پرسش و پاسخ بازی‌سنتر با Cevat Yerli

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
attachment.php

Q&A
Cevat Yerli

بسیار خب آقایون و یکی دو تا خانم محترم این شانس رو دارید که یکی از افرادی باشید که آقای یرلی سوالتون رو جواب میده.

اگر واقعا از غار بیرون اومدید و این اسم رو برای اولین بار میشنوید،‌ ایشون همه کاره‌ی Crytek هستند. اگر هم نمیدونید کرایتک چیه همین الان این صفحه رو ببندید.

هرکس فقط یک سوال حق داره بپرسه پس لطف کنید مثل بقیه پست‌هاتون نباشه و یکم روش فکر کنید و ارسال کنید. 15 سوال از بین سوالات انتخاب میشن و فرستاده میشن،‌ توصیه من بهتون اینه که سوالایی که امکان جواب دادنش نیست نپرسید، سوالایی که خیلی زیاد پرسیده شدن نپرسید و سوالایی که باعث بشه بهتون بخنده هم نپرسید‌! سوالات رو تا وقتی که ترد بسته بشه میتونید ارسال کنید.

نمونه برای کمک:

چیزی که میشه پرسید:

• آیا این درسته که کرایسیس 2 روی PS3 بهتر از X360 اجرا میشه؟

چیزی که نمیشه پرسید:

• آقای یرلی زیر شلواریتون رو کی به کی عوض میکنید؟
پ.ن: اگه دنبال افزایش شانس ارسال سوالتون هستید پیغام خصوصی بدید شماره حساب بهتون بدم :D

Attachments

• qa.jpg
    qa.jpg
    19.5 KB · مشاهده: 103

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
سلام
موتور بازی cryengine 3 رایگان عرضه میشه واسه برنامه نویسان . مشابه کاری که Epic با unreal engine کرده !؟

آخرین ویرایش:

aligh

کاربر سایت
Dec 25, 2006
153
از ایشون بپرسید آیا در حال حاضر pc gaming مرده است؟ اگر نیست کی به شرایط مطلوب میرسد؟ پیشبینی ایشون چیست؟

دوستان پی سی باز سر این پرسش توافق کنید که حتما جزو سوالات باشه یا تصحیح بشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
اگر واقعا از غار بیرون اومدی
امیرجان این یعنی چی اونوقت؟:biggrin1::biggrin1:

سوال من این هست که آیا قصد دارن در آینده عنوان انحصاری ایی رو برای کنسولها بسازن..

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
برنامه ای برای عرضه Crysis 1 روی کنسولها دارید؟اگه نه این خلا داستانی رو چجوری جبران میکنید؟یعنی باز میخواهید شخصیت های بازی رو که برای اکثر گیمر ها که کنسول دارند و شماره اول رو بازی نکردند معرفی کنید؟

پ.ن:60 تا سوال شد!خودت ادیت کن و کوتاهش کن ، اگه بدرد بخور بود -بپرس:D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
جناب یرلی !
به عنوان یک PC GAMER واقعا از شما توقع دارم صادقانه ابهام موجود مبنی بر ضعف ویرایش رایانه های شخصی را برای من بر طرف کنید!

1-واقعا عنوان جدید شما دوباره ما را مجبور خواهد کرد تا با رغبت برای درک یک تجربه ی لذت بخش دست به ارتقای سیستم های خود بزنیم؟
و2- واقعا شما از قابلیت های واسط گرافیکیه جدید مایکروسافت یعنی DX11 در نسخه ی PC بهره خواهید برد؟

چه سوال با احساسی بود!!!:biggrin1:

و 3-سوال دوم اینکه شعبه ی جدید شما یعنی افراد خالق HAZE و TS در Crysis2 نقشی دارند یا در حال کار بر روی ip جدیدی هستند؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سوال من اینه: ایا واقعا crysis2 ارزش اینو داره که یه سیستمhd براش تهیه کنیم؟؟یا اینکه بهتره قید pc رو بزنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر