پس از سال ها انتظار Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots بر روی pc قابل بازی شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
بعد از سالها انتظار تیم کوچک rpcs3 موفق به اجرای Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots بر روی pc شدن :clap::((:((

هر چند مشکلات گرافیکی بسیار و فریم پایین اجرا میشه اما مثل سایر بازی ها در چند ماه اینده قطعا مشکلات بازی رفع خواهد شد
-------------------------------
بعد از 3 ماه تمام مشکلات گرافیکی بر طرف شده با cpu خوب به راحتی 30 تا 60 فریم 4k قابل بازیه :((

آخرین ویرایش:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
فنتوم پین چیزه دیگه ای واقعا عاشقشم :x:x
داداش این که می گم نظر شخصی نیست و خیلی از متال بازان معتقدند متال 5 جز نیم ساعت اولش شباهتی به سری افسانه ای متال گیر ندارد ولی یک اپن ورد خوب می تواند باشد.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان کسی واقعا میخواد داستان بدونه نه Bullshit این ویدیو نگاه کنه :

کل داستان متال گیر :))
Metal Gear Solid Explained
videogamedunkey :x

خاک بر سرش با این داستان تعریف کردنش اون 167 هزار نفر چه احمق های بودن دیگه که ویدیو لایک کردن .
یعنی داستان بازی با اون همه حماسی بودن و ... با این تعرفی کردنش ببخشید ... بهش .
والله خنده نداره گریه داره با این داستان تعریف کردنش و زدن از سروته داستان و ... موارد دیگه .

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355

خاک بر سرش با این داستان تعریف کردنش اون 167 هزار نفر چه احمق های بودن دیگه که ویدیو لایک کردن .
یعنی داستان بازی با اون همه حماسی بودن و ... با این تعرفی کردنش ببخشید ... بهش .
والله خنده نداره گریه داره با این داستان تعریف کردنش و زدن از سروته داستان و ... موارد دیگه .
why so serious:)
مگه با videogamedunkey اشنای نداری ؟

• Like
Reactions: asi_1447

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
why so serious:)
مگه با videogamedunkey اشنای نداری ؟

خیر انقدر بیکار نیستم بشینم Blullshit نگاه کنم . :|
الان یک سوال دارم الان ویدیو های این شخص خنده داره ؟ چون من الان گفتی چندتا از ویدیو هاش پلی کردم واقعا چیز خنده داری این وسط ندیدم تازه چیز آموزنده ای هم ندیدم .
انقدر هم بیکار نشدم بشینم ویدیو های ملت روی اینترنت نگاه کنم همه بشناسم ترجیح میدم برم بشینم بازی کنم تا ویدیو های اینجوری که نه خنده داره نه اینکه چیزی درست تعریف نمیکنه نگاه کنم .
ترجیح میدم اگه قراره چیزی نگاه کنم یک چیزی نگاه کنم که به اطلاعاتم اضافه بشه نه اینکه نه بخندم نه اینکه به اطلاعاتم اضافه بشه فقط وقتم بزارم حرف این بابا بشنوم برای مثال یک چیزی مثل این ها میبینم :

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
خیر انقدر بیکار نیستم بشینم Blullshit نگاه کنم . :|
الان یک سوال دارم الان ویدیو های این شخص خنده داره ؟ چون من الان گفتی چندتا از ویدیو هاش پلی کردم واقعا چیز خنده داری این وسط ندیدم تازه چیز آموزنده ای هم ندیدم .
انقدر هم بیکار نشدم بشینم ویدیو های ملت روی اینترنت نگاه کنم همه بشناسم ترجیح میدم برم بشینم بازی کنم تا ویدیو های اینجوری که نه خنده داره نه اینکه چیزی درست تعریف نمیکنه نگاه کنم .
ترجیح میدم اگه قراره چیزی نگاه کنم یک چیزی نگاه کنم که به اطلاعاتم اضافه بشه نه اینکه نه بخندم نه اینکه به اطلاعاتم اضافه بشه فقط وقتم بزارم حرف این بابا بشنوم برای مثال یک چیزی مثل این ها میبینم :

حاجی انقد حرص نخور:D دانکی رو همه دوست دارن. همه هم میدونن محض فان و خنده هستش. تک ایت ایزی:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حاجی انقد حرص نخور:D دانکی رو همه دوست دارن. همه هم میدونن محض فان و خنده هستش. تک ایت ایزی:D
حرص چی میخورم میگم من چیز خنده داری توش نمیبینم جز صحبت کردن یک نفر که نه خنده داره نه اینکه درست یک موضوع بیان میکنه. تا همه چی معنی کنیم همه یعنی sheep ؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کل داستان متال گیر :))
Metal Gear Solid Explained
videogamedunkey :x

لول من دیشب همین اسم دقیقا واسه دیدن یه ویدیو دیگه زدم دیدم دانکی جوک جدید گذاشته اولین بار دیدمم نفهمیدم مال دو روز پیشه :))

حاجی واسه فانه دیگه خیلی خنده داره! :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
برام جالبه سونی 20_25 سال پیش شکایت میکرد یا این شبیه سازها رو میخرید مثلا زمانی که استیوجابز شبیه ساز mac ps1 رسما معرفی کرد سونی رفت درجا کمپانی سازندش خرید ولی الان که میخواد تمرکز بزاره رو psnow جلو اینا رو نمیگیره!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
این هم اخرین بازی ها باقی مونده
RPCS3 - Graphical improvements in Uncharted 2-3 & The Last of Us

تا چند ماه دیگه میشه tlou 4k 60 فریم اجرا کرد
الان چیزی که واسم سواله اینا رو هر بازی جداگونه کار میکنن یا شبیه سازشونو بهینه تر میکنن؟
تو این ویدئو نشون میده مشکلات گرافیکیشو حل کردن اما فریم تغییر نکرده، اینکه مثلا تا چند ماه دیگه میشه با فریم بالا بازی کرد بخاطر این میگی که تا اون موقع مشکل فریم دهی هم حل میشه یا سیستما قوی تر میشه که بکشه؟ :-" :D
Tlou بشه 1080 ـم 50-60 فریم گرفت راضیم 4K مال خودشون :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
الان چیزی که واسم سواله اینا رو هر بازی جداگونه کار میکنن یا شبیه سازشونو بهینه تر میکنن؟
تو این ویدئو نشون میده مشکلات گرافیکیشو حل کردن اما فریم تغییر نکرده، اینکه مثلا تا چند ماه دیگه میشه با فریم بالا بازی کرد بخاطر این میگی که تا اون موقع مشکل فریم دهی هم حل میشه یا سیستما قوی تر میشه که بکشه؟ :-":D
Tlou بشه 1080 ـم 50-60 فریم گرفت راضیم 4K مال خودشون :D
هر دوش الان اگه دقت کنی سه تا بازی ناتی داگ از یـ مشکل گرافیکی یکسان برخوردار بودن که تو این اپدیت جدید برطرف شدن یعنی به خاطر معماری پیچیده PS3 هر موتور از روش کاملا متفاوتی استفاده میکرده اینا میان هر دفعه با مهندسی معکوس این مشکلات رو برطرف میکنن وضعیت فرم دهی هم بهتر میشه ولی خوب لامصب بازی های ناتی داگ و اکثر انحصاری ها معلوم نیست چه مدلی بهینه سازی شدن که وضعیت پیشرفت فریمشون خیلی کم RDR هم همینجوره ولی متال گیر یهو قابل بازی میشه و با چهار تا اپدیت سریع میشه ازش 60 فریم 4K گرفت هم معماری کنسول پیچیدست هم بعضی بازیا به شکل وحشتناکی پیچیده برنامه نویسی شدن الان پیشرفت شبیه ساز Xbox 360 خیلی سریع تر از این بوده و سریع با کمی پیگیری سازنده کلی بازی انحصاری و غیر انحصاری قابل بازی شده سویج هم دوتا شبیه ساز داره که دارن مثل برق و باد پیشرفت میکنن و الان جوری شده که بازیا روز رو زمان لانچ بالا میارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر