پیش فروش Gears of War 3 در صدر

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
rqj87akw56c3kofk1g7.jpg

امروز مایکروسافت اعلام کرد که پیش فروش Gears3 به رقم یک میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است و تابحال سریع‌ترین رشد را در میان تمامی عناوین 360 از آن خود کرده است.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که حدود 1.29 میلیون نفر از 145 کشور جهان در بتای مولتی‌پلیر شرکت کردند و حدود 11 میلیون رقابت در طول این چند روز برگزار شد که معادل 249 سال است.

کلیف‌بی، سرپرست پروژه، این آمار را یک موفقیت بسیار بزرگ نامید.

او از حمایت بازیباز‌ها تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت که نسخه بتای بازی به آن‌ها کمک کرده است تا اشکالات را برطرف کرده، همه چیز را بهینه و پولیش کنند. او قول داد که Gears 3 بهترین عنوان از این سه‌گانه خواهد بود.

آمار‌های دیگر از نسخه بتا:

بیش از 927 میلیون کشتار ثبت شده است که 23 میلیون آن توسط ارّه کردن بوده است.
بیش از 131 میلیون بار از ضربات تمام‌کننده‌ استفاده شده است.
23 میلیارد گلوله شلیک شده است.
460 میلیون Ribbon و 294 میلیون مدال کسب شده است.
435هزار نفر اسکین thrashball را برای Cole بدست آوردند و 234 هزار نفر نیز Retro Lancer طلایی را بدست آوردند که هر دوی این ها در مولتی پلیر بازی اصلی قابل استفاده خواهد بود.

Source

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
عاشق اینجور آمارها هستم :d

حدود 11 میلیون رقابت در طول این چند روز برگزار شد که معادل 249 سال است.

:d
من که بازی نکردم ولی هرکی از بچه ها بازی کرده شدیدا راضی بوده اما ظاهرا کمی مشکل لگ بوده که اونم برمیگرده به کشور عزیزمون و اینترنت های خوشحال ظاهرا :d

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
Gears of War 3 عرضه نشده داره فروشش از بعضی بازی های انحصاری PS3 بیشتر میشه..:d

این میلیارد هست..
اخه 360 داران میخوان حمایت کنن از میکروسافت که 2 تا بازی قشنگ بده بیرون ببینن چه طرفدار هایی داره دیگه خسته شدن از این بازی های چرت :d البته این نظر منه به نظرم هم میکروسافت پتانسیل رو داره که بازی در خور بده مثل سونی ولی نمیدونم چرا اصلا به فکر نیستن الان مثلاسونی تا نوامبر برنامه ریزی کرده بازی های توپ عرضه کنه ولی میکرو سال تا سال میگذره بازی های خوبش به انگشت های دست نمیرسه #:-s

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
کسی از دوستان آمار Reach و میدونه در مقام مقایسه؟!:-/

اون فرق میکرد..! برای بازی کردن Reach باید کد رو از Halo ODST میگرفتی که اون موقع 6 میلیونی فروخته بود تازه خیلی ها هم قاچاقی بتا رو دانلود کردن
فکر کنم Reach حدود 3 میلیون نفر بازی کردن
بعد اصلا قضیه Halo فرق میکنه برای امریکایی ها حکم ناموس رو داره..:d

اخه 360 داران میخوان حمایت کنن از میکروسافت که 2 تا بازی قشنگ بده بیرون ببینن چه طرفدار هایی داره دیگه خسته شدن از این بازی های چرت :d البته این نظر منه به نظرم هم میکروسافت پتانسیل رو داره که بازی در خور بده مثل سونی ولی نمیدونم چرا اصلا به فکر نیستن الان مثلاسونی تا نوامبر برنامه ریزی کرده بازی های توپ عرضه کنه ولی میکرو سال تا سال میگذره بازی های خوبش به انگشت های دست نمیرسه #:-s

پارسال که سونی 2 تا بازی درست حسابی انحصاری هم نداشت از این حرفها میزدی..

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کلاً این فروش گیرز داره هر روز توهمی تر از دیروز میشه ! :dهمینجوری پیش بره میزنه همه رو له میکنه که :d
حالا باید دید از نظر کیفیت هم همینطوره یا ...
-------------
كيفيتش كه كم و بيش مشخص شده ;)
آره ولی کیفیت اون یکی ها هنوز کامل مشخص نیست :d

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
اون فرق میکرد..! برای بازی کردن Reach باید کد رو از Halo ODST میگرفتی که اون موقع 6 میلیونی فروخته بود تازه خیلی ها هم قاچاقی بتا رو دانلود کردن
فکر کنم Reach حدود 3 میلیون نفر بازی کردن
بعد اصلا قضیه Halo فرق میکنه برای امریکایی ها حکم ناموس رو داره..:d

پارسال که سونی 2 تا بازی درست حسابی انحصاری هم نداشت از این حرفها میزدی..

نمی خوام تاپیک به بحثای بیخود کشیده شه ولی از اون حرفا بود.
God-Of-War-3.jpg

--

معلومه فروش میکنه چون بعضیا مثل من 360 رو فقط برا این بازی دارن.:d

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120

این میلیارد هست..
خب اخه ps3دارا امسالinfamouse2 uncharted3 little big plant 2 killzone 3
the last guardian ico and shadow of closus را میخرن ولی 360 دارا 6 بار gears of war 3 را میخرن:d

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خب اخه ps3دارا امسالinfamouse2 uncharted3 little big plant 2 killzone 3
the last guardian ico and shadow of closus را میخرن ولی 360 دارا 6 بار gears of war 3 را میخرن:d

گویا فقط اسم این بازی رو میدونی نمیدونی forza 4 و یه عنوان انحصاری که توسط سازندگان کرایسیس و .... داره برای 360 میاد.

-----------

کلی حال کنیم آنچارتد و کیل زون و رسیستنس و گیرز و فورزا و .... فکر کنم امسال وقت نکنم بازی غیر انحصاری بازی کنم.:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
با این پیشفروشی که داره تنهایی میتونه کل بازیای انحصاری ps3 قورت بده البته امار یکم مشکوک میزنه مگه میشه اینهمه پیش فروشش نسبت به نسخه ی قبل پیشرفت داشته باشه البته سیاستی که ماکروسافت و ea تو بازی bs به خرج دادن نمیتونسته بی تاثیر باشه تو این اتفاق

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
خب حالا مثلا چیکار کنیم ...؟

میزان فروش واسه من گیمر که میخوام از بازی مورد علاقم لذت ببرم چه فرقی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر