پسر 19 ساله ای بیش از 2 هزار ساعت وقت صرف ساخت یک مد برای بازی ES V : Skyrim کرده است

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

پسر 19 ساله ای به نام Alexander J. Velicky بیش از 2 هزار ساعت بر روی یک Mod برای بازی Elder Scrolls V: Skyrim " به نام Falskaar " کار کرده است و انتظار گرفتن یک شغل در Bethesda را دارد

در طی مصاحبه سایت PC Gamer با این فارغ التحصیل دبیرستان ، Velicky اعلام کرد که دو هزار ساعت در طول یکسال را صرف ساخت یک Mod بیست و پنج " 25 " ساعته برای این بازی کرده است . هدف او از انجام این کار نشان دادن توانایی هایش بوده است . این Mod یک سوم چشم انداز جهان اصلی بازی را دارد و شامل کرکتر های جدید ، صداهای جدید و کوئست های جدید میباشد

Velicky افزود : بیش از 100 نفر در بخش صداگذاری و ایده های این Mod به وی کمک کرده اند . هر چند که او اعلام کرد که تمامی مطالب ، نوشته شده ، ساخته شده و اجرا شده توسط خود وی میباشد . او گفت که حتی Bethesda نیز از ساخت این Mod باخبر شده است و تاکنون هیچ گونه بیانیه ای توسط Bethesda منتشر نشده است .ایشان در پایان گفت : " بهترین راه برای نشان دادن به Bethesda Game Studios که من یک کار میخواهم و باید استخدام شوم این است که چیزی بسازیم که مطابق با استانداردهای باور نکردنی آن شرکت باشد "

ویدئوی منتشر شده از این MOD " با تشکر از کاربر FLAWL3SS

HD---SD

دانلود MOD

سپاس و بدرود

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
کلا سایتی هست که رتبه بندی کامل بزنه ؟ ا ماد ها و ... ؟ به غیر از moddb

همون لینکی که دادم همین کارو میکنه! البته فقط برای این بازی Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
میتونی بازه زمانیش رو بذاری روی all of time تا همه مادهای اسکایریم رو طبقه بندی کنه! برای بازیهای Rpg دیگه هم این سایت قسمت هایی داره

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
همون لینکی که دادم همین کارو میکنه! البته فقط برای این بازی Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
میتونی بازه زمانیش رو بذاری روی all of time تا همه مادهای اسکایریم رو طبقه بندی کنه! برای بازیهای Rpg دیگه هم این سایت قسمت هایی داره

بدیش اینه که فیلتــــــــــره !

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بدیش اینه که فیلتــــــــــره !
اره البته تا همین دوماه پیش ***** نبود! *****ینگ به خاطر گزارش یه عده بی جنبه است! چون کلا سایتش محتویات 18+ را که زیاد هم داره و جزئیاتش هم خیلی خیلی Nudi*ty هست رو مخفی کرده و فقط کاربرای ثت نامی میتونستند ببیند ولی نفهمیدم چطور که یدفعه ***** شد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تا حالا فکر می کردم این اسکایرم فقط منو بدبخت کرده ...یه بازی می شه مثل fall out بعد 3 ماه میبوسیش می زاریش کنار ی بازی هم می شه اسکایرم کاری کرده که من هنوز ال تی 3 که هیچ هیچ بازی از وقتی که این اومده رو دیگه بازی نکردم :| کاش از سرم باز شه .......خیلی اعتیاد اوره :( یادش بخیر اوایل که میخواست بیاد می پرسیدم این بازی چجوریه ارزش خرید داره :))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تا حالا فکر می کردم این اسکایرم فقط منو بدبخت کرده ...یه بازی می شه مثل fall out بعد 3 ماه میبوسیش می زاریش کنار ی بازی هم می شه اسکایرم کاری کرده که من هنوز ال تی 3 که هیچ هیچ بازی از وقتی که این اومده رو دیگه بازی نکردم :| کاش از سرم باز شه .......خیلی اعتیاد اوره :( یادش بخیر اوایل که میخواست بیاد می پرسیدم این بازی چجوریه ارزش خرید داره :))
تازه حیف رو پی سی بازی نکردی. ماد داره 2k Textures همین این ماد رو داره که گیم پلیش از 90 درصد بازی های انحصاری کنسول ها بیشتره. به 2K Textures فکر میکنم سرم درد میگیره. حالا فرض کن خودشو ببینی:D

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
واقعا باید به اینجور آدما تبریک گفت، پسری با این سن و سال همچین کار بزرگی کرده که یه آدم 35 ساله هم از پسش بر نمیاد! من اگه مدیر بتسدا بودم سریع استخدامش می کردم :)

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
من که اشکم درومد!
یکی از آرزوهام اینه که بتستا بیاد یه بازی بسازه مثل اسکایریم با امکانات بیشتر بیاد ارباب حلقه هارو بسازه!
و بشه آدمم بشه هم ارک هم الف و...
من که نازگل میشم:D

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من که اشکم درومد!
یکی از آرزوهام اینه که بتستا بیاد یه بازی بسازه مثل اسکایریم با امکانات بیشتر بیاد ارباب حلقه هارو بسازه!
و بشه آدمم بشه هم ارک هم الف و...
من که نازگل میشم:D

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2
نارگول که اسم اژدهاست:D منطورت یچی مثله Witch King ه؟:D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
پس از گذشت 4 ماه،Alexander J. Velicky موفق شد سرانجام به شغلی در صنعت بازیسازی دست پیدا کند. ولی نه در Bethesda

او هم‌اکنون در شرکت Bungie مشغول به کار شده و بنظر می‌رسد بر روی پروژه‌ی Destiny کار می‌کند.

اطلاعات بیشتر:

Skyrim's Falskaar mod maker lands games industry job - GameSpot

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پس از گذشت 4 ماه،Alexander J. Velicky موفق شد سرانجام به شغلی در صنعت بازیسازی دست پیدا کند. ولی نه در Bethesda

او هم‌اکنون در شرکت Bungie مشغول به کار شده و بنظر می‌رسد بر روی پروژه‌ی Destiny کار می‌کند.

اطلاعات بیشتر:

Skyrim's Falskaar mod maker lands games industry job - GameSpot
خاک بر سر Bethesda 8-|

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
خاک بر سر Bethesda 8-|

کاملا موافقم.

این هم بخشی از صحبت‌های الکساندر:

I applied to many companies, and Bungie was in my, 'Huge company that will completely ignore me.' category. Well, they didn't and look what it got me. Bungie is an awesome company with an amazing team, and I'm very lucky that they've decided to give me a chance! Never be afraid to try. I spent the time it took to apply and the rewards are proving to be greater than I could have possibly imagined

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر