پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
مدل نامبر دستگاه منم ۱۲۱۶A هستش، لطف کن روش استفاده از هاست macedo رو بهم توضیح بده چون بعد از کش شدن فقط یه نوشته چندکلمه ای به زبان اسپانیول میاد برام
توضیحش رو گفتم برات!!!یا با برنامه Payload Sender از طریق pc و شیر اینترنت موبایل با pc و ps4 بصورت یکسان و همزمان بدون اینکه اتصال اینترنت رو قطع کنی باید بری تو قسمت نتورک تو دستگاهت,قسمت اخر View نتورک ای پی نتی که مشترک وصلی رو یادداشت میکنی و بعد از طریق binloader هاستی که گفتم رو فعال میکنی و فایل bin جیلبریک مخصوص فریمورتو دانلود و اون ای پی که یادداشت کردی رو,رو پورت 9021 به برنامه Payload Sender تو pc میزنی و فایل bin جیلبریک مخصوص فریمورتو send میکنی و تمام...اتصال اینترنت رو هم تا اخر کار نباید قطع کنی,فایل bin جیلبریک 7.55 و برنامه Payload Sender برای pc هم با اموزش و توضیحات در پستای قبلم هست که با یه مقدار حوصله میتونی پیداشون کنی

اگرم حس طی کردن این مراحل رو نداری همین ادرس هاست Macedo رو که بهت گفتم کش کن در اخر که به درستی صد در صد کامل شد ی پیغام میاد((همونی که میگی بعد از کش شدن فقط یه نوشته چندکلمه ای به زبان اسپانیول میاد))معنیش این هست که کش افلاین انجام شده و با باز کردن The Playroom میتونی جیل کنی,اونوقت دگمه هوم دسته رو میزنی و The Playroom رو باز و بدون اینکه ببندیش با دگمه هوم خارج میشی و دوباره به مرورگرت برمیگردی صفحه هاستو باز میکنی و ممکنه تو دفعات ارور مموری بگیری که با حوصله دگمه ضربدر رو میزنی تا لود بشه هاست و تا صد در صد مجدد میره و صفحه هاست اصلی باز میشه که از اونجا پی لود ها رو میتونی اجراشون کنی که شامل میرا و گلدهن و....هست,گلد هن رو بزن و تمام.

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
توضیحش رو گفتم برات!!!یا با برنامه Payload Sender از طریق pc و شیر اینترنت موبایل با pc و ps4 بصورت یکسان و همزمان بدون اینکه اتصال اینترنت رو قطع کنی باید بری تو قسمت نتورک تو دستگاهت,قسمت اخر View نتورک ای پی نتی که مشترک وصلی رو یادداشت میکنی و بعد از طریق binloader هاستی که گفتم رو فعال میکنی و فایل bin جیلبریک مخصوص فریمورتو دانلود و اون ای پی که یادداشت کردی رو,رو پورت 9021 به برنامه Payload Sender تو pc میزنی و فایل bin جیلبریک مخصوص فریمورتو send میکنی و تمام...اتصال اینترنت رو هم تا اخر کار نباید قطع کنی,فایل bin جیلبریک 7.55 و برنامه Payload Sender برای pc هم با اموزش و توضیحات در پستای قبلم هست که با یه مقدار حوصله میتونی پیداشون کنی

اگرم حس طی کردن این مراحل رو نداری همین ادرس هاست Macedo رو که بهت گفتم کش کن در اخر که به درستی صد در صد کامل شد ی پیغام میاد((همونی که میگی بعد از کش شدن فقط یه نوشته چندکلمه ای به زبان اسپانیول میاد))معنیش این هست که کش افلاین انجام شده و با باز کردن The Playroom میتونی جیل کنی,اونوقت دگمه هوم دسته رو میزنی و The Playroom رو باز و بدون اینکه ببندیش با دگمه هوم خارج میشی و دوباره به مرورگرت برمیگردی صفحه هاستو باز میکنی و ممکنه تو دفعات ارور مموری بگیری که با حوصله دگمه ضربدر رو میزنی تا لود بشه هاست و تا صد در صد مجدد میره و صفحه هاست اصلی باز میشه که از اونجا پی لود ها رو میتونی اجراشون کنی که شامل میرا و گلدهن و....هست,گلد هن رو بزن و تمام.
هرچی تلاش کردم و طبق چیزی که خودت گفتی جلو رفتم Macedo برام بالا نمیاد اخر سر و هاستش لود نمیشه،
ولی اشتباه من تو این مدت این بود که از هاست قدیمی gamerhack ورژن 1.4 استتفاده میکردم، الان از هاست ورژن 1.5ش که استفاده میکنم خیلی شانس جلبریکم بهتر شده و چندبار حتی تو تلاش اول کنسول جلبریک میشه خداروشکر و مشکلم خیلی کمتر شده

یه سوال دیگه، دیتای بازی برای بکپورت 5.05 روی ورژن اخری جواب میده؟ Update v1.12 BACKPORT FW5.05 PS4-OPOISSO893 برای بازی
SnowRunner

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
هرچی تلاش کردم و طبق چیزی که خودت گفتی جلو رفتم Macedo برام بالا نمیاد اخر سر و هاستش لود نمیشه،
ولی اشتباه من تو این مدت این بود که از هاست قدیمی gamerhack ورژن 1.4 استتفاده میکردم، الان از هاست ورژن 1.5ش که استفاده میکنم خیلی شانس جلبریکم بهتر شده و چندبار حتی تو تلاش اول کنسول جلبریک میشه خداروشکر و مشکلم خیلی کمتر شده

یه سوال دیگه، دیتای بازی برای بکپورت 5.05 روی ورژن اخری جواب میده؟ Update v1.12 BACKPORT FW5.05 PS4-OPOISSO893 برای بازی
SnowRunner
اگر درست مراحل رو بری انجام میشه دوست گل و محاله باز نشه,به این اموزش نگاه کن و طبق مراحل پیش برو البته ادرس هاستی که تو این اموزش هست ی ادرس دیگه از هاست Macedo هست واسه 7.5x که خودش مستقیم بعد از انجام مراحل کش و اجرای دوباره هاست بصورت اتوماتیک با توجه به انتخاب ادرس هاست گلد هن 1.0 یا گلد هن1.1یا گلد هن Hen213b رو واست میزنه و دستگاه رو جیلبریک میکنه که ممکنه کرنل پینکم بگیری ولی دیگه صفحه اصلی هاست و اعمال پی لود نداره و همونطور که گفتم اگر کرنل پینک نگیری خودش مستقیم گلد هن رو واست میزنه که اموزشش با ادرس هاست قبلی فرقی نداره و فقط فرقش همونیه که توضیح دادم.

ادرس هاست Macedo با زدن اتومات گلد هن 1.0

PS4MACEDO 7.55 Superlight2 (Jb02052021+Ghen10)
ادرس هاست Macedo با زدن اتومات گلد هن 1.1
PS4MACEDO 7.55 Superlight1 (Jb02052021+Ghen11)

ادرس هاست Macedo با زدن اتومات گلد هن Hen213b
PS4MACEDO 7.55 Superlight3 (Jb15062021+Hen213b)
ویدیو اموزشی

دیتا هر بازی که کرک شده باشه و رو فریمور پایین تر باشه تو اجرا یا نصب رو فریمور بالاتر هیچ مشکلی نخواهد داشت و فقط بازی های جدید با فریمور بالاتر هستن که نیاز به بک پورت و فیکس رو ورژنای پایین تر رو دارن.

آخرین ویرایش:

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام اقا رضا
یه سوال
بعضی اوقات در حین هک بجز ریست و fail شدن بعضی اوقات یه هنگ خاصی رخ میده و همه چی فریز میشه. نه دسته کار میکنه و نه حتی دکمه پاور و نگه داری عکس اعملی نشون میده ( نه خاموش و نه ریست )و هرچقدرم صبر میکنم از فریز که در نمیاد خودش هم که ریست نمیشه و مجبور میشم برق و قطع و صل کنم. ایا راهی بجز قطع و وصل برق هست/؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام اقا رضا
یه سوال
بعضی اوقات در حین هک بجز ریست و fail شدن بعضی اوقات یه هنگ خاصی رخ میده و همه چی فریز میشه. نه دسته کار میکنه و نه حتی دکمه پاور و نگه داری عکس اعملی نشون میده ( نه خاموش و نه ریست )و هرچقدرم صبر میکنم از فریز که در نمیاد خودش هم که ریست نمیشه و مجبور میشم برق و قطع و صل کنم. ایا راهی بجز قطع و وصل برق هست/؟
سلام
اره ی راه دیگم هست و سعی کن تا اونجا که میشه از برق نکشی و اون راهم این هست که دگمه پاور رو دستگاهو اونقدر نگه دار تا خاموش بشه و تا اونجا که امکان داره اگر بار اول نگه داشتی نشد باز دستت رو بردار و مجدد تکرار کن تا خاموش بشه معمولا با انجام این کار دستگاهت با یه دو بیپ همراه میشه که اکثر مواقع جواب میده و خاموش میشه,در اخر اگر نشد اونوقت دیگه مجبوری از برق بکشی.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
ایا اپدیت جدید بازی سایبر پانک که در فریمورهای بالا قابل اجراس(8.03)میتونن بک پورتش رو برای فریمورهای پایین تر بیرون بدن!!!؟

bandicam 2021-06-23 01-29-18-396.jpg bandicam 2021-06-23 01-28-48-985.jpg

bandicam 2021-06-23 01-29-50-301.jpg

opoisso 893
در توییتی جدید با اما و اگر گفته اپدیت جدید بازی سایبر پانک V1.05 Backport CP2077 رو به اشتراک میذاره!!!

bandicam 2021-06-23 01-38-34-146.jpg

لایو هاست جدید prb برای فریمورهای 7.5x

live webhost
Prb 7.55 Exploit Menu V4B1 SL

bandicam 2021-06-23 01-52-39-878.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
انتشار بک پورت اپدیت 1.05 بازی سایبر پانک از opoisso 893 که به گفته خودش فقط در دستگاه ps4 پرو با فریمور 5.05 تست شده و روی مدل های فت و اسلیم ازمایش و تست نشده و بزودی در دسترس کاربران قرار میگیره یا به دنبال هدف دیگه ای هست!!!تو پستای قبل ازش راجب بک پورت بازیهای 8 به بالا رو فریمورهای پایین تر سوال کردن(اویل ویلیج)که گفته این امکان میسر نیست.
bandicam 2021-06-23 05-18-39-881.jpg

اپدیت dns ترینر و هاست جدید کارو (کش در یوزرگاید) 2021/6/22

مخصوص usb
305.37 MB folder on MEGA

ادرس مخصوص ریستور usb , کش در یوزرگاید
Restore PS4Trainer Offline by Karo For 505 & 672 & 702 & 755

لینک مخصوص به همراه فایل bin جیلبریک و برنامه apk برای گوشی اندروید
23.9 MB folder on MEGA

ادرس dns برای کسانی که از روش های بالا تمایل به انجامش ندارن.
IP DNS:
85.214.115.33 (just on primary dns)
bandicam 2021-06-23 05-29-26-275.jpg

انتشار فریمور رسمی و جدید 8.52 برای PS4(قبلا تو پست در تاپیک اخرین اخبار هک اشاره داشتم که اسپکتر در اخرین استریم خودش از وجود باگی میگه که تا 8.03 پچ نشده و میتونه امکان جیلبریک فراهم بشه بنابراین دوستانی که فریمور 8 تا 8.03 دارن از اپدیت صرف نظر کنن که بعدا اگر اتفاق یا اکسپلویتی شامل فریمورشون شد بتونن استفاده کنن)

لینک
http://duk01.ps4.update.playstation...509311807792365dc0f13b5/PS4UPDATE.PUP?dest=uk
photo_۲۰۲۱-۰۶-۲۳_۰۱-۵۵-۲۴.jpg

PS4 System Software / Firmware 8.52 is Now Live, Don't Update!
PS4 System Software Firmware 8_52 is Now Live, Don't Update!.png

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
دوستان کسی راهکاری برای هاست ps-phive رو فریمور ۶.۷۲داره که توی یوزر گاید ذخیره بشه؟
از این ادرس که میزارم ببین و امتحان کن چون خودم رو 6.72 نبودم و تجربشو نداشتم طبیعتا دقیق نمیدونم بهت جواب میده یا نه...ولی دیدن و امتحانش ضرر نداره.

PS-Phive! User's Guide Version

[Release] PS-Phive! (ForPS4 6.72) Exploit Host Menu

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
ورژن سوم هاست

DarkFiveYTB​

که نسبتا خوب و استیبله برای فریمورهای 7.5X به همراه ویدیو اموزش

ادرس هاست

DarkFiveYTB v3 HOST​

Carga Pirata 7.50-7.55 by DarkFiveYTB V3

لینک ویدیو تست و اموزش

View attachment 215839
این چه هاست خوبیه. از وقتی اینو میزنم. با یک بار امتحان درجا هک میشه. حتی اررو مموری هم یک بار نهایت دوبار داد. بیشتر اوقاتم بدون اررور مموری درجا هک میشه. از ده بار کلا دو بار ریست شد. عالیه
راستی اخر ویدیو دوتا پلی لود رو اجر میکنه. اقا رضا میشه بگی اینا چی هستن ب چ کار میان

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
این چه هاست خوبیه. از وقتی اینو میزنم. با یک بار امتحان درجا هک میشه. حتی اررو مموری هم یک بار نهایت دوبار داد. بیشتر اوقاتم بدون اررور مموری درجا هک میشه. از ده بار کلا دو بار ریست شد. عالیه
راستی اخر ویدیو دوتا پلی لود رو اجر میکنه. اقا رضا میشه بگی اینا چی هستن ب چ کار میان
بله این هاست نسبتا خوب و استیبله برای فریمورهای 7.5X,در مورد پی لود یکیش که مهم نیست زیاد و اون یکی orbis-Toolbox که تو پستای قبل هم راجبش اطلاع رسانی کردم که برای فریمورهای 5.05 و 6.72 اومده بود که برای فریمورهای 7.5X هم اماده شده که وظیفه ش یکسری قابلیت هاس که به کنسول اضافه میکنه از جمله دیدن دما و میزان کارکرد سخت افزار کنسول تو هنگام اجرای بازی هاس و یا نشان دادن ID بازی ها در بالای ایکون هر بازی و...

آخرین ویرایش:

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
بله این هاست نسبتا خوب و استیبله برای فریمورهای 7.5X,در مورد پی لود یکیش که مهم نیست زیاد و اون یکی orbis-Toolbox که تو پستای قبل هم راجبش اطلاع رسانی کردم که برای فریمورهای 5.05 و 6.72 اومده بود که برای فریمورهای 7.5X هم اماده شده که وظیفه ش یکسری قابلیت هاس که به کنسول اضافه میکنه از جمله دیدن دما و میزان کارکرد سخت افزار کنسول تو هنگام اجرای بازی هاس و یا نشان دادن ID بازی ها در بالای ایکون هر بازی و...
اره هاستش عالیه راحت هک میکنه و استیبله ولی یه عیبی داره موقع رست مود یا شات داون که میزنم اکثر اوقات هنگ میکنه. و باهنگ خاموش میشه کاش اینو درست کنه

mohsen030

کاربر سایت
Aug 27, 2020
5
هک خوب میشینه رو کنسول ولی بعضی از بازیها رو اجرا نمیکنه . نمیدونم برای من هک کارو همه بازیهارو اوکی بوده ولی این تو مافیا مثلا صفحه مشکی میشه و لود نمیشه صفحه .گاد اف وار ک ریست میشه ؟ نمیدونم شاید کنسول من اینجوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر