پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 136 91.9%
  • خیر

رای‌ها: 12 8.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    148

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,222
آقا رضا یه سوال داشتم چند وقت پیش زحمت آدرس یه هاست روکشیده بودید که من واسه ورژن 6.72 استفاده میکنم و خیلی راضیم ( مربوط به لیفول هستش ) منتها آخرین ورژن گلدهنی که داره GoldHENv2.2.5b7 از این قراره و طبق اعلام خودتون الان آخرین ورژن گلدهن 2.3 هستش آیا این امکان وجود داره بدون تغییر هست فقط ورژن گلدهن رو به 2.3 ارتقا بدم ؟؟ و این که اصلا در کل تغییر یا برتری این ورژن داره یا خیر ؟؟
بله میشه فقط کافیه اگر از سلف هاست استفاده میکنی یکی از گلدهن های قدیمی سلف هاست رو اسمش رو با گلدهن و فایل bin دانلود شده اخرین گلدهن یعنی ورژن 2.3 جا به جا کنی
اگرم از روش معمول و اتصال اینترنت و زدن ادرس هاست از مرورگر خود کنسول استفاده داشتی و حالا میخوای ورژن جدید گلدهن رو اعمال کنی فقط کافیه اتصال اینترنتو بزنی و کنسولت رو شیر کنی به یک pc یا لپ تاپ بعدا از طریق هاست و اجرای تب binloader موجود در هاست ای پی که دریافت میکنی از طریق pc و اجرای برنامه Payload SenderV2 همچنان اتصال نت رو بین کنسول و pc برقرار نگه میداری بعدا ای پی که هاست و پی لود binloader بهت داده بود رو به برنامه میدی قسمت پورتم در برنامه رو 9020 یا 9021 تنظیم میکنی اخرین گلدهن رو بصورت bin دانلود و به برنامه میدی و از طریق send منتقل میکنی به کنسولت به این شکل نیازی به تغییر و پاک کردن هاست قدیمی ترم نیست.
اخرین نسخه گلدهن و اپدیتایی که میده رو چیت و انواع مود های تصویری از طریق patch رو 1080(60fps) اگر کنسولت پرو باشه تعدادی از بازیارو میتونی اجرا کنی ,نشون دادن fps هنگام اجرای بازیها و مشخصات ایدی همینطور ورژن بازیا... بنابراین معمولا توصیه میشه اخرین گلدهن رو استفاده کنی به خاطر اجرای این مزایا و همینطور اگر اروری هنگام اجرای بازیای جدید با فریمور بالاتر که معمولا بصورت بکپورت فیکس میشن رو فریمورهای پایین تر تو اجرا ممکنه به مشکل بخورن که چون اخرین گلدهن اسپوف رو همون فریمور درخواستی بازیای جدید رو فریمورای بالا هم هست دیگه مشکلی از این بابت و اجرا نخواهی داشت.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
777
نام
amin
بله میشه فقط کافیه اگر از سلف هاست استفاده میکنی یکی از گلدهن های قدیمی سلف هاست رو اسمش رو با گلدهن و فایل bin دانلود شده اخرین گلدهن یعنی ورژن 2.3 جا به جا کنی
اگرم از روش معمول و اتصال اینترنت و زدن ادرس هاست از مرورگر خود کنسول استفاده داشتی و حالا میخوای ورژن جدید گلدهن رو اعمال کنی فقط کافیه اتصال اینترنتو بزنی و کنسولت رو شیر کنی به یک pc یا لپ تاپ بعدا از طریق هاست و اجرای تب binloader موجود در هاست ای پی که دریافت میکنی از طریق pc و اجرای برنامه Payload SenderV2 همچنان اتصال نت رو بین کنسول و pc برقرار نگه میداری بعدا ای پی که هاست و پی لود binloader بهت داده بود رو به برنامه میدی قسمت پورتم در برنامه رو 9020 یا 9021 تنظیم میکنی اخرین گلدهن رو بصورت bin دانلود و به برنامه میدی و از طریق send منتقل میکنی به کنسولت به این شکل نیازی به تغییر و پاک کردن هاست قدیمی ترم نیست.
اخرین نسخه گلدهن و اپدیتایی که میده رو چیت و انواع مود های تصویری از طریق patch رو 1080(60fps) اگر کنسولت پرو باشه تعدادی از بازیارو میتونی اجرا کنی ,نشون دادن fps هنگام اجرای بازیها و مشخصات ایدی همینطور ورژن بازیا... بنابراین معمولا توصیه میشه اخرین گلدهن رو استفاده کنی به خاطر اجرای این مزایا و همینطور اگر اروری هنگام اجرای بازیای جدید با فریمور بالاتر که معمولا بصورت بکپورت فیکس میشن رو فریمورهای پایین تر تو اجرا ممکنه به مشکل بخورن که چون اخرین گلدهن اسپوف رو همون فریمور درخواستی بازیای جدید رو فریمورای بالا هم هست دیگه مشکلی از این بابت و اجرا نخواهی داشت.
داداش رضا خیلی خیلی ممنون بابت پاسخ و راهنمایی جامع و کاملی که لطف کردید فقط این که اون آدرس این بودش wrozen.com/phive/index.html و من به صورت معمول ( از طریق اینترنت و آنلاین ) ازش استفاده کردم . آیا سلف هاستی ازش موجوه که از اون استفاده کنم و دیگه این آخرین ورژن گلدهن ب صورت فایل bin از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟ ممنون میشم آدرسی اگر واسه دانلود داره واسم قرار بدید . یا این که از سلف هاست هایی که ورژن جدید رو دارن میشه در آورد ؟؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,222
تشکر بابت تاپیک
داداش رضا خیلی خیلی ممنون بابت پاسخ و راهنمایی جامع و کاملی که لطف کردید فقط این که اون آدرس این بودش wrozen.com/phive/index.html و من به صورت معمول ( از طریق اینترنت و آنلاین ) ازش استفاده کردم . آیا سلف هاستی ازش موجوه که از اون استفاده کنم و دیگه این آخرین ورژن گلدهن ب صورت فایل bin از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟ ممنون میشم آدرسی اگر واسه دانلود داره واسم قرار بدید . یا این که از سلف هاست هایی که ورژن جدید رو دارن میشه در آورد ؟؟
ارادت به دو دوست گرامی🙏

خب اگر از ادرس و روش معمول استفاده دارین لینک فایل اخرین ورژن گلدهن 2.3 بصورت bin رو واستون میزارم بعد از دانلود و انزیپ کردن اون فایل bin در خصوص فریمور خودت که 6.72 هستو رو فقط باهاش کارداری و از روشی که توضیح دادم ارسال میکنی به کنسول بدون از دست دادن هاست قبلی و اگر دنبال سلف هاست 6.72 هستی میبینم اگر باشه و گلدهنشم قدیمی بود واست اخرین ورژنش رو ویرایش میکنم و با توضیحاتش برات قرار میدم در غیر اینصورت با همون روش اول مراحل رو با دقت بری مشکلی نخواهی داشت.

لینک دانلود گلدهن 2.3 بصورت bin ساپورت از 5.05 تا 9
Releases · GoldHEN/GoldHEN

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,248
نام
مهدی
دوستان چندتا هاست غیر از p30day بگید رو کنسولم هرکار میکنم جلبریک نمیشه ،چندبار فلش رو عوض کردم آخرین هاست رو زدم ولی موقع جلبریک فلش میزنم اتفاقی نمیوفته و پیغام آبی رنگ نمیاد پورت USB هم سالمه موندم داستان چیه

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,222

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,222
توضیحات کامل MODDED WARFARE در مورد باگ و اسیب پذیری های اخیر خصوصا در مورد باگ شبیه ساز ps2 که اساسا به عنوان سو استفاده(جیلبریک)توسط یک بازی موجود در اون یعنی (okage shadow king) میشه اون رو در ps4 , ps5 فعال کرد(به نظر این بازی ps2 رو باید حتما از psn بخرید و در کنسولتون نصب داشته باشید اینو بهش اشاره میکنه که ممکنه در اینده سونی به خاطر این سو استفاده هم این بازی رو از فروشگاه حذف کنه) و اون رو شامل دو بخش میدونه که بخش اول فاش شده اما هنوز باید منتظر بخش دوم باشیم همینطور سونی قادر به بستن یا به اصطلاح پچ این باگ نیست لذا میتونه امیدواری باشه به اینده نزدیک و جیلبریک روی هر کدوم از این کنسولها...

آخرین ویرایش:

amirpt646

عضو جدید
Jan 4, 2023
2
سلام ببخشید مهندس جان اینmortal kombat trilogy که درقسمت بازیهای تبدیل شده ps1 گذاشتین چرادکمه up درتمام قسمت های بازی داره خودبه خودزده میشه راهکاری داره
واینکه winning eleven انگلیسی شده رالینک دانلودازش ندارین

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,222
سلام ببخشید مهندس جان اینmortal kombat trilogy که درقسمت بازیهای تبدیل شده ps1 گذاشتین چرادکمه up درتمام قسمت های بازی داره خودبه خودزده میشه راهکاری داره
واینکه winning eleven انگلیسی شده رالینک دانلودازش ندارین
سلام
بازی mortal kombat trilogy رو دقیقا یادم نیست چه زمانی لینکش رو گذاشته بودم اما خودم رو کنسولم نصب هستش و باهاش مشکلی ندارم حالا من ی لینک ورژن جدید دیگه واست اینجا میزارم که اگر دوست داشتی میتونی دانلود و تستش کنی

لینک بازی mortal kombat trilogy کنسول ps1 تبدیل شده به pkg برای کنسول کپیخور ps4
MixDrop - Download MK1000-SLUS00330_00-0000000000000001-A0101-V0100

و اما بازی winning eleven انگلیسی تبدیلش رو انجام دادم و رو کنسولم نصب کردم و متاسفانه به خاطر اینترنت بدی که دارم فعلا نمیشه این بازیرو اپلودش کنم ولی اگر بتونم این بازی رو هم اپلود و لینکش رو قرار میدم
کلا تبدیلشم کار سختی نیس فقط کافیه سرچ کنید و نسخه iso انگلیسی این بازی رو از سطح نت پیدا کنید و با برنامه PSX2PS4 از طریق pc تبدیل به pkg کنید,اموزش و برنامه همینطور موارد ذکر شده هم تو پستای قبل همین تاپیک قبلا گذاشته و توضیحاتش رو کامل گذاشتم.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,222
نوشته شده توسط amirpt646:
ممنون میشم منوراهنمایی کنیدکلی خاطراتم باهاش زنده شده

این پست رو هم قبلا گذاشته بودم باز اینجا میزارم تا دوستانی که مایل به نصب بازیهای ps1 رو کنسول ps4 شون هستن بتونن استفاده کنن

بازی winning eleven 4 english patch /mortal kombat trilogy هم تو این مجموعه قرار داره

کالکشن از بهترین بازیهای PS1 بصورت fpkg برای ps4های کپیخور(لیست بازیاش تقریبا کامل و همه جورس)
Alireza.jpg
لینک دانلود:
49.78 GB folder on MEGA

آخرین ویرایش:

ali_m2

کاربر سایت
Dec 6, 2022
3
دوستان چندتا هاست غیر از p30day بگید رو کنسولم هرکار میکنم جلبریک نمیشه ،چندبار فلش رو عوض کردم آخرین هاست رو زدم ولی موقع جلبریک فلش میزنم اتفاقی نمیوفته و پیغام آبی رنگ نمیاد پورت USB هم سالمه موندم داستان چیه
سلام . اینجا جواب درست نمیدن ، نمیدونم چرا . من مشکل شمارو داشتم . خیلی مشکلات دیگ هم داشتم خودم بلاخره تونستم حلش کنم . به نظرم بهترین هاست هاست کارو هستش و اصلا خاموشی نداره . فلشم هرچی حافظش کمتر باشه بهتره . شما فلشتو عوض کن هاست کارو رو هم بزن انشالله مشکلت حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر