پیدا کردن یه بازی قدیمی که فقط تو گیم کلوب ها با دستگاه های ارکید بزرگ بازی کردم

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
سلام
یه بازی خیلی محو و گنگ خاطره دارم ازش
من خودم میکرو و سگا داشتم و این بازی هم ماله همون دوران بود تقریبا ولی فقط بازی رو توی دستگاه های آرکید گنده که سکه میخورد دیدم برای همین نمیدونم کنسولشون چی بود .... تقریبا همزمان با کومبات 3 یا قدیمی تر بود بازیش .... هرچند ممکنه که کومبات یا این بازی خیلی قبل تر اومده باشن و من تازه اون موقع دیده باشمش !!

خلاصه ما بهش میگفتیم افسانه 3 برادر
بازی تو یه کشور شرق آسیا (فکر میکنم ژاپن ) در زمان قدیم بود به سبک مبارزه خطی
به طور خلاصه یکی از 3 شخصیت قابل انتخاب رو میگرفتیم و با شمشیر و و نیزه مبارزه میگردیم و میرفتیم جلو در یک مسیر مستقیم تا میرسیدیم به غول یا رئیس مرحله که بعد هم باید اون رو میزدیم

تنها چیزی که یادم میاد اینه که
1 - غول مرحله اول خواب بود (مست کرده بود بطری های نوشیدنی دوروبرش بود ) وقتی بهش میرسیم و ما بیدارش میکنیم (یه آقای خیلی گنده با زره ژاپنی فکر میکنم )
2 - اوایل مرحل دوم هم میریم توی قایق و سربازای دشمن با تیرکمان بهمون تیر پرتاب میکردن

بازی خیلی محبوب بود و یادمه همیشه توی گیم کلو ها یه دستگاه این رو داشت (به همراه شورش در شهر )

• Like
Reactions: Sega_genesis

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام داداش .
دقيقا ميدونم منظورت كدوم بازيه . فك كنم بهش مى گفتيم افسانه ٣ برادر :d
بايد بگردم ببينم ميتونم اسمشو پيدا كنم .
اره فك كنم ژاپنى بود .

ويرايش
tenchi wo kurau
13572da6a8f248d.jpg

1063496047.jpg

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام داداش .
اره فك كنم ژاپنى بود .

ويرايش
tenchi wo kurau
اتفاقا بخاطر این پست من این بازی رو امروز تو خروارها :D بازی ps1 پیدا کردم مرحله ۱ و ۲ رو رفتم ولی چون با توضیحات بالا جور نبود دیگه معرفی نکردم.البته شاید هم تو توضیحات دقیق یادش نیست چی به چی بوده...

• Like

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
سلام داداش .
اره فك كنم ژاپنى بود .

ويرايش
tenchi wo kurau
13572da6a8f248d.jpg

1063496047.jpg

دمت گرم آقا خودشه
نمیدونی با دیدن عکس نیشم از کجا تا کجا باز شد
وای سگا سترنه ظاهرا .... مجبورم دیگه یدونه بخرم !!
اتفاقا بخاطر این پست من این بازی رو امروز تو خروارها :biggrin1: بازی ps1 پیدا کردم مرحله ۱ و ۲ رو رفتم ولی چون با توضیحات بالا جور نبود دیگه معرفی نکردم.البته شاید هم تو توضیحات دقیق یادش نیست چی به چی بوده...

آره خوب چون کنسولش رو نداشتم انقد زیاد بازی نکردم که یادم بمونه قط یادمه وقالعاده بود
آقا برای ps1 هم هست مگه چون طبق چیزی که میبینم توی پوستری که دوستمون گزاشته برای سترنه

من تو ویکی یدا کردم لینکشو این میگه ماله فامیکوم هستش نسخه 2 بازی !!
http://en.wikipedia.org/wiki/Tenchi_wo_Kurau_II

• Like

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
خيلى بازيه قشنگى بود برا اون زمان حكم تاپترين بازيارو داشت :d
يه پليس اهنيم تو همين دستگاهاى اركيد بود اونم يه ابهت خاصى داشت .

• Like

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
کنجکاو شدم ببینم چی بوده این گیم، مثل اینکه شما زیاد هم بی‌ربط نمی‌گفتین این اسم رو. داستانش بر پایه‌ی همون افسانه سه‌برادره.

جای این تیپ Beat'em Up های دو بعدی ژاپنی خالیه :( سه‌بعدی‌ها رو بازی نکردم اما حدس می‌زنم مزه‌‌ی اینا رو نداشته باشن.
کپکام دیگه از این تیپ گیم‌ها نمی‌سازه. باز جای شکرش باقیه که فایتینگ دو بعدی رو نیگه داشته.

• Like

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام
من خودم میکرو و سگا داشتم و این بازی هم ماله همون دوران بود تقریبا ولی فقط بازی رو توی دستگاه های آرکید گنده که سکه میخورد دیدم برای همین نمیدونم کنسولشون چی بود .... تقریبا همزمان با کومبات 3 یا قدیمی تر بود بازیش .... هرچند ممکنه که کومبات یا این بازی خیلی قبل تر اومده باشن و من تازه اون موقع دیده باشمش !!
MAME [h=3]Multiple Arcade Machine Emulator[/h]
고전게임 크래쉬 : Game Music Museum :: Warriors of Fate / Tenchi wo Kurau - 워리어즈 오브 페이트 / 천지를 먹다 2

Download Tenchi wo Kurau (Japan) ROM, MAME ROMS
Download Tenchi wo Kurau II - Sekiheki no Tatakai (Japan 921031) ROM, MAME ROMS

wofj.png

Tenchi_wo_Kurau_II_-_Sekiheki_no_Tatakai_-_1996_-_Capcom_Co.,_Ltd..jpg

1209181E4C5ACA5A46FD4A

1309181E4C5ACA59452A93

images

1973AA504F11E1E019B101

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
آره خوب چون کنسولش رو نداشتم انقد زیاد بازی نکردم که یادم بمونه قط یادمه وقالعاده بود
آقا برای ps1 هم هست مگه چون طبق چیزی که میبینم توی پوستری که دوستمون گزاشته برای سترنه

من تو ویکی یدا کردم لینکشو این میگه ماله فامیکوم هستش نسخه 2 بازی !!
Tenchi wo Kurau II - Wikipedia, the free encyclopedia

من تو ps1 دارم این بازی رو که یه ۳ لبه تو یه دیسک هستش که شورش در شهر/شورش در کشتی و این بازی توشه.مراحل و عکساشم دقیقا مثل پست شماره ۸ هستش.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام

بازی تو یه کشور شرق آسیا (فکر میکنم ژاپن ) در زمان قدیم بود به سبک مبارزه خطی
به طور خلاصه یکی از 3 شخصیت قابل انتخاب رو میگرفتیم و با شمشیر و و نیزه مبارزه میگردیم و میرفتیم جلو در یک مسیر مستقیم تا میرسیدیم به غول یا رئیس مرحله که بعد هم باید اون رو میزدیم

تنها چیزی که یادم میاد اینه که
1 - غول مرحله اول خواب بود (مست کرده بود بطری های نوشیدنی دوروبرش بود ) وقتی بهش میرسیم و ما بیدارش میکنیم (یه آقای خیلی گنده با زره ژاپنی فکر میکنم )
2 - اوایل مرحل دوم هم میریم توی قایق و سربازای دشمن با تیرکمان بهمون تیر پرتاب میکردن

بازی خیلی محبوب بود و یادمه همیشه توی گیم کلو ها یه دستگاه این رو داشت (به همراه شورش در شهر )

این بازی رو خیلی دوست داشتم. حدود 3 سال پیش هم توی وبلاگم گذاشته بودمش:

World of Emulators & Games - بازیهای CPS 1

Warriors%20of%20Fate.jpg
Warriors%20of%20Fate%20(2).jpg

در کل این بازی سبک آرکید بوده که البته برای PS1 و سگا ساترن هم عرضه شده بوده. برای اجرای بازی هم می تونید از همین لینکی که گذاشتم بازی رو بگیرید کهقابل اجرا با شبیه سازهایی که بازی های CPS1 رو ساپورت میکنند هستش مثل شبیه ساز بسیار عالی WinKawaks که اون هم در قسمت شبیه ساز مربوط در وبلاگم هستش.

ehsancharandabi

کاربر سایت
Sep 17, 2022
3
سلام خوبین، آره ... یادش به خیر ... خیلی جالب بود ...
بچه ها منم دنبال یه بازی هستم، من دنبال یه بازی از یه دستگاه آرکید قدیمی هستم که حدودا مال ۳۰ یا ۳۵ سال پیش بود، یه بازی فوتبال بود که یه داور خیلی چاق داشت، بازیکن ها میتونستن داور رو کتک بزنن، بعد از وسط میدون، بعضی وقتا مثلا سوپر شوت میزدن، تور دروازه پاره میشد، کسی میدونه اسم بازی چی بود؟

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام خوبین، آره ... یادش به خیر ... خیلی جالب بود ...
بچه ها منم دنبال یه بازی هستم، من دنبال یه بازی از یه دستگاه آرکید قدیمی هستم که حدودا مال ۳۰ یا ۳۵ سال پیش بود، یه بازی فوتبال بود که یه داور خیلی چاق داشت، بازیکن ها میتونستن داور رو کتک بزنن، بعد از وسط میدون، بعضی وقتا مثلا سوپر شوت میزدن، تور دروازه پاره میشد، کسی میدونه اسم بازی چی بود؟

احتمالا اینه

Football Champ - Wikipedia

Football_Champ.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر