پیتر مور: کوجیما و کونامی باید روبوسی کنند!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
peter_moore_1-600x338.jpg

مدیر عامل شرکت EA، «پیتر مور» بر این باور است که کونامی و کوجیما به توافق خواهند رسید. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با سایت Gamespot، پیتر مور صحبت هایی را نیز در رابطه با کونامی و شایعات اخراج کوجیما کرد:
«من همیشه کوجیما-سان رو دوست داشتم، من در روز هایی که ماکروسافت کار می‌کردم با اون ملاقات هایی داشتم، من فکر می‌کنم...اونجا چه خبره؟!...فکر می‌کنم باید بیخیال قضایای اخیر بشن و همدیگه رو بوس کنند و فراموش کنن.»

او در ارتباط با روابط ژاپنی و نحوه همکاری آن‌ها نیز گفت:
«با توجه به تجربیات من و مدت زمان زیادی که در ژاپن گذراندم، احساس می‌کنم کونامی و کوجیما مسائل رو بین خودشون حل می‌کنن. چنین رابطه‌های کاری در ژاپن برای کل زندگی حساب میشه و کوجیما نیز یکی از بزرگترین نقش ها رو در اون شرکت داره.»

در ادامه اضافه کرد:
« واضح است که اونا در روز های سختی از رابطه‌اشون هستند اما چیز هایی که در رابطه با «کوجیما پراداکشنز» میگن که بازی اشون متعهد به میزان بودجه اش نبوده یا بازی اشون در زمان تعیین شده آماده نبوده. این چیزا رو میشه در رابطه با خیلی‌ها گفت. من فکر می‌کنم اونا روبوسی می‌کنن و این قضایا رو پشت سر میذارن.»

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
همدیگه رو بوس کنند

:-o ژاپونها از کی هم دیگر را بوس میکنند من نمیدانستم در اورپا امریکا و بعضی از کشورهای آسیای مرد را مرد بوس نمیکنه زشته و برایشان حرف درمیارن که یارو بععععله اگر میگفت تا کمر خم بشون یک چیزی یا هاراگیری یا موی سرشان را بتراشن بهتره.
در ژاپن مردان و زنان به عنوان معذرت خواهی سر خود را می تراشند.

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
:-o ژاپونها از کی هم دیگر را بوس میکنند من نمیدانستم در اورپا امریکا و بعضی از کشورهای آسیای مرد را مرد بوس نمیکنه زشته و برایشان حرف درمیارن که یارو بععععله اگر میگفت تا کمر خم بشون یک چیزی یا هاراگیری یا موی سرشان را بتراشن بهتره.

حالا این منظورش از روبوسی این نیست که یکی اونور کی اینور :||||||||| منظورش اینه که آشتی کنن! خیلی فلسفی به موضوعات نگاه نکن :d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

نگفته که french k*iss کنن :d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
یک کلام از مادر عروس :D :D :D
باو کوجیما و کونامی چجوری میخوان آشتی کنن
قبلا گفته شد که عین زندانی ها زیر نظره
بعید بدونم دیگه بشه این آبروریزی کونامی رو جمع کرد :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کی گفته اروپا و آمریکا "بععععله" بودن زشته؟:| ایرانه مگه؟

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
بشخصه از این جدایی و اتفاقی که میوفته که نهایتا به جدایی kojima و تیمش از کونامی میشه خوشحالم
اگه ی نگاه اجمالی به رزومه چند سال اخیر kojima بندازیم mgs mgs mgs.....:|
نه اینکه بخوام از ارزش بازی ها با این حرفام کم کنم که بحق چه از 3ds و psp و چه نسل جدید همه فوق العاده بودن اما کاملا مشخصهkojima productions تحت فشار بوده این چند ساله و دلیل مشخصه سود بیشتر نسبت به بقیه ip ها!!!
پس zoe چی میشه؟؟؟؟ چندین بار کوجیما از علاقش به ساخت ادامش گفته اما کو گوش شنوا:|
بنظرم اتفاقی که برا kamya و میکامی افتاد برا کوجیما میوفته
بنظرم با دست باز با فکر باز و از بزرگترین ناشرها میشه انتظار بهترین هارو از تیم بزرگ کوجیما داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر