پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان چندتا هاست غیر از p30day بگید رو کنسولم هرکار میکنم جلبریک نمیشه ،چندبار فلش رو عوض کردم آخرین هاست رو زدم ولی موقع جلبریک فلش میزنم اتفاقی نمیوفته و پیغام آبی رنگ نمیاد پورت USB هم سالمه موندم داستان چیه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
Alireza.jpg

Alireza (2).jpg

توضیحات کامل MODDED WARFARE در مورد باگ و اسیب پذیری های اخیر خصوصا در مورد باگ شبیه ساز ps2 که اساسا به عنوان سو استفاده(جیلبریک)توسط یک بازی موجود در اون یعنی (okage shadow king) میشه اون رو در ps4 , ps5 فعال کرد(به نظر این بازی ps2 رو باید حتما از psn بخرید و در کنسولتون نصب داشته باشید اینو بهش اشاره میکنه که ممکنه در اینده سونی به خاطر این سو استفاده هم این بازی رو از فروشگاه حذف کنه) و اون رو شامل دو بخش میدونه که بخش اول فاش شده اما هنوز باید منتظر بخش دوم باشیم همینطور سونی قادر به بستن یا به اصطلاح پچ این باگ نیست لذا میتونه امیدواری باشه به اینده نزدیک و جیلبریک روی هر کدوم از این کنسولها...

آخرین ویرایش:

amirpt646

عضو جدید
Jan 4, 2023
1
سلام ببخشید مهندس جان اینmortal kombat trilogy که درقسمت بازیهای تبدیل شده ps1 گذاشتین چرادکمه up درتمام قسمت های بازی داره خودبه خودزده میشه راهکاری داره
واینکه winning eleven انگلیسی شده رالینک دانلودازش ندارین

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام ببخشید مهندس جان اینmortal kombat trilogy که درقسمت بازیهای تبدیل شده ps1 گذاشتین چرادکمه up درتمام قسمت های بازی داره خودبه خودزده میشه راهکاری داره
واینکه winning eleven انگلیسی شده رالینک دانلودازش ندارین
سلام
بازی mortal kombat trilogy رو دقیقا یادم نیست چه زمانی لینکش رو گذاشته بودم اما خودم رو کنسولم نصب هستش و باهاش مشکلی ندارم حالا من ی لینک ورژن جدید دیگه واست اینجا میزارم که اگر دوست داشتی میتونی دانلود و تستش کنی

لینک بازی mortal kombat trilogy کنسول ps1 تبدیل شده به pkg برای کنسول کپیخور ps4
MixDrop - Download MK1000-SLUS00330_00-0000000000000001-A0101-V0100

و اما بازی winning eleven انگلیسی تبدیلش رو انجام دادم و رو کنسولم نصب کردم و متاسفانه به خاطر اینترنت بدی که دارم فعلا نمیشه این بازیرو اپلودش کنم ولی اگر بتونم این بازی رو هم اپلود و لینکش رو قرار میدم
کلا تبدیلشم کار سختی نیس فقط کافیه سرچ کنید و نسخه iso انگلیسی این بازی رو از سطح نت پیدا کنید و با برنامه PSX2PS4 از طریق pc تبدیل به pkg کنید,اموزش و برنامه همینطور موارد ذکر شده هم تو پستای قبل همین تاپیک قبلا گذاشته و توضیحاتش رو کامل گذاشتم.

نوشته شده توسط amirpt646:
ممنون میشم منوراهنمایی کنیدکلی خاطراتم باهاش زنده شده

این پست رو هم قبلا گذاشته بودم باز اینجا میزارم تا دوستانی که مایل به نصب بازیهای ps1 رو کنسول ps4 شون هستن بتونن استفاده کنن

بازی winning eleven 4 english patch /mortal kombat trilogy هم تو این مجموعه قرار داره

کالکشن از بهترین بازیهای PS1 بصورت fpkg برای ps4های کپیخور(لیست بازیاش تقریبا کامل و همه جورس)
Alireza.jpg
لینک دانلود:
49.78 GB folder on MEGA

آخرین ویرایش:

ali_m2

کاربر سایت
Dec 6, 2022
3
دوستان چندتا هاست غیر از p30day بگید رو کنسولم هرکار میکنم جلبریک نمیشه ،چندبار فلش رو عوض کردم آخرین هاست رو زدم ولی موقع جلبریک فلش میزنم اتفاقی نمیوفته و پیغام آبی رنگ نمیاد پورت USB هم سالمه موندم داستان چیه
سلام . اینجا جواب درست نمیدن ، نمیدونم چرا . من مشکل شمارو داشتم . خیلی مشکلات دیگ هم داشتم خودم بلاخره تونستم حلش کنم . به نظرم بهترین هاست هاست کارو هستش و اصلا خاموشی نداره . فلشم هرچی حافظش کمتر باشه بهتره . شما فلشتو عوض کن هاست کارو رو هم بزن انشالله مشکلت حل میشه

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام . اینجا جواب درست نمیدن ، نمیدونم چرا . من مشکل شمارو داشتم . خیلی مشکلات دیگ هم داشتم خودم بلاخره تونستم حلش کنم . به نظرم بهترین هاست هاست کارو هستش و اصلا خاموشی نداره . فلشم هرچی حافظش کمتر باشه بهتره . شما فلشتو عوض کن هاست کارو رو هم بزن انشالله مشکلت حل میشه
داداش درست ببین بعد پیام بزار
اینجا به شخصه من نمیرسم بیام همه وقت سر بزنم و جواب بدم بیشتر اوقاتم چه خودم و یا دیگران سوال کردن حتی بدون سوال داش رضا یه تنه جواب داده و کلی مطالبم اینجا خبر میزاره که به درد همه میخوره اینو از بازخورد تاپیک میتونی ببینی پس اگر با اینجا یا شخصی مشکل داری بی انصافی نکن،همه میدونن تو این مدت این تاپیک به چه صورت بوده یا اگر خودتو به اون راه زدی ببین تاپیکو کلا تا کامل متوجه بشی

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
اینجا به شخصه من نمیرسم بیام همه وقت سر بزنم و جواب بدم بیشتر اوقاتم چه خودم و یا دیگران سوال کردن حتی بدون سوال داش رضا یه تنه جواب داده و کلی مطالبم اینجا خبر میزاره که به درد همه میخوره اینو از بازخورد تاپیک میتونی ببینی پس اگر با اینجا یا شخصی مشکل داری بی انصافی نکن،همه میدونن تو این مدت این تاپیک به چه صورت بوده یا اگر خودتو به اون راه زدی ببین تاپیکو کلا تا کامل متوجه بشی
لطف شما و بعضی از دوستان رو میرسونه
واقعیتش خودمم همه زمان نیستم که بخوام جواب تک تک بچه ها رو اینجا پاسخگو باشم ولی تا اونجا که دیدم و تونستم حتی درخواست کردم که اگر کسی میاد و میبینه سوالی رو و میتونه جواب بده,,,اینجا از زمانیکه تاپیک رو ایجاد کردیم نه به دنبال منفعت بودیم نه چیزی ام میدن خیلی راحت میشه ی کانال تلگرام زد و اونجا مثل بقیه و همونطور که خودتون میدونید رفتار کرد, به قول شما متاسفانه حتی این زحمت رو به خودشون نمیدن حداقل تاپیک و صفحات قبل رو کمی جستجو کنن در حالیکه فک کنم تا الان راجب بیشتر موارد و مشکلات متعدد بچه ها بارها سوالات تکراری رو هم چندین بار جواب دادیم بعد باز قضاوت به این شکل میشه به هر حال ادما همه جوره هستن و با سلایق مختلف قضاوت این موضوع باشه با بقیه.
هیچ یک از ما طلب از هم که نداریم مثلا دیدم خیلی مواقع میان میگن طرف اومده بازی پورت کرده مسخره شو دراورده چیه این بچه بازیا میده بیرون یا منت نکشین همه این مطالب تو سرچ گوگل هست!!!
دوست عزیز یادت نره همین ها دارن بی منت کار انجام میدن و همین سرچ بی منت که شما ازش حرف میزنید رو که ممکنه ساعت ها یا روزها درگیرتون کنه راحت با ی مطلب واستون اسون میکنن همین امثال اوپسی یا سایبر ممکنه الان اون چیزی رو که باب میل شماس بیرون نمیدن اونم به خاطر دلایل مختلف و منطقی که وجود داره ولی همینم نباشه که اگر بخوایم مثلا دل به ی نفر که داخل خودمونم فرض رو بگیرین که اینکاره باشه اونموقع س که خدا به فریاد بقیه برسه.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
برادر کاملا حرفت حقه و نه تنها من بلکه تمام افراد این اینجا به غیر از کسی که اون پیام رو داده باهات موافقیم.
خواستم این رو بگم که درستی کار آقا رضا ( و بقیه دوستانی که به هر طریقی کمکی کردن ) بر همگی مشهوده و ثابت شده هستش از این رو واجب دونستم بیان کنم که چنین پیام هایی نبایستی باعث بشه اجر دوستان خوبی مثل داداش رضا و بقیه اینجا ضایع بشه. حالا یکی که عضو جدیده و حال نداره 4 تا خط از این تاپیک رو بخونه و به خودش زحمت بده و معلوم نیست چه انتظاراتی داره ( قصد توهین به هیچ کس رو ندارم ) به این شکل پیام داده چیزی نیست که باعث بشه زحمات دوستان خوبمون نادیده گرفته بشه .
همون طور که آقا رضا و بقیه دوستان هم علارغم بی توجهی برخی از افراد به زحمات و تاثیرات مثبت آنها در اینجا همیشه و با سعه صدر و حوصله سعی در رفع مشکلات دوستان و همچنین اطلاع رسانی های مفید کردند که صمیمانه ازشون سپاسگزاریم و آروزی سلامتی و تندرستی واسه این گونه از دوستان داریم .
اینا رو گفتم که دوستان خوبمون در اینجا که همیشه نیت خیر و یاری رسانی دارند بدونند که این گونه پیام های اعتراضی و تند نباید باعث دلسردی اونا بشه هر چند خودشون کاملا آگاهند و نیازی به گفتنش نیست .
امیدوارم دیگه شاهد همچین پیام های تند و طلبکارانه ای نباشیم .

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
لطف شما و بعضی از دوستان رو میرسونه
واقعیتش خودمم همه زمان نیستم که بخوام جواب تک تک بچه ها رو اینجا پاسخگو باشم ولی تا اونجا که دیدم و تونستم حتی درخواست کردم که اگر کسی میاد و میبینه سوالی رو و میتونه جواب بده,,,اینجا از زمانیکه تاپیک رو ایجاد کردیم نه به دنبال منفعت بودیم نه چیزی ام میدن خیلی راحت میشه ی کانال تلگرام زد و اونجا مثل بقیه و همونطور که خودتون میدونید رفتار کرد, به قول شما متاسفانه حتی این زحمت رو به خودشون نمیدن حداقل تاپیک و صفحات قبل رو کمی جستجو کنن در حالیکه فک کنم تا الان راجب بیشتر موارد و مشکلات متعدد بچه ها بارها سوالات تکراری رو هم چندین بار جواب دادیم بعد باز قضاوت به این شکل میشه به هر حال ادما همه جوره هستن و با سلایق مختلف قضاوت این موضوع باشه با بقیه.
هیچ یک از ما طلب از هم که نداریم مثلا دیدم خیلی مواقع میان میگن طرف اومده بازی پورت کرده مسخره شو دراورده چیه این بچه بازیا میده بیرون یا منت نکشین همه این مطالب تو سرچ گوگل هست!!!
دوست عزیز یادت نره همین ها دارن بی منت کار انجام میدن و همین سرچ بی منت که شما ازش حرف میزنید رو که ممکنه ساعت ها یا روزها درگیرتون کنه راحت با ی مطلب واستون اسون میکنن همین امثال اوپسی یا سایبر ممکنه الان اون چیزی رو که باب میل شماس بیرون نمیدن اونم به خاطر دلایل مختلف و منطقی که وجود داره ولی همینم نباشه که اگر بخوایم مثلا دل به ی نفر که داخل خودمونم فرض رو بگیرین که اینکاره باشه اونموقع س که خدا به فریاد بقیه برسه.
سلام به اقا علیرضای گل
داداش همیشه همینطوره هر کسی میخواد ثواب کنه متاسفانه یه عده نمیدونم دور از جون چرا دنبال کباب شدنشونن
البته جسارت به بقیه نشه,عرض کردم همه رو نمیگم...
تا اونجا ک من هر زمان انلاین شدم به جرات بیشتر موارد رو اقا علیرضا زحمتش رو کشیده بود و مجال جواب دادن نبود البته دوستان دیگم دیدم ک فعال بودن و خداییش تو این مدت بیشترین بازدیدم داشته همین تاپیک و صد البته تیم بازیسنتر برو بچ بقیه تاپیک ها که متعدد راجب موارد و رفع انواع مشکلات مختلف اومدن و راهنمای بقیه بودن که جا داره ی تشکرم از این دوستان بشه و ارزوی سلامتی و موفقیت دارم واسه همه.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
برادر کاملا حرفت حقه و نه تنها من بلکه تمام افراد این اینجا به غیر از کسی که اون پیام رو داده باهات موافقیم.
خواستم این رو بگم که درستی کار آقا رضا ( و بقیه دوستانی که به هر طریقی کمکی کردن ) بر همگی مشهوده و ثابت شده هستش از این رو واجب دونستم بیان کنم که چنین پیام هایی نبایستی باعث بشه اجر دوستان خوبی مثل داداش رضا و بقیه اینجا ضایع بشه. حالا یکی که عضو جدیده و حال نداره 4 تا خط از این تاپیک رو بخونه و به خودش زحمت بده و معلوم نیست چه انتظاراتی داره ( قصد توهین به هیچ کس رو ندارم ) به این شکل پیام داده چیزی نیست که باعث بشه زحمات دوستان خوبمون نادیده گرفته بشه .
همون طور که آقا رضا و بقیه دوستان هم علارغم بی توجهی برخی از افراد به زحمات و تاثیرات مثبت آنها در اینجا همیشه و با سعه صدر و حوصله سعی در رفع مشکلات دوستان و همچنین اطلاع رسانی های مفید کردند که صمیمانه ازشون سپاسگزاریم و آروزی سلامتی و تندرستی واسه این گونه از دوستان داریم .
اینا رو گفتم که دوستان خوبمون در اینجا که همیشه نیت خیر و یاری رسانی دارند بدونند که این گونه پیام های اعتراضی و تند نباید باعث دلسردی اونا بشه هر چند خودشون کاملا آگاهند و نیازی به گفتنش نیست .
امیدوارم دیگه شاهد همچین پیام های تند و طلبکارانه ای نباشیم .
سلام به اقا علیرضای گل
داداش همیشه همینطوره هر کسی میخواد ثواب کنه متاسفانه یه عده نمیدونم دور از جون چرا دنبال کباب شدنشونن
البته جسارت به بقیه نشه,عرض کردم همه رو نمیگم...
تا اونجا ک من هر زمان انلاین شدم به جرات بیشتر موارد رو اقا علیرضا زحمتش رو کشیده بود و مجال جواب دادن نبود البته دوستان دیگم دیدم ک فعال بودن و خداییش تو این مدت بیشترین بازدیدم داشته همین تاپیک و صد البته تیم بازیسنتر برو بچ بقیه تاپیک ها که متعدد راجب موارد و رفع انواع مشکلات مختلف اومدن و راهنمای بقیه بودن که جا داره ی تشکرم از این دوستان بشه و ارزوی سلامتی و موفقیت دارم واسه همه.
🙏

خب همونطور که اطلاع دارین هاست کارو ی مدتی بود که اصلا اپدیت نمیشد همین اپدیت اخرم که گلدهن 2.3 داخلش بروز شد توسط دولوپرهای دیگه انجام شد حالا کجا و در چه حالی و یا به چه صورته نمیدونم ولی امیدوارم هر طوری هست سالم و سلامت باشه خووب یا بد بودن این هاست یا هر هاست دیگری هم بستگی به تست و ازمون خطاهایی که در طول مدت کارکرد میگیرین داره و سعی کنید حتما از ادرس هاستهای معتبر استفاده کنید
الان ی ادرس هاست تقریبا کامل به جز فریمورهای 7 رو اینجا میزارم که همون در اصل کش ورژن هاست های لیفول برای فریمورهای 5 تا 9 هستش و میتونید چه از طریق pc و همینطور ماژول یا بصورت کش در یوزرگاید کنسولتون و همینطور از طریق معمول و تایپ همین ادرس با توجه به نوع فریمور کنسولتون تو مرورگر کشش کنید
به نظرم و همونطور که قبلا هم گفتم بهترین هاست فعلی برای جیلبریک کنسول رو هر مدل دستگاه یا فریموری که هستین البته از 5 تا 9 همین هاست لیفوله

بنابراین اگر از هر مدل هاست دیگه دوست داشتین و دیدن بهتر به دستگاهتون جوابگو هست نیاز به تغییر نیست و از همون استفاده کنید.

فریمور 6.72 رو دیدم که گلدهن 2.3 درش بروز شده به نظر همگی این هاستها هم بروز و گلدهن 2.3 در اونا اعمال شدن.

ادرس هاست :
YAEH | Yet Another Exploit Host!

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
و سرانجام یک روز پر کار از cyber

پورت بازیهای زیر برای فریمورهای 5 تا 9

Alireza.jpg
Alireza (2).jpg
لینک غیر مستقیم بازی [CUSA31349] Crisis Core Final Fantasy 7 Reunion Update 1.03 + DLC Fully Backported

Install The Base Game "EP0082-CUSA31349_00-CRISISCORE000000-A0100-V0100-Arczi-CyB1K.pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 / 9.00 Backport! Tested on 5.05, 6.72 and 9.00! Its CyB1K Unleashed! Released together with Arczi! This... is my story! Oh wait wrong one! Activating Combat Mode! lol This might be the only Final Fantasy i liked!

Enjoy

By CyB1K

base:
1fichier.com: Cloud Storage

Update Backported:

DLC:

بازیهای خوب و مهمی که توسط CyB1K (Cyberpt1000) and MrBOOT (Fugazi) برای فریمورهای 5 تا 9 پورت شدن و در این بین بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me هم دیده میشه,این بازی هم از سایتای خارجی قابل دانلود و بزودی در سایتای داخلی اپلود و قابل دانلود هست.

Alireza.png
Alireza.jpg
لینک غیر مستقیم بازی
[CUSA31495] Devil In Me Update 1.04 Fully Backported

Install The Base Game "EP0700-CUSA31495_00-SMGDARKPICTURESD-A0100-V0100-CyB1K.pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 / 9.00 Backport! Tested on 5.05, 6.72 and 9.00! Its CyB1K Unleashed! Did you know i have a devil in me! :)

Enjoy

By CyB1K

Base:

Update Backported:

آخرین ویرایش:

HasanHo

کاربر سایت
Feb 10, 2023
5
سلام دوستان. خسته نباشید. من ی کنسول دارم ورژن ۸.۳. ب ی مشکلی خوردم. موقع نصب فریمور ۹ این ارور رو میده (su-42118-6). آپدیت نمیشه. بنظرتون چیکار کنم ک بتونم آپدیتش کنم. سرچ هم کردم تو گوگل چیز بدرد بخوری پیدا نکردم. با همین ورژن هم میشه کپیخورش کرد؟ هاستی هست ک داشته باشه؟

• Like
Reactions: rezagoli

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بازیهای خوب و مهمی که توسط CyB1K (Cyberpt1000) and MrBOOT (Fugazi) برای فریمورهای 5 تا 9 پورت شدن و در این بین بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me هم دیده میشه,این بازی هم از سایتای خارجی قابل دانلود و بزودی در سایتای داخلی اپلود و قابل دانلود هست.

View attachment 283471
View attachment 283472
لینک غیر مستقیم بازی
[CUSA31495] Devil In Me Update 1.04 Fully Backported

Install The Base Game "EP0700-CUSA31495_00-SMGDARKPICTURESD-A0100-V0100-CyB1K.pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 / 9.00 Backport! Tested on 5.05, 6.72 and 9.00! Its CyB1K Unleashed! Did you know i have a devil in me! :)

Enjoy

By CyB1K

Base:

Update Backported:
درود
رضا جان خسته نباشی یه سوال میخواستم ببینم همچنان با اسپوف نیازی به استفاده از بک پورت نیست، یا نه برای این گیم ها باید از بک پورتشون استفاده کنیم؟

• Like
Reactions: rezagoli

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر