پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

asady

کاربر سایت
Nov 20, 2008
5
سلام عزیز
درایور رو install کردی شما؟
منظورم CH341SER_DRIVER؟
بعد از اینکه دریوار رو نصب کردی و pc ماژول رو شناسایی کرد با برنامه NodeMCU-PyFlasher تیک , گزینه اول(seiral port) رو com میزاری و تو گزینه دوم(NodeMCU firmware)فایل bin مخصوص ماژول و هاستی که میخوای بزنی رو ماژول میزنی تا رایت شه
با راهنمایی یکی از دوستان سایت، درایور رو نصب کردم (ری استارت هم کردم) ولی رو دو تا سیستم که تست کردم اصلا ماژول رو نمیشناسه. (ولی چراغش روشن میشه) فکر کنم مشکل از جنس دی جی کلا باشه.
می خوام دوباره از یه سایت دیگه تهیه کنم ببینم همین مشکل رو دارم یا نه. امیدورام که حل شه.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
با راهنمایی یکی از دوستان سایت، درایور رو نصب کردم (ری استارت هم کردم) ولی رو دو تا سیستم که تست کردم اصلا ماژول رو نمیشناسه. (ولی چراغش روشن میشه) فکر کنم مشکل از جنس دی جی کلا باشه.
می خوام دوباره از یه سایت دیگه تهیه کنم ببینم همین مشکل رو دارم یا نه. امیدورام که حل شه.
زمانیکه شما کابل رو به ماژول و pc میزنی اگر اون led رو برد روشن بشه یعنی سالمه و باید از دیوایس منیجر تو قسمت (ports(com&lpt چک کنی و ببینی با نصب درایور CH341SER_DRIVER و اتصال ماژول com جدید باید اضافه بشه که یعنی شناسایی شده بطور مثال com 6 بعد باید تو برنامه NodeMCU-PyFlasherتیک , گزینه اول(seiral port) رویه همون com 6 بزاری و بقیه مراحلم که گفتم...
خیلی بعیده که ماژول ایراد داشته باشه وقتی چراغ led رو برد روشن میشه,بعد میتونی رو ویندوزت اگر 11 هست رو 10 یا 7 تستش کنی.الان خودم رو ویندوز 10 از همون دیجی هم خریدم و مشکلی نیست.

• Like
Reactions: b.boys and Unkn0w

tofan_2050

کاربر سایت
Jul 30, 2009
19
سلام عزیز
من دو روزه اپدیت کردم به 9 و اصلا مشکلی ندارم و به جرات میگم این فریمور بدون هیچ مشکلی هست و اون قسمت زدن usb هم زمانیکه بهت میگه وارد کن شما باید بزنی و حتما باید یه پیغام وقتیکه usb رو وارد میکنی سمت چپ بالایه تصویر بیاد(انساپورت usb)بعد باید اوکی کنی و زمانیکه صفحه بسته میشه در هاست روی گلدهن باز ضربدر رو میزنی(البته این بستگی به اون هاستی که استفاده میکنی داره و بعضی اوقات نیاز به اینکارم نیست),ی پیغام ارور مموری میاد و تمام.بعد برو به قسمت ستینگ دیباگ و رو اکسترنال hdd و فلش رو unmount کن و به راحتی usb رو جدا کن.
البته من از سلف هاست استفاده میکنم که در مرورگر کاملا افلاین کش میشه و در یوزرگایدم با ماژول esp ترینر هاست کارو رو کش کردم و مشکلی ام نیست.
سلام آقا رضا بی زحمت میتونین سلف هاستی که استفاده می کنین رو اینجا بذارین

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
سلام دوستان میدونم این سوال اینجا جاش نیست از هک و جیلبریک ps5 هم خبری هست؟ آیا پیشرفتی تو هک ps5 شده ؟ میشه امیدوار بود تا سه یا چهار ماه دیگه برنامه ای براش بیاد؟
سلام کنسول ps5 هک شده ولی هنوز منتشر نشده و کسی تاریخ انتشارش رو نمیدونه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام اقا رضا سلف هاستی که استفاده میکنید رو نمیزارید ؟
سلام عزیز
در کل فریمور 9 مراحل اکسپلویتش با هر هاست از leeful گرفته تا کارو و سلف هاست یا غیره به ی نوع در واقع عمل میکنه و کاملا بی نقص هست تو پستای قبل تر هم راجب مراحل استفاده از روش سلف هاست کاملا توضیحات دادم و در حال حاضر من خودم از Mugiwara استفاده میکنم.

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
سلام عزیز
در کل فریمور 9 مراحل اکسپلویتش با هر هاست از leeful گرفته تا کارو و سلف هاست یا غیره به ی نوع در واقع عمل میکنه و کاملا بی نقص هست تو پستای قبل تر هم راجب مراحل استفاده از روش سلف هاست کاملا توضیحات دادم و در حال حاضر من خودم از Mugiwara استفاده میکنم.
داداش رضا سلام
اون سلف هاست گیمرهک که قبلا برام فرستادی الان خوب کار نمیکنه و گاهی اون صفحه مرورگر تیکه میشه و هنگ میکنه
الان همین که خودت استفاده میکنی اگر خوبه میشه مثل دفعه قبل بفرستیش برام.
خیلی ممنون میشم.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام داش رضا
میگن 9.03 هک شده,درسته!!؟:o
سلام عزیز
خب در واقع دیشب این خبر اومد که میزارم خودت ببین که اخرش چی شد...
همیشه اینو مطمعن باش اخرین فریمور امکان اکسپلویتش خیلی کمه(ی جورایی هماهنگی سونی با هکر) و این ps4 با زمان ps3 که سریع بعد از اومدن هر فریمور مثلا ریباگ میومد فریمور کاستومشو میزد فرق داره.

itsmeFuji:
Oops

من اینو به اشتباه بروزرسانیش کردم و این جیلبریک نیست.

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
داداش رضا سلام
اون سلف هاست گیمرهک که قبلا برام فرستادی الان خوب کار نمیکنه و گاهی اون صفحه مرورگر تیکه میشه و هنگ میکنه
الان همین که خودت استفاده میکنی اگر خوبه میشه مثل دفعه قبل بفرستیش برام.
خیلی ممنون میشم.
سلام عزیز
ببین همین که استفاده میکنم هم میشه,معمولا هاستها دو سه مدل که زدم رو مرورگر بعضی اوقات وقتی usb و گلدهن رو میزنی تصویر درهم میشه یا به قول شما تیکه میشه ولی واسه خودم تا حالا هنگ نشده یا اینکه کرنل پینک بشه!!
باشه اگر بتونم تا اخر شب میفرستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر