پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
به پیشنهاد بهزاد جان این قسمت رو جدا میکنیم تا راحت تر بتونید انتقادات و پیشنهاداتتون رو در مورد مجله عنوان کنید. اون تاپیک هم بیشتر برای اطلاع رسانی در مورد شماره های جدید مجله باقی میمونه.
به اولین کسی که اولین انتقاد رو بکنه جایزه داده میشه ;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام
اولا بگویم که من جایزه نمی خواهم.
دوما اینکه من شماره ی جدید را نگرفتم ولی انتقادم اینست که نحوه ی کنار هم قرارگرفتن اعداد در بالای هر بخش را درست کنید.آخه یه جورایی اعدادش توی هم افتاده اند و آدم را گیج می کند که مثلا عدد 11 است یا 17...انتقادات بعدی را بعد از خرید شماره ی جدید می گویم.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
حالا جایزه چی هست ؟!!
به نظر من
1 – اینه که سیدی رو نمیذارین تو پاکت و من مجبور شدم از یکی از رفیقام بگیرم
2 – تاریخ انتشاری که توی مطلب نوشته شده با اونی که بالای صفحه هست مطابقت نداره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بازیرایانه کاملترین مجله بازی توی ایران هست و تقریبآ انتقادی نمیشه ازش کرد.مهمترین مشکلش اینه که به جای ماهنامه به صورت فصل نامه در اومده و همیشه تآخیر داره که اگه برطرف بشه دیگه عالی میشه.البته مشکلات دیگه ای هم وجود داره مثل امتیاز دهی که بعضی وقتها در مورد بعضی بازیها خیلی کم لطفی میشه.اگه به کنسولهای دستی مثل Psp , Ds , ... هم بیشتر توجه کنین خوب میشه و در آخر اگه برای مجله Dvd بزارین و تریلرهای بیشتر و دموی بازیها و ... قرار بدین عالی میشه.
موفق باشین.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام من این بازیرایانه رو که ول کن نیستم؟؟؟؟؟
جایزره رو بچسب دست دلبازی !!!
خب شوخی گذاشته
من مجله رو گرفتم غلط تایپی خیلی فجیع داره
کاغذ خیلی نازک دیشب دستم خورد بهش یک دو صفحش پاره شد
سیدی هاتون رو خارج از جبعه میزارید مشکل ایجاد میکنه
خیلی دیر میدید بیرون سه ماه یک بار خیلی بد اگر واقعا همین روند رو دارید بکنید سه ماهنامه یا همچین چیزی اولین هم میشه
مطالب بعضی هاشون قدیمی بودن
بعدم اگر چیزی رو فکر میکنید می خواد برای دستگاهی بیاد یا نه همچین چیزی بگید در حد شایعه هست
چون در نقد درایور که بهزاد جان نوشته بود (من این ول نمیکنم ) دیشب هم گفتم بهش من چنتا جا خودنم شنیدم این نسخه فقط برای ایکس باکس و پی اس تو میاد ولی شما زده بودید پیسی و گفته بودید با یک تاخیر برای پیسی نیز شاید بیاید درست گفتید شاید ولی خب اون بالا زدید من خودم اول کیف کردم گفتم میاد ولی بعدش فهمیدم نه خیر فعلا از این حرفا نیست
نحوه امتیاز دهی رو من زیاد درک خوبی ازش ندارم میشه کامل برای بنده توضیح بدید از چند چه طوریاست
دمو تو سیدیتون خیلی به نظرم بی مزه بود و همین طور کوتاه حداقل یک سری دموهای چند دقیقه ای میزاشیت همش 1 یا 2 دقیقه بود حالا یکی دوتا 5 یا 12 که بیشتر از 3 تا نمیشد توش بود

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من مجله رو گرفتم غلط تایپی خیلی فجیع داره
اینو موافقم بدجور !
کاغذ خیلی نازک دیشب دستم خورد بهش یک دو صفحش پاره شد
بابا این مثلا مثل خارجی ها شده !
59.gif

ولی مال من چند صفحش چسبیده بود به هم اومدم جدا کنم پاره شد .
دمو تو سیدیتون خیلی به نظرم بی مزه بود و همین طور کوتاه حداقل یک سری دموهای چند دقیقه ای میزاشیت همش 1 یا 2 دقیقه بود حالا یکی دوتا 5 یا 12 که بیشتر از 3 تا نمیشد توش بود
سیدی بقول خلیل نصف اولش خوب بود
هرکس باد بکارد توفان درو میکند
اینو امروز توی هشدار کبری 11 نمیگفت ؟
1.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آقا یه چیز باحال!!!
من سیدی مجله رو برداشتم و گذاشتم توی دستگاه......دیدم سیدی شماره قبله!!!!!!!
حتی لیبلش هم مال این شماره بود.چطور میشه؟لطف کنید توضیح بدین.چون هرچی فکر میکنم دلیلی قانع کننده به ذهنم نمیرسه.

یک مشکل دیگه که البته مهم نیست.بستگی داره از چه نظر نگاه کنین.
سانسور کردن شما تناقضهای زیادی داره.
عکس جوزی ماران رو در روی جلد که جلوی چشم همه است کاری ندارید ولی توی مجله رو سانسور کردین!!!!
و توی بازی Bad Day L.A شما اصلا به عکس نگاه نکرده بودین ولی توی بازی Sims به زور سانسور کردین!!
خوب این یکم وجهه مجله رو خراب میکنه.
حالا انصافا....مراما....نباید جایزه رو به من بدین؟
باتشکر.....

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
عکس جوزی ماران رو در روی جلد که جلوی چشم همه است کاری ندارید ولی توی مجله رو سانسور کردین!!!!
و توی بازی Bad Day L.A شما اصلا به عکس نگاه نکرده بودین ولی توی بازی Sims به زور سانسور کردین!!
اینا که میگی کدوم صفحه است ؟
من که ندیدم همچین چیزی

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
تو چطور مجله رو میخونی؟
عکس ماران رو روی جلد ببین و برو به صفحه 118 و در گوشه بالا سمت راست دوباره بهش نگاه کن.چه تغییری میبینی؟عجیب نیست؟
حالا برو صفحه 46.به اون عکس بزرگ نگاه کن.به اون پایه نگاه کن.بعد 2 سانت برو به چپ و ببین که توی سانسور چه دقتی به خرج داده شده.
حالا برو صفحه 36 و به عکس بزرگ نگاه کن.اولین عکس در سمت راست اون مرد(چپ شما)بنگر.تفاوت رو میبینی؟حالا به قول خودشون ینگه دنیا!!حالا میشه ینگه صفحه!!!!
راستی.....صفحه 79 رو هم که متوجه شدین؟البته خودشون متوجه شدن.ولی اگه نمیشد چی میشد!!!!!!!
باتشکر....

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بهترين مجله تو ايرانه حد اقل هر چي باشه از مجله هاي در پيت كه يه بازي تو اسمشون بهتره
اما تو قسمت امتياز دهي خيلي مشكل داره .
نقد و بررسي خوبن .مشكل بعدي تاخيرش هست كه همه ي اخبار تكراري رو ميرسونه كه تا اون موقع كه مجله بياد ما خونديم
پيشنهاد هم اينه كه در مورد كمپاني هاي بزرگ مطلب بنويسيد
اگر سي رو دي وي دي كنيد بهتره البته فقط دمو باشه بازي توش نزاريد
انتقاد و پيشنهاد زياده ..........
بقيه اش بعدا
خدا كنه اين نظرات كارساز باشه و بتونيم ما هم در پيشرفت مجله سهمي داشته باشيم(خيلي با كلاس صحبت كردم:d )

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط SUPERMHR:
تو چطور مجله رو میخونی؟
عکس ماران رو روی جلد ببین و برو به صفحه 118 و در گوشه بالا سمت راست دوباره بهش نگاه کن.چه تغییری میبینی؟عجیب نیست؟
حالا برو صفحه 46.به اون عکس بزرگ نگاه کن.به اون پایه نگاه کن.بعد 2 سانت برو به چپ و ببین که توی سانسور چه دقتی به خرج داده شده.
حالا برو صفحه 36 و به عکس بزرگ نگاه کن.اولین عکس در سمت راست اون مرد(چپ شما)بنگر.تفاوت رو میبینی؟حالا به قول خودشون ینگه دنیا!!حالا میشه ینگه صفحه!!!!
راستی.....صفحه 79 رو هم که متوجه شدین؟البته خودشون متوجه شدن.ولی اگه نمیشد چی میشد!!!!!!!
باتشکر....
من اون دو مورد اولو گرفتم
اما سومی منظورت اون زنه هست ؟
صفحه 79 هم خیلی جالبه با چسب زدن !
زیرش چی نوشته ؟ من نکندم ! اما دیدم یه چیزی نوشته بود :cheesygri
====================================================
کیانوش جان لطف کنین به این مسائل بیشتر اهمیت بدین
اگه قرار باشه همش سانسور بشه پس یعنی بازی هم نباید کرد دیگه :neutral:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
گه قرار باشه همش سانسور بشه پس یعنی بازی هم نباید کرد دیگه

یعنی شما منظورت اینه که نباید چیزی سانسور بشه ؟
وقتی مجله آماده میشه یه نسخه ازش باید بره تا بررسی بشه و مجوز بگیره و اگه مجوز گرفت بعد چاپ بشه
حالا این وسط وزارت ارشاد ممکنه از هر قسمتی از مجله ایراد بگیره و تا اون قسمت برطرف نشه مجله نمیتونه بیاد روی کیوسک
حالا چه اون سانسور مسخره باشه چه من و شما خوشمون بیاد چه خوشمون نیاد
این عکس Bad Day LA هم نمیدونم چجوری شده که از دستشون در رفته وگرنه مطمئنا الان این عکس هم حذف شده بود
سانسور مساله ایه که هیچگونه راه مقابله ای نداره و باید هرچی میگن گوش کنی تا بتونی کار کنی
اگه آسمون به زمین بیاد و زمین بره به آسمون حرف ، حرفه ارشاده

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
بهزاد جان لطف کردن و جواب دادن. منم فقط یک سوال ازتون میکنم:
شما دوست دارید 1. عکسها بدون سانسور چاپ بشن بعد هم ارشاد مجوز توزیع نده و مجله بمونه رو دستمون و در نهایت خداد میلیون ضرر و تخته شدن مجله یا 2. مجله همینجوری با سانسور کردن عکسهای مورد دار به کار خودش ادامه بده؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من که نمیگم اصلا سانسور نکنین.
من میگم بکنین خوبم بکنین.فقط با تناقض نباشه.دیگه از روی جلد تابلو تر؟!!
به قول معروف: یا رومی روم یا زنگی زنگ.
من سیدی مجله رو برداشتم و گذاشتم توی دستگاه......دیدم سیدی شماره قبله!!!!!!!
حالا اینو چی میگین؟
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر