پروژه ساخت بازی ایرانی مدال سربی اغاز شد.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
با سلام خدمت همه خوانندگان.
پروژه ساخت بازی ایرانی مدال سربی:تکاوران اغاز شد.
فکر کنم این یکی دیگه خوب در بیاد.
داستان بازی :
بازی مدال سربی ، ماجرای یک گروه از تکاوران ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ تحمیلی را روایت می کند که مأموریت می یابند تا به منطقه کردستان رفته و با نفوذ به خاک دشمن ، یک کارخانه سری تولید یک نوع سلاح بسیار خطرناک شیمیایی را پیدا کرده و آنرا منهدم نمایند . زیرا رژیم بعثی صدام ، قصد دارد این سلاح را برعلیه رزمندگان اسلام مورد استفاده قرار بدهد .

این بازی با استفاده از موتور گرافیکی ایرانی "جام جهان نما" ساخته میشود.
این موتور از تکنیک های زیر پشتیبانی می کند.
HDR Lighting
Motion Blur
Weather Effects
Water Reflection​
این هم یکی چندتا عکس :​

10.jpg
02.jpg

درمورد عکس و گرافیک بازی باید بگم کار تازه 3 روزه اغاز شده و هنوز بازی و گرافیک خیلی کار داره.
منتظر این بازی هستیم.
منبع

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
بابا این بازی ایرانی ها رو دست کم نگیرید خدایی یعنی بازی انقدر ارزش نداشت که تو بخش اخبار هم بزاری.
امیدوارم تک تک افراد که در این ضمینه فعالیت می کنند موفق باشند.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میدوارم تک تک افراد که در این ضمینه فعالیت می کنند موفق باشند.
البته باید تو زمینه کار کنن...چون اصلا واژه ضمینه معلوم نیست چه معنی میده و اگر تو این مورد کار کنن معلوم نیست به کجا برسن!!

پ.ن: "ز"

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
بازم قرقره :) اصلا ایرانی جماعت عمرا تو وجودش ایده پیدا نمیشه!:sick: پیدا هم بشه یه سرش وصله به دفاع ر*** مون!
Hud بازی کاملا شبیه hud ـه Far cry هست!
خود بازی هم به احتمال 99.9% یک جوری به Far cry ربط داره! مثلا mod ـی ازش دستکاری کرده باشن و اینا!
حضرت عالی که این قدر غرب زده و وطن فروشی بهتره نظراتت رو برای خودت نگه داری.
بالاخره این پیشرفت در صنعت گیمینگ باید از یه جایی شروع بشه و مطمئنا این بازی کلید ان خواهد بود.
هرچی هست من امید خاصی به این بازی دارم.
در ضمن یک چیزی یادتون باشه : همه کشور ها تخصص ساخت بازی های رایانه ای رو ندارن.
طبق تحقیقاتی که من کردم 80 درصد کمپانی های بازی ساز امریکایی هستن و تقریبا 7 درصد ژاپنی و بقیه هم بعضی از کشور های المان_کانادا_فرانسه و غیره رو شامل میشن.
بعدشم هنوز یک بازی درست حسابی در مورد جنگ تحمیلی ساخته نشده.
من نمیدونم چرا این امریکایی ها هزاران تا بازی در مورد جنگ جهانی دوم میسازن و مدام از رشادت های غیر واقعیشون در بازی حرف میزنن کسی نیست بهشون چیزی بگه اما تا ماها میایم یکدونه بازی در این مورد بسازیم ملت دهناشون باز میشه برای .....
بعدشم حرف های دین و سیاست جاش تو این سایت نیست و گرنه من معنی از جان گذشتگی رو بهت میگفتم.
اخرین حرف اینکه کجای این بازی شبیه Far Cry هست.ظاهرا تیم سازنده میخواد جریان بازی رو در فصل زمستون نشون بده که خب و جود مه در ارتفاعات طبیعیه.

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
حضرت عالی که این قدر غرب زده و وطن فروشی بهتره نظراتت رو برای خودت نگه داری.
بالاخره این پیشرفت در صنعت گیمینگ باید از یه جایی شروع بشه و مطمئنا این بازی کلید ان خواهد بود.
هرچی هست من امید خاصی به این بازی دارم.
در ضمن یک چیزی یادتون باشه : همه کشور ها تخصص ساخت بازی های رایانه ای رو ندارن.
طبق تحقیقاتی که من کردم 80 درصد کمپانی های بازی ساز امریکایی هستن و تقریبا 7 درصد ژاپنی و بقیه هم بعضی از کشور های المان_کانادا_فرانسه و غیره رو شامل میشن.
بعدشم هنوز یک بازی درست حسابی در مورد جنگ تحمیلی ساخته نشده.
من نمیدونم چرا این امریکایی ها هزاران تا بازی در مورد جنگ جهانی دوم میسازن و مدام از رشادت های غیر واقعیشون در بازی حرف میزنن کسی نیست بهشون چیزی بگه اما تا ماها میایم یکدونه بازی در این مورد بسازیم ملت دهناشون باز میشه برای .....
بعدشم حرف های دین و سیاست جاش تو این سایت نیست و گرنه من معنی از جان گذشتگی رو بهت میگفتم.
اخرین حرف اینکه کجای این بازی شبیه Far Cry هست.ظاهرا تیم سازنده میخواد جریان بازی رو در فصل زمستون نشون بده که خب و جود مه در ارتفاعات طبیعیه.
یه ذره از این دوستمون یاد بگیریید . واقعا آفرین:love::love::love::love::love::love:

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
من هم با Hesam_1994 موافقم
امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاد
فقط من نمی دونم چرا اکثر بازی های ایرانی تو سبک FPSه ؟(اخه من از این سبک متنفرم:(:(()

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
دلم میخواد نسبت به این بازی امیدوار باشم.
ولی همه چیز مشکوک میزنه!!
من زیاد تخصصی در زمینه ساخت بازی 3d ندارم ولی اگر شما یه تاپیک توی سایت پی دی بزنید. اساتید بازی سازی مطمئنا متوجه موارد مشکوکش میشن!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
درمورد عکس و گرافیک بازی باید بگم کار تازه 3 روزه اغاز شده و هنوز بازی و گرافیک خیلی کار داره.
ظاهرا این موتور بازی از تکنیک معجزه هم استفاده میکنه چون عکسهایی که من از این بازی دیدم شبیه بازیهایی که شرکتهای منفور و کافر غربی چند سال روش وقت صرف میکنند تا به این مرحله برسه .
شما هم در مورد جنگ بساز اتفاقا ایده خوبیه از نظر من . ولی لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید .

ضمنا هر دو طرف بحث , در صورتی که بعد از این پست توهینی از هرکس دیده بشه بدون اخطار دسترسیش قطع میشه . بلاخره ما هم باید یاد بگیریم مثل مردم متمدن و بدون توهین به همدیگه نظراتون رو بگیم .
ممنون که رعایت میکنید .

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
ضمنا هر دو طرف بحث , در صورتی که بعد از این پست توهینی از هرکس دیده بشه بدون اخطار دسترسیش قطع میشه . بلاخره ما هم باید یاد بگیریم مثل مردم متمدن و بدون توهین به همدیگه نظراتون رو بگیم .
ممنون که رعایت میکنید .

باشه اقا کوروش.چشم.
---------------------------------------------------
این هم یک عکس کوچک از این بازی.
به نظر من گرافیک بازی بالا خواهد بود.
medal_sorby400.png

افکت اب هم عالی طراحی شده.:love:
در ضمن لینک عکس های بازی تغییر کرده است :
عکس 1
عکس 2
عکس 3
امیدوارم سازندگان در کارشون موفق باشند.

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
پیشنهاد میکنم صاف و ساده، اینکه این بازی مادفیکیشن هست مخفیش نکنید. اگر نیست، وایر فریم محیط این دو عکسی رو که گذاشتید بذارید.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
Aurlito
پیشنهاد میکنم صاف و ساده، اینکه این بازی مادفیکیشن هست مخفیش نکنید. اگر نیست، وایر فریم محیط این دو عکسی رو که گذاشتید بذارید.
سلام محمد جان.
منظورتو نفهمیدم.مادفیکیشن یعنی چی ؟
در هر صورت من این دو عکس رو از یک عکس متحرک گرفتمو اینجا گذاشتم.
5tt8qu.jpg

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
امکانش هست تو این بازی عراقی باشیم بزنیم ایرانو نابود کنیم؟:evil:
بابا یه موضوع انتخاب کنین که جذابیت داشته باشه

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
امکانش هست تو این بازی عراقی باشیم بزنیم ایرانو نابود کنیم؟
بابا یه موضوع انتخاب کنین که جذابیت داشته باشه
بابا شما دیگه چقدر وطن دوستید.:(
واقعا من نمیدونم اینهمه حس وطن پرستی رو از کجا اوردید.:evil:
بعضی از دوستان هم جوری با من حرف میزنن که انگار من مدیر تیم سازنده هستم.:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر