پيشنماي بازيها

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خب . سلام اول خدمت همه . بعدشم بگم من قبلا دو تا تاپيك زده بودم اما با اين يكي رسما فعاليت خودم رو تو بازيسنتر شروع ميكنم .
تو اين تاپيك پيشنماهاي در خواستي رو مطرح كنين . حتما بازي مورد نظر شما هست . بازي كه بخواين بدونين چه شكلي خواهد بود . البت يه مشكلي پيش مياد . اونم اينه كه ممكنه كسي نباشه كه بتونه پيشنماي بازي شما رو بنويسه . اين راه حل داره . ترجمه . ترجمه از منابع ديگه مثل گيم اسپات و آي جي ان و بقيه ... حالا من تازه واردم . نميدونم قوانين سايت اجازه ميده پيشنماي ترجمه شده بره صفحه يك؟ يا بايد حتما خودمون بنويسيم؟ در ضمن واسه ترجمه من هستم . نمونه كار هام هم رزيدنت اويل از گيم اسپات ، اسپلينتر سل دبل اجنت از گيم اسپات و آي جي ان ، رم توتال وار ، ورد آف وار كرافت و چند تاي ديگه بوده .
اگه كه ادميناي محترم (تا اونجايي كه من فعلا ميشناسم گيم ليچ) ميزارن كه ما بزاريم خب بگن . من آمادم . من تخصصم ترجمه متن طولاني هست .
اگه كه ادمينا موافقت كردن شروع كنين به دادن پست و اينكه بگين چه بازي رو ميخواين . در حداقل زمان فراهم ميشه . و البت اولويت بندي هم ميشه .
---------------------
نتيجه گيري كلي از مطالبم :
1) اينو نگفتم . من خيلي از رسمي حرف زدن خوشم نمياد . پس به من شما نگين . ايني هم كه رسمي حرف زدم چون هيچ كس رو نميشناختم . البته احترام گذاشتن با رسمي حرف زدن فرق داره .
2) گيم ليچ و بقيه ادمينا معلوم كنين ميشه پيشنماي ترجمه شده گذاشت؟
3) تقاضاهاتون رو بگين

مرسي
رضا:love:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آره این تاپیک واسه اعضایی که Site Reviewer نیستن و پیشنماها یا نقدای خوبی دارن مفیده

عزیز کارهاتو بزار
SC4
Carbon
سایت میترکه

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
sc4 + مصاحبه با بازيسازان
carbon
cal of duty 3
word of warcaraft به صورت سؤال و جواب
و......
فقط حال بهم بدين . بهتون حال ميدم . ميتركونمتون ....!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
عزیز این وظایف بر دوش Site Reviewer ها است پس خواهشمندم در کارشون اختلال ایجاد نکنید مطمعن باشید هر بازی معروفی و غیر معروفی توسط اعضای تحریریه مطلبی خاصی دارد اما به موقع اش و لازم نیست شما حرص بخورید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نتيجه گيري كلي از مطالبم :
1) اينو نگفتم . من خيلي از رسمي حرف زدن خوشم نمياد . پس به من شما نگين . ايني هم كه رسمي حرف زدم چون هيچ كس رو نميشناختم . البته احترام گذاشتن با رسمي حرف زدن فرق داره .
2) گيم ليچ و بقيه ادمينا معلوم كنين ميشه پيشنماي ترجمه شده گذاشت؟
3) تقاضاهاتون رو بگين
اول اینکه بنده lich king هستم.
دوم اینکه پیشنمای ترجمه شده مشکلی نداره ولی در این سایت فقط اعضای هیئت تحریره حق گزاشتن مطلبشون را در صفحه اصلی سایت دارن. شما یا دیگران می تونی پیش نمایشات خودتو در این تاپیک قرار بدی تا دیگران از آنها استفاده کنند.

موفق باشی

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
خب خب خب ...

آقاي ام جي اس :
شما گفتي اين كار بر دوش site reviewer هاست درسته؟ اين يعني منتقدين سايت . در صورتي كه من پيشنما گفتم . سايت گروهي به اسم site previewer نداره؟؟ مگر اينكه اين فقط يه اسم باشه و site reviewer ها به اصطلاح هم نقد بزارن هم پيشنما! و دو مورد ديگه : كي خواست اختلال ايجاد كنه؟ كي حرص خورد؟ بابا دمت گرم . خيلي با حال تحويل گرفتي!!!!! كوبيدي تو ذوق ما!

جناب پاندورا تومارو :
چشم . بزارين يه خورده تو سايت جا بيفتم . چشم . بر ديده منت ...

آقاي ليچ كينگ :
اولا معذرت ميخوام كه سوتي دادم . اميدوارم منو ببخشي . دوما چجوري ميشه عضو اين هيئت تحريريه شد؟؟؟ نميدونم مبناي انتخاب اعضاي تحريريه چيه؟ بر مبناي فعاليتشونه يا دوستي با ادميناي سايت (كه تو خيلي از سايتاي ديگه همين طوره) يا به اصطلاح همون پارتي بازي؟؟ اينو بگم من ابدا قصد توهين به كسي رو ندارم و حتي اعضاي تحريريه رو نميشناسم . اگر بر مبناي فعاليت هست بگين تا همين جا شروع كنم . چند تا پيشنما بزارم تو همين تاپيك تا ببين من لايق هستم يا نه؟(آيكون غرور!)

با تشكر بيشتر
رضا زجگ!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
در مورد اون حرفت منظورت از Site previewer چیه برو تو صفحه اول یه خرده چشمات رو باز کن میبینی که همه اعضای تحریریه دارن پیشنمایش هم مینویسن

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
در مورد اون حرفت منظورت از Site previewer چیه برو تو صفحه اول یه خرده چشمات رو باز کن میبینی که همه اعضای تحریریه دارن پیشنمایش هم مینویسن

بابا Site Reviewer بابا...بابا آب داد:)

اگه سایت اشتباه داره و اسم منتقد و پیشنمایش نویس رو یکی مینویسه به اون بنده خدا که فکر کرده همه چیز درسته چرا گیر میدی؟
بهتره خودت چشماتو باز کنی
یه قرص آرام بخش هم بخور کارت از آب قند و آب گزشته:)

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
تاپيك فراخوان قفل شده بيد . فكر كنم اين يعني هيئت تحريريه عضو نميگيره ديگه . نه؟

به هر حال من نمونه كارم رو ميدم . اين ترجمه پيشنماس . منظورم اينه كه پيشنما رو ترجمه كردم . خواستم نقد رايز آف لجندز رو آپلود كنم كه خودم نوشتم حجمش يك مگ و نيم بود . با ديال آپ نميشه . حالا اينو داشتهخ باشين . در ضمن من ميتونم ماهي دو تا پيشنما بدم بهتون . شايد بيشتر هم بتونم . اگه منو پذيرفتين تو هيئت تحريريه يه ندا بدين تا شروع كنم . چون پيشنماي كال 3 خيلي زياده . آي جي ان 3 صفحس و گيم اسپات هم تو همين حدوده . فقط زود خبرش رو بهم بدين تا ببينم حال دادن رو شروع كنم يا نه؟

در ضمن بايد بگم مشكل از شماست كه نقد نويسنده هاتون با پيشنما نويساتون اسماشون يكيه . site reviewer فكر نكنم معني هيئت تحريريه بده ...

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
بچه ها این فایل اشتباهه دانلود نکنید!
از طرف رضا دارم میگم

ویروس داره دانلود نکنید

بعدش هم یه چیز دیگست یه نقد تمرینی واسه نسخه Ps2 هست
بیخیال شید جون من
از ادمین میخوام که لینکشو بهم بریزه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بابا Site Reviewer بابا...بابا آب داد
تازه بازم بلدن!!! آن مرد با اسب آمد...
اگه سایت اشتباه داره و اسم منتقد و پیشنمایش نویس رو یکی مینویسه به اون بنده خدا که فکر کرده همه چیز درسته چرا گیر میدی؟
بهتره خودت چشماتو باز کنی
در ضمن بايد بگم مشكل از شماست كه نقد نويسنده هاتون با پيشنما نويساتون اسماشون يكيه . site reviewer فكر نكنم معني هيئت تحريريه بده ...
Site Reviewer در این سایت یعنی مطلب نویس سایت در مورد هر چی چیزی! حال اینکه اشتباه هست یا نیست به خود ما ربط داره!
تاپيك فراخوان قفل شده بيد . فكر كنم اين يعني هيئت تحريريه عضو نميگيره ديگه . نه؟
این تاپیک از همان روز اول که زده شد قفل بود. فکر کنم اگه توشو می خوندی نوشته بود که یک نمونه کار به behzad به صورت پیام خصوصی ارسال کنید! در ضمن این گروه فعال عضو جدید قبول نمی کنه. امین بیخود این لینکو اینجا گزاشت. و گرنه خودم می تونستم تو همون پست اول اینو بزارم!

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر