پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
دقیقا با نظر دوستان موافقم
من خودم روی 5.05 هستم

برای برادرزادم اسلیم داره به ناچار چون روی 7.51 بود
755 زدم
751 اوضاعش خراب بود
اما روی 755 داغونه
10 ساعت نشستم
تمام هاست ها رو امتحان کردم
هرکدوم 10 بار
هر بار هم کلیر کش و ... زدم
خاموش کردم
دوباره از اول

حتی یه بار هم موفق نشدم
اکسپلویت رو اجرا کنم
صد درصد خاموشی داشت!!!
دریغ از یک بار!
اونایی که ورژن پایینتر هستن
فعلا آپدیت نکنن!

فقط یه نکته دوستان گفتن
با یوزر جدید ترای کردن
این یکی رو امتحان نکردم هنوز
البتع یوزر عوض کردم
با یوزرهای دیگه
اما یوزر جدید نساختم

خلاصه فعلا

با اسپوف و بک پورت کارتون رو راه بندازید!
تا هک استیبل بشه
یا حداقل اجرایی بشه
این اکسپلویت اصلا هک نمیکنه پایداریش بماند ?

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
راستی دوستان دمای دیفالت فن چنده؟
یعنی واسه خود سونی
این اکسپلویت های جدید دستکاری میکننش
آخع به این چیکار دارید؟ ?
روی 5.05 هاست نایت کینگ رو زدم
تنظیماتش رو دستکاری کرده
خیلی صدا میکنه فن
هک قبلی اینطوری نبود
الان یه بازی سبک هم بازی میکنی
سریع صدای فن درمیاد

دوستان
کسی میدونه دمای دیفالت خود pro چنده؟

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
دوستان پایداری 7.02 نسبت به 7.55 چجوریه آپدیت کنم آیا؟ :D

702 رو نمیدونم
تجربه نکردم
672 خوب بود تقریبا
اما 755 خیلی داغونه

اصلا توصیه نمیکنم
نظرم بالاتر هست فکر کنم

100 بار تست کردم
همش خاموشی داد

میشه خاموشی صد درصد!!!

• Sad
Reactions: NHM

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
5.05 عالی
6.72 با هاست سبکی که خودم ساختم عالی با اولین تلاش فعال میشه
7.02 اعصاب میخواد
7.5x دیگه می خوای با یه پتک بزی دستگاه رو خورد کنی ..دق میده تا فعال کنه

**تجربه شخصی روی حداقل ۲۰۰ دستگاه**

فک کنم 7.5x رو دادن تا فقط دامپرها بتونن بازی های جدید رو دامپ کنن...از نظر من ۶.۷۲ بهترین هست

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان توی ترینر arabic guy gta v. 1.0
ی عبارت چرند روی صفحه هست و نمیره.! راهکاری هست برای حذفش یا حذف شدنی نیست؟ تو همه هاست ها هم گشتم برای gta v1. 0 هیچ ترینر دیگه ای بجز این وجود نداره

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
دوستان پایداری 7.02 نسبت به 7.55 چجوریه آپدیت کنم آیا؟ :D
اگر رو فریمور 7.02 به پایین هستی پیشنهاد میکنم فعلا اپدیت به 7.5X رو بیخیال شو,با این حال من خودم فت 1216 دارم و با روش(برنامه Payload Sender) از کامپیوتر فایل bin جیلبریک رو میزنم و تمام,مشکلی ام ندارم و درصد خاموشیمم خیلی کمه,اموزش هم تو پستای قبلیم گذاشتم,کلا روش هاست از قبلا هم به همین شکل بوده تا بیاد جا بیوفته هم زمان میبره بالاخره,ولی این روشی که گفتم اگر بزنید واقعا عالیه,موفق باشید.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
درصد خاموشی و کرنل پینک رو با استفاده از برنامه Payload.Sender به کمترین شکل ممکن تجربه کنید(اموزش هم تو پستای قبلیم گذاشتم)

برنامه Payload.SenderV2 برای جیلبریک ps4 از pc به همراه فایل های bin جیلبریک goldhen از 5.05 تا 7.55 با قابلیت رست مود.(فایل بین 7.51 داخلش نیست که به نظر میشه پیداش کرد فقط از جای معتبر دانلود کنید)

لینک برنامه: Payload.SenderV2

Payload.SenderV2

لینک فایل binمخصوص فریمور 5.05 تا 7.55

GOLDHEN All

آخرین ویرایش:

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
درصد خاموشی و کرنل پینک رو با استفاده از برنامه Payload.Sender به کمترین شکل ممکن تجربه کنید(اموزش هم تو پستای قبلیم گذاشتم)

برنامه Payload.SenderV2 برای جیلبریک ps4 از pc به همراه فایل های bin جیلبریک goldhen از 5.05 تا 7.55 با قابلیت رست مود.(فایل بین 7.51 داخلش نیست که میتونید خودتون راحت پیداش کنید فقط از جای معتبر دانلود کنید)

لینک برنامه: Payload.SenderV2

Payload.SenderV2

لینک فایل binمخصوص فریمور 5.05 تا 7.55

GOLDHEN All
من از این راه قبلا رفتم,فقط و فقط تنها بدیش این هست که باید نتت تو مراحل کار باز بمونه که البته با اون هاست ال ازیف که گذاشتی اپدیت دستگاه رو غیرفعال کردم و الان دیگه به محض اینکه میزنم دستگاه رو به اینترنت فریمور 8.0.3 که میاد خودکار خودش ارور میگیره و دانلود نمیشه و بعد بین لودر هاست و بقیه ماجرا...مرسی از اطلاع رسانی و راهنمایی.?

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
من از این راه قبلا رفتم,فقط و فقط تنها بدیش این هست که باید نتت تو مراحل کار باز بمونه که البته با اون هاست ال ازیف که گذاشتی اپدیت دستگاه رو غیرفعال کردم و الان دیگه به محض اینکه میزنم دستگاه رو به اینترنت فریمور 8.0.3 که میاد خودکار خودش ارور میگیره و دانلود نمیشه و بعد بین لودر هاست و بقیه ماجرا...مرسی از اطلاع رسانی و راهنمایی.?
فعلا متاسفانه راهی بهتر از این نیست البته درسته در حال حاضر 7.5X هنوز اکسپلویتش اون چیزی نشده که کاربرا میخوان و این طبیعیه,تو اغاز جیلبریک های فریمورهای پایین ترم این جریان بوده,ولی اسلیرز واقعا کار بزرگی کرد و با عرضه این جیل میشه گفت تیر خلاص رو زد(در ضمن من کاری هم به این ندارم که بعضیا میان میگن اینا فیلمشون بوده,شومن هستن و غیره...اسلیرز واقعا حقشه واژه ناجی یا سوپر من رو بهش دادن)خصوصا فریمور 7.55,به نظرم بزودی و با وجود اسپکتر قطعا این فریمور همون واژه طلایی رو در اخر بهش لقب میدن,چن وقتی هم هست از اسلیرز خبری نیست و ممکنه یهو بازم همه رو غافلگیر کنه...

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
طبق این اموزش عمل کنید تا پروسه جیلبریک با موفقیت بیشتری همراه شه.

زمانی که کنسولتون رو روشن کردید وارد Playroom بشید و با دکمه PS مینیمایزش کنید و نبندینش،وارد هاست بشید و اقدام به جیلبریک کنید.
طبق تست های انجام شده میزان موفقیت در جیلبریک 7.5X بطور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر