شایعه پيشنهاد ميليوني EA به سران سابق Infinity Ward ?

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

mw2_west.jpg

Jason West

آشفتگي و تجزيه سران سابق استوديوي Infinity Ward يعني آقايان Jason West و Vince Zampella قبلا به اطلاع عموم رسيده بود, ولي مردم زياد در مورد احساس اعضاي اين استوديو به رئيسان سابقشان نميدانند. G4 از نظر يكي از اعضاي اين تيم از طريق يك نامه ي شامل نظرات و پيشنهادات در مورد Zampella , كه در آن درباره ي نقش اين مرد در ''برگرداندن استعداد هاي تيمي, از كار افتاده و غمگين در آن شرايط'' صحبت شده بود.

اين نامه توسط مدير توليد سابق اين استوديو, Jesse Heinig, كسي كه بين سال هاي 2004 تا 2005 عضو اين تيم بود, نوشته شده. اين همان دوره ي زمخت كار روي Call of Duty 2 باشد كه عنوان launch title كنسول Xbox 360 بود.

Heinig در اين نامه نوشته: ''من لذت خاصي از برهه ي كوتاه كار براي Vince و ديدن استعدادهاي دست اول و عالي او بردم. داستان او در زمينه ي سازندگي بايد از زمان هاي پيش افسانه مانند بوده. چگونه او, Grant Collier و Jason West چگونه با تغيير شرايط و برگرداندن مهارت هاي يك تيم از كار افتاده و غمگين در آن شرايط پيشين, از Infinity Ward دل كندند.''

1166965-zampella_vince_large.jpg

Vince Zampella

West و Zampella در اوايل مارچ به خاطر اين تصميم Activision , ادعايي مبني بر نادرست بودن اين تصميم را داشتند و سپس تعدادي از مهره هاي كليدي اين استديو مثل Todd Alderman استعفاي خود را اعلام كردند.

شايعه شده كه Electronic Arts ,مشتاق به خدمت گرفتن West and Zampella است, و در واقع اين Heinig بود كه از شايعه ي ''پيشنهادي ميليوني'' در آن نامه سخن به ميان آورده.

''خلاصه, Vince اين توصيه ي من را خيلي نياز دارد. او يك نمونه از مثال ''همه چيز را باهم داشتن'' است.او از آن دسته افراد كمياب در محيط استرس آلود سازندگي بازي هاي ويدئوييست. شايعه اي در اين صنعت مبني بر وجود پيشنهاد ميليوني EA براي به خدمت گرفتن همه ي سران سابق استوديوي IW مثل Vince ,وجود دارد.حقيقت اين است كه اين شايعه الان بين ملت پخش شده و بايد در مورد علاقه ي شديد مردم براي كار Vince روي عنوان آنها, صحبت كرد.''

West and Zampella به يك نمايندگي مهارت هاي هاليود پيوستند.Activision قصد ورود سالانه به اين سري را دارد, اگرچه حقوق قانوني West and Zampella ميتواند انحصارا اجازه ي حفظ حق Modern Warfare را به آنها بدهد. در فهرست برنامه ها يك كنفرانس مديريتي نيز در 21 ماه جولاي پيش روست.

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
شرمنده. تاپيك بايد در بخش شايعات زده ميشد ,اشتباهي اينجا زدم.

مديرا اگه زحمتي نيست, زحمتشو بكشيد :biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
خوب همون طوری که من حدس میزدم!
اگرچه حقوق قانوني West and Zampella ميتواند انحصارا اجازه ي حفظ حق Modern Warfare را به آنها بدهد.
اگه این طوری باشه، EA باید هر چه سریع تر دست بجنبونه. واقعا من جدیدا خیلی به EA علاقه مند شدم! :D واقعا داره عالی کار میکنه. شدیدا منتظر MoH جدید هم هستیم!
مرسی دوست عزیز. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر