اين عاليه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
امروز توی gtaforums صحبت های زیادی در مورد تریلر دوم به وجود اومده، عده ایی با بررسی عددهای توی تریلر یک به این نتیجه رسیدن که تریلر دوم امشب معرفی میشه!! :)))
یک تاپیک خیلی جالب هم در مورد خاطرات نسخه های گذشته، انتظارات و حدس های گیمرها در مورد V بازشده
GTAForums.com -> So its been a 4 years...
خیلی خوب میشه اگه توی بازیسنتر هم چنین تاپیکی داشته باشیم کلی خاطره واسمون زنده میشه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر