پیشنهادسخاوتمندانه Amazon به PC Gamer ها

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
پیشنهاد سخاوتمندانه Amazon به PC Gamer ها

سلام
918V9LpkQXL._AA1500_.jpg

سایت آمازون در اقدامی جالب توجه پیشنهادی بسیار سخاوتمندانه ای برای PC Gamer ها قرار داده که شرح آن را در عکس بالا می بینید . شما می توانید تمام عناوین فوق الذکر را با قیمت بسیار عالی 19.99$ خریداری نمایید .

منبع .

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
سلام
918V9LpkQXL._AA1500_.jpg

سایت آمازون در اقدامی جالب توجه پیشنهادی بسیار سخاوتمندانه ای برای PC Gamer ها قرار داده که شرح آن را در عکس بالا می بینید . شما می توانید تمام عناوین فوق الذکر را با قیمت بسیار عالی 19.99$ خریداری نمایید .

منبع .
اینا همش رو هم یک دلار هم نمی ارزه .اصلا حیف dvdکه بخای اینا رو روش رایت بزنی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
وااااای خدااا Planescape: Torment هم هست یعنی بعد از 12 سال >:d< شاهکار استودیو Black Isle Studios رو دوباره باز ببینی خیلی ارزش داره واقعا جزو بازیهای نفیس و شاهکار هستند اینها .

• Like
Reactions: taker-sos

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من عاشق کمپانی اتاری هستم بازیهاش هم که حرف نداره حالا اینها که برای فروش گذاشته باشه دیگه محشره حیف که نمیتونم از امازون خرید کنم اگر نه همه را درو میکردم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر اشتباه نکنم این بازیا سبکشون نقش فرینی هست،و بازی های این سبک و خصوصا اینها که خیلی طرفدار دارن،ارزششون از BLUE RAY هم بیشتره....

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
قیمتش بیشتر در میاد. زیر 25 دلار هست free Shipping نداره یعنی هزینه پست هم باید بدیم .تازه tax هم باید بهش اضافه بشه. فکر کنم 30$ در بیاد جمعا

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
بابا مغازه دارای ما که سخاوتمند ترن،همشو با هم میدن 1000 تومان ناقابل.
م(ز ض ظ ذ)اح بود.
نسخه ی اریجینال که قابلیت آنلاین بازی کردن رو هم داره با نسخه ی کپیه آشغال مقایسه میکنی؟
پ.ن:مزاح رو نخونده بودم:Dولی در کل با اینکه از RPG بدم میاد ولی شاهکار های دنیای گیم رو نمیشه دست کم گرفت اینا الان عتیقه ان:D

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
نسخه ی اریجینال که قابلیت آنلاین بازی کردن رو هم داره با نسخه ی کپیه آشغال مقایسه میکنی؟
پ.ن:مزاح رو نخونده بودم:Dولی در کل با اینکه از RPG بدم میاد ولی شاهکار های دنیای گیم رو نمیشه دست کم گرفت اینا الان عتیقه ان:D
RPG های قدیمی و کلا بازی های قدیمی اصلا مولتی تداشتن

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
اینا مگه آنلاین هم داشتن گل پسر؟!

پک جالبیه برای هواداراش فقط. اگه این مجموعه بیشتر از اینا می ارزید، به همون قیمت میدادن، اما همین هم نمی ارزه. حالا چند روز دیگه کسی اگه تونست آمار فروششو بذاره معلوم میشه.

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
دروازه های بالدور شاهکاری بوده برای خودش..............
سبک نقش آفرینی رو متحول کرده تو زمان خودش.............

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاش میشد از اینجا خرید. من خیلی‌ می‌خوام یکی‌ از شماره‌هایBaldurs gate رو تجربه کنم. ارجینالش رو البته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر