پسر 19 ساله ای بیش از 2 هزار ساعت وقت صرف ساخت یک مد برای بازی ES V : Skyrim کرده است

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

پسر 19 ساله ای به نام Alexander J. Velicky بیش از 2 هزار ساعت بر روی یک Mod برای بازی Elder Scrolls V: Skyrim " به نام Falskaar " کار کرده است و انتظار گرفتن یک شغل در Bethesda را دارد

در طی مصاحبه سایت PC Gamer با این فارغ التحصیل دبیرستان ، Velicky اعلام کرد که دو هزار ساعت در طول یکسال را صرف ساخت یک Mod بیست و پنج " 25 " ساعته برای این بازی کرده است . هدف او از انجام این کار نشان دادن توانایی هایش بوده است . این Mod یک سوم چشم انداز جهان اصلی بازی را دارد و شامل کرکتر های جدید ، صداهای جدید و کوئست های جدید میباشد

Velicky افزود : بیش از 100 نفر در بخش صداگذاری و ایده های این Mod به وی کمک کرده اند . هر چند که او اعلام کرد که تمامی مطالب ، نوشته شده ، ساخته شده و اجرا شده توسط خود وی میباشد . او گفت که حتی Bethesda نیز از ساخت این Mod باخبر شده است و تاکنون هیچ گونه بیانیه ای توسط Bethesda منتشر نشده است .ایشان در پایان گفت : " بهترین راه برای نشان دادن به Bethesda Game Studios که من یک کار میخواهم و باید استخدام شوم این است که چیزی بسازیم که مطابق با استانداردهای باور نکردنی آن شرکت باشد "

ویدئوی منتشر شده از این MOD " با تشکر از کاربر FLAWL3SS

HD---SD

دانلود MOD

سپاس و بدرود

آخرین ویرایش:

splendor

کاربر سایت
Dec 14, 2012
355
نام
منوتو
خاک بر سر Bethesda 8-|

کاملا موافقم.

این هم بخشی از صحبت‌های الکساندر:

I applied to many companies, and Bungie was in my, 'Huge company that will completely ignore me.' category. Well, they didn't and look what it got me. Bungie is an awesome company with an amazing team, and I'm very lucky that they've decided to give me a chance! Never be afraid to try. I spent the time it took to apply and the rewards are proving to be greater than I could have possibly imagined

بفهمین چی میگین؟؟ از روی باد هوا لطفا حرف نزنید. این بزرگی شرکت Bethesda هست بندگان خدا. واقعا هوشمند تر و حرفه ای تر از شرکتهای Bethesda و Blizzard و البته Rockstar در دنیا ندیده ام.

بتزدا لیاقتش رو نداشتو همون بهتر بره لگن بسازه! :d:p

لگن بسازه؟؟؟؟؟ فکر کنم فقط اینجا میشه این صحبت های ناروا را شنید! واقعا متاسفم. مشکل ما هم همینه. با یه خبر، با یه رخداد، با یه مذاکره، با یه برد مقابل آمر.... ، سریع بیانیه صادر می کنیم، میریزیم کف خیابون، از این کامنت های اینچنینی میدیم!

لگن بسازه؟ Skyrim لگن شده؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بفهمین چی میگین؟؟ از روی باد هوا لطفا حرف نزنید. این بزرگی شرکت Bethesda هست بندگان خدا.
چشم !! من الآن به عنوان یکی از بزرگترین هیترهای این شرکت فهمیدم و از گمراهی در اومدم :hug:

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
چشم !! من الآن به عنوان یکی از بزرگترین هیترهای این شرکت فهمیدم و از گمراهی در اومدم :hug:

بیتثدا مگه هیتر هم داره ؟؟ :)
بهترین استدیو های بازی ب نظر من اینان
1. Bethesda
2 .Naughty Dog
3. Blizzard
4. Rockstar

مگ الکیه بیان این بچه رو تو بیتثدا کبیر استخدام کنن ؟ ههه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بیتثدا مگه هیتر هم داره ؟؟ :)
بهترین استدیو های بازی ب نظر من اینان
1. Bethesda
2 .Naughty Dog
3. Blizzard
4. Rockstar

مگ الکیه بیان این بچه رو تو بیتثدا کبیر استخدام کنن ؟ ههه

خدا وکیلی حماسه آفریدی برادر ایرانی..!!تاپیک از زیر حاک کشیدن بیرون خیلی هنر میخواد..!!!!!!دمت گرم..!

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
خدا وکیلی حماسه آفریدی برادر ایرانی..!!تاپیک از زیر حاک کشیدن بیرون خیلی هنر میخواد..!!!!!!دمت گرم..!

برادر ایرانی !! به ساعت پستای قبل از من هم توجه کنی بد نیست
تاپیک چند ساعت پیش اپدیت شد !

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
برادر ایرانی !! به ساعت پستای قبل از من هم توجه کنی بد نیست
تاپیک چند ساعت پیش اپدیت شد !

مگه هرچیزی آپدیت شد باید از زیر خاک بیاد بالا.؟؟میدونی این یه خبر بیشتر نیست..؟؟میدونی ماله چند سال پیشه..؟ :)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
مگه هرچیزی آپدیت شد باید از زیر خاک بیاد بالا.؟؟میدونی این یه خبر بیشتر نیست..؟؟میدونی ماله چند سال پیشه..؟ :)

دوست عزیز، تاپیک توسط بنده بالا آورده شد چون آپدیت شده بود. صفحه‌ی پیش میتونید مطالعه کنید

اصل خبر برای 4 ماه پیش و آپدیت بنده برای 6 ساعت پیش ـه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوست عزیز، تاپیک توسط بنده بالا آورده شد چون آپدیت شده بود. صفحه‌ی پیش میتونید مطالعه کنید

اصل خبر برای 4 ماه پیش و آپدیت بنده برای 6 ساعت پیش ـه
بله.من با اصل خبر مشکلی ندارم..!!از این نوع تاپیکها تا دلت بخواد هست..!!چه این نوعش چه پلیری که سر بازی کردن مرده و و و ..!!من گفتم خبری که تمام شده بالا نیاد نیازی نیست..!آپدیت شما نقد یا چیزه دیگه نبوده که بخواد دوباره بازبینی بشه یه خبر از یه بنده خدایی بوده تمام شده هیمن.!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
بردار من بده ایشون ما رو مطلع کردن و دیگه نرفتن تاپیک جدا بزنن بعدم خوده خبر آپدیت نشده این رو میشه گفت یه خبر جدیده ولی چون مرتبطه با این تاپیک اینجا گذاشته شده ... دیگه این چه گیریه که میدی ؟

- - -ویرایش - - -

بفهمین چی میگین؟؟ از روی باد هوا لطفا حرف نزنید. این بزرگی شرکت Bethesda هست بندگان خدا. واقعا هوشمند تر و حرفه ای تر از شرکتهای Bethesda و Blizzard و البته Rockstar در دنیا ندیده ام.

لگن بسازه؟؟؟؟؟ فکر کنم فقط اینجا میشه این صحبت های ناروا را شنید! واقعا متاسفم. مشکل ما هم همینه. با یه خبر، با یه رخداد، با یه مذاکره، با یه برد مقابل آمر.... ، سریع بیانیه صادر می کنیم، میریزیم کف خیابون، از این کامنت های اینچنینی میدیم!

لگن بسازه؟ Skyrim لگن شده؟
کسی منکر شاهکار ساختن Bethesda نشده دوستان یه انتقاد کردن که اونم در قالب طنز بوده شما بد برداش نکن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر