پلی‌استیشن3 جدید؛ کم‌وزن، پرحجم!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
40171457928704995992.jpg

به تازگی، مدلی جدید از کنسول پلی‌استیشن3 رونمایی شده است. این مدل تازه 320 گیگابایت ظرفیت هارد دیسک دارد و از قرار معلوم ورن کمتری خواهد داشت و مصرف انرژی بهینه‌تری برایش تعبیه شده است.

وب‌سایت رسمی سونی این مدل را با نام CECH-3000B معرّفی می‌کند.

دستگاه‌های CECH-3000B طیّ ماه جاری روانه‌ی بازار ژاپن خواهند شد.

پلی‌استیشن3 جدید 34,980 ین ژاپن (معادل 269 یورو یا 384 دلار امریکا) قیمت گذاری شده است.

در واقع، مدل CECH-3000B، قریب به 200 وات مصرف برق، 2.6 کیلوگرم وزن و هارد درایوی با ظرفیت 320 گیگابایت را داراست. در این بسته، یک دسته‌ی DualShock 3، کابل‌های برق، AV و USB نیز الحاق شده است.

این مدل‌ از کنسول با رنگ سیاه ذغالی، ظاهر خواهد شد.

قابل ذکر است که باندل بازی Tales of Xillia X Edition از نامکو بندای بر روی پلی‌استیشن3، شامل یک نسخه‌ی 160 گیگابایتی از سخت‌افزار CECH-3000 می‌باشد. سونی بصورت مستقل حرفی از مدل 160 گیگابایتی این سخت افزار به میان نیاورده است.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اين نشون مي ده فعلا منتظر PS4 نباشيد ، جالب اينجاست ارزون تر كه نيست هيچ ، گرون تر هم هست:|

دقيقا.خوب هاردش 320 گيگ هستش

----------------------------------------------------------------------------------------------------
فك كنم اين همون ps3 ضد هك باشه كه چند وقت پيش خبراش اومد نه؟

• Like
Reactions: I AM XBOX

T Major x

کاربر سایت
Jun 18, 2011
104
خب ببین اون موقع PS3 معرفی شده بود،ولی الآن که PS4 معرفی نشده!
الان مایکروسافت 360 اسلیم رو تولید کرد یعنی تو E3 2012(که 99% کنسول جدیدشو معرفی میکنه) دیگه کنسول جدیدشو معرفی نمیکنه؟
ربط خاصی نداره ممکنه به خاطر هک شدن کنسولش یه سری تغییرات سخت افزار توش داده باشه

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
الان مایکروسافت 360 اسلیم رو تولید کرد یعنی تو E3 2012(که 99% کنسول جدیدشو معرفی میکنه) دیگه کنسول جدیدشو معرفی نمیکنه؟
ربط خاصی نداره ممکنه به خاطر هک شدن کنسولش یه سری تغییرات سخت افزار توش داده باشه

ببین دوست عزیز،طراحی و تولید یک کنسول هزینه ی زیادی میخواد،پس وقتی مثلا سونی هزینه میکنه این کنسول رو تولید میکنه،بازار CECH-3000B رو با عرضه ی PS4 خراب نمیکنه!(یعنی اگه این کار رو بکنه خودش،به خودش ضرر زده!:d)

• Like
Reactions: Amin.J

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
فعلا دو شرکت دارن از باندل های مختلف و دل های بهینه سازی شده کنسولشون رونمایی میکنن کسی که رو کنسول جدید کار میکنه نمیاد به اینا بچسپسه پس حالا حالا ها نباید منتظر عرضه کنسول جدید باشیم فقط انمیدوارم تو نسل بعد سونی بازم از پردازنده سل استفاده نکنه

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
خب ببین اون موقع PS3 معرفی شده بود،ولی الآن که PS4 معرفی نشده!
داداش پس تو جریان نیستی ..هیچ شرکتی مثل سونی مدلهای مختلف از کنسولهاش نمیده خصوصا اخرای کار ps2 قبل از اینکه ps3 معرفی بشه چند ماه یه بار یه مدل جدید می داد......دیگه مدچیپ کارها عادت کرده بودند دو ماه یه بار یه برد جدید

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
نکته مهم این خبر کسی بهش اشاره نکرد!

این کنسول جدید قابلیت پشتیبانی از بازی PS2 رو هم خواهد داشت!

این چیزی هست که من متوجه شدم از این لینک:

مهمترین ویژگی این کنسول از نظر من این هست! اگر متن رو اشتباه متوجه شدم بگید!

this model will have PS2 compatibility

• Like
Reactions: Ayuna

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
نکته مهم این خبر کسی بهش اشاره نکرد!

این کنسول جدید قابلیت پشتیبانی از بازی PS2 رو هم خواهد داشت!

این چیزی هست که من متوجه شدم از این لینک:

مهمترین ویژگی این کنسول از نظر من این هست! اگر متن رو اشتباه متوجه شدم بگید!

this model will have PS2 compatibility
البته فکر کنم شایعه هست...ولی الان چند وقت شایعه شده سونی سرگرم یه طراحی مبدل مجازی"ماشین مجازی" نرم افزاری هست تا با یه اپدیت جدید ps3 رو قادر به اجرای بازیهای ps2 بکنه و حتی عده ای رو هم استخدام کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر