پيشنهاد شما براي خريد گوشي

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
سلام به دوستان اندرويدي
دوستان من قصد دارم با بابام برا تولد مامانم يه موبايل براش بگيرم.
من خودم ايفون ٥ دارم ولي مامانم اعتقاد داره كه قيمتش بالاس پس به فكر اين هستم كه يه گوشي كه اپل نباشه براش بخرم.
به نظر شما بهترين موبايل تا ٢مليون چيه؟
واقعا به درد بخور باشه و ارزش خريد رو داشته باشه
موفق باشيد

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
ميتونيد به وسيله اين سايت گيفت كارت ايتونز،گوگل پلي و اكس باكس لايو خيلي از كارت هاي ديگرو رايگان بگيريد

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
نوت٢ اندازش يكم بزرگه چند اينچ بود؟٥؟
اكسپريا ها بهترن يا اچ تي سي؟
نوت ٢ خيلي خوبه به نظر من.

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
ميتونيد به وسيله اين سايت گيفت كارت ايتونز،گوگل پلي و اكس باكس لايو خيلي از كارت هاي ديگرو رايگان بگيريد

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
نوت٢ اندازش يكم بزرگه چند اينچ بود؟٥؟
اكسپريا ها بهترن يا اچ تي سي؟
نوت ٢ خيلي خوبه به نظر من.
اگه تا 2 میخواید هزینه کنید یک iphone 4 بگیرید دیگه هم شما که تو این اکوسیستم هستید میتونید کمک کنید بهشون و بهتره...اگه نه میتونی SIII رنگ قرمزشو بگیری یا One X سفید...
Xperia T سفید هم اگه گیر بیارید میتونی بگیری...کلا خانوما خیل راحت تر با گوشی های سونی کنار میان تا سامسونگ و HTC(تجربه منه درباره زنای بالای 30..همین)

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
اگه تا 2 میخواید هزینه کنید یک iphone 4 بگیرید دیگه هم شما که تو این اکوسیستم هستید میتونید کمک کنید بهشون و بهتره...اگه نه میتونی SIII رنگ قرمزشو بگیری یا One X سفید...
Xperia T سفید هم اگه گیر بیارید میتونی بگیری...کلا خانوما خیل راحت تر با گوشی های سونی کنار میان تا سامسونگ و HTC(تجربه منه درباره زنای بالای 30..همین)

خودش ٤ مشكي داره
كلا من با گالكسي اس هاي سامسونگ حال نميكنم. بين نوت ٢ اكسپريا تي اكس و اچ تي سي وان اكس ال و وان اكس موندم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگه الان آیفون داره به نظر من گوشی فعلییش رو بفروشین و براش 5 بخرین یا ipad. اگه آیفون رو درک کرده و دوس داره عمرا با اندروید نمیتونه کنار بیاد.

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
اگه الان آیفون داره به نظر من گوشی فعلییش رو بفروشین و براش 5 بخرین یا ipad. اگه آیفون رو درک کرده و دوس داره عمرا با اندروید نمیتونه کنار بیاد.

ايپد داره.
منم ميخوام براش ايفون ٥ سفيد بگيرم

واقعا هيچ گيوشي ايفون نميشه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بستگی داره از گوشی چه استفاده ای بکنند و اینکه آیا از محیط iOS خوششون میاد یا خیر و دوست دارند چیز جدیدی رو تجربه کنند.

اگر فقط در حد تماس و SMS و چند تا برنامه است به نظر من هم بهترین گزینه آیفون هست بخصوص اینکه iOS محیط ساده و سرراستی داره و شما هم با این اکوسیستم آشنا هستید و ظاهر آیفون زیبا و شکیل هست و قطعا مناسب ترین گوشی برای ایشان آیفونه ولی اگر استفاده ی حرفه ای تری دارند به نظر من این گزینه های پایین بهترین ها هستند البته بهترین رو در آخر اوردم تا خودتان تصمیم بگیرید:

2)نوت 2 -> بهترین گوشی از لحاظ کاربرد بخصوص قابلیت مولتی تسکینگ عالی (البته سایز بزرگ اش رو احتمالا همانطور که فرمودید دوست نداشته باشند ) اما قابلیت های گوشی برای کارهای روزانه فوقالعاده است

3)NEXUS 4 -> محیط کاربری خیلی ساده به نسبت بقیه ی گوشی های اندروید به خاطر وجود اندروید خالص و همچنین بسیار پرسرعت به خاطر وجود چیپست S4 Pro و اولین گوشی که آپدیت اندروید رو دریافت می کنه.علاوه بر این ظاهر بسیار خوبی هم داره

4)Xperia T و TX که گوشی های خوبی هستند البته عالی هم نیستند اما طراحی بسیار زیبایی دارند

5)HTC ONE X+ که تمام اشکالات one x رو حل کرده گرچه تم قرمز رنگش شاید کمی تو ذوق باشه

1)Lumia 920 تجربه ی کاملا جدیدی که مزایا و معایب خودش رو داره اما مزایای این گوشی بسیار بیشتره

مزایا :
رابط کاربری نوین و زیبا و ساده و داشتن قابلیت شخصی سازی
بهترین و دقیقترین تاچ موجود که حتی با دستکش ضخیم و قلم میشه ازش استفاده کرد
بدنه بسیار مقاوم ( مقاوم ترین گوشی 2012)
دوربین 8 مگاپیکسلی بسیار خوب و اولین گوشی با OIS و لنز کارل زایس آلمان
طراحی بسیار زیبا
تنوع رنگ بندی ( مشکی ، سفید ، زرد ، سرخ )

معایب:
وزن نسبتا زیاد (185 گرم )
تعدا اپ های کمتر نسبت به اندروید و iOS البته تمام اپ های مشهور و لازم رو داره

و این هم اطلاعات کامل گوشی Nokia Lumia 920
Nokia Lumia 920 - Full phone specifications

نمای 360
Nokia Lumia 920 3D view, 360 spin

تصاویر:
Nokia Lumia 920 pictures, official photos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر