پرسش و پاسخ Xbox One

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
251
نام
Behnam
دوستان گرامی ایکس باکس سری اس دارم
با تبدیل dvi به hdmi به مانیتور سامسونگ وصل کردم
چون مانیتورم hdmi نداره
بعضی وقت ها تو بعضی بازی ها نه هم مثال pes 2021 تو حین بازی چند ثانیه صفحه مشکی میشه بعد درست میشه فقط در حین بازی این اتفاق می افته نه منو اصلی یا موقع روشن کردن
کسی میدونه مشکل از چی هست؟!
سلام
مشکل نه کنسوله نه مانیتور،مشکل از تبدیله کلا یکی از مشکلات تبدیل همینه بخاطر متغیر بودن فرکانسها،حتی اگه بهترین تبدیل با منبع برق مجزا هم بگیرید بازم همچین مشکلی وجود داره.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
28
سلام
مشکل نه کنسوله نه مانیتور،مشکل از تبدیله کلا یکی از مشکلات تبدیل همینه بخاطر متغیر بودن فرکانسها،حتی اگه بهترین تبدیل با منبع برق مجزا هم بگیرید بازم همچین مشکلی وجود داره.
نکته جالبش اینجاست که سیاه شدن صفحه چند ثانیه ای صفحه فقط در بعضی بازی ها اتفاق می افته نه در منو اصلی اایکس باکس یا گیم پس
حتی منو بازی هاهم نمیشا فقط در حین انجام بازی اونم در بعضی بازی ها...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
739
نام
محمد علی
دوستان گرامی ایکس باکس سری اس دارم
با تبدیل dvi به hdmi به مانیتور سامسونگ وصل کردم
چون مانیتورم hdmi نداره
بعضی وقت ها تو بعضی بازی ها نه هم مثال pes 2021 تو حین بازی چند ثانیه صفحه مشکی میشه بعد درست میشه فقط در حین بازی این اتفاق می افته نه منو اصلی یا موقع روشن کردن
کسی میدونه مشکل از چی هست؟!
شما مشکلت مال تتطیمات اکس باکس هست شب نگاه می کنم بهت می گم از منم همین طور بود درست شد

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
306
ببخشید من میخواستم کنسول وان اس رو بفروشم خواستم ببینم برای حذف اکانت خودم و ریست کنسول کار خاصی باید انجام بدم؟
سوال بعدیم اینه که میشه کاری کرد که اکانتم حذف بشه ولی دیتای بازی ها روی کنسول بمونه که نفر بعدی نیاز نداشته باشه از اول دانلود کنه بازی ها رو (مثلا بازی ها گیم پس که نفر بعدی با خرید گیم پس میتونه بهشون دسترسی داشته باشه)

• Like
Reactions: deadkin

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,892
ببخشید من میخواستم کنسول وان اس رو بفروشم خواستم ببینم برای حذف اکانت خودم و ریست کنسول کار خاصی باید انجام بدم؟
سوال بعدیم اینه که میشه کاری کرد که اکانتم حذف بشه ولی دیتای بازی ها روی کنسول بمونه که نفر بعدی نیاز نداشته باشه از اول دانلود کنه بازی ها رو (مثلا بازی ها گیم پس که نفر بعدی با خرید گیم پس میتونه بهشون دسترسی داشته باشه)

شما کافیه آنلاین بشید و وارد اکانت خودتون بشید و از home خارج کنید اکانت رو

بعد هم اکانت دیلیت کنید و تنها چیزی که از کنسول حذف میشه اکانت شما هست

یه راه هم داره reset home کنید که با توجه به شرایط شما نیازی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر