پاسداری از کهکشان | نقد و بررسی اپیزود اول بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-4-29_18-31-47.png

همه شما با استودیو داستان‌سرای Telltale و عناوین آن‌ها آشنا هستید. همان‌طور که می‌دانید این استودیو به ساخت عناوین ماجرایی اقتباسی از سریال‌ها، فیلم‌ها و کمیک‌های معروف مشهور است و الحق که همیشه آثاری درخور نام این عناوین را خلق کرده است. استودیو TT این بار به سراغ یکی از کمیک‌های ابرقهرمانی کمپانی «مارول» (Marvel)؛ یعنی مجموعه محبوب «نگهبانان کهکشان» (Guardians of the Galaxy) رفته است و می‌خواهد با یک بازی اپیزودی، شما را برای ساعتی سرگرم نماید. عنوان نگهبانان کهکشان مانند دیگر عناوین استودیو TT از موتور بازی‌سازی اختصاصی این استودیو بهره برده و در پنج قسمت به بازار عرضه خواهد شد. آنچه شما ادامه می‌خوانید نقد و بررسی قسمت اول این بازی است.

پاسداری از کهکشان | نقد و بررسی اپیزود اول بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - بازی سنتر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
احتمالا اکثرا گزاشتن با اومدن کل ایپزودها برن سراغش:-"
بازی هم داستان محوره، من شخصا سعی میکنم هیچی ازش نخونم:-"(حتی نیمچه توضیح پست اول، صرفا تاپیک رو باز کردم ببینم در مورد چیه:-" ، تو موبایل نصفه نشون میده عنوان رو:-")

حالا انشاالله بازی کامل بیاد...تخفیف خفنم بخوره:-" اون موقع بازی میکنیم و نظر میدیم:D

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
احتمالا اکثرا گزاشتن با اومدن کل ایپزودها برن سراغش:-"
بازی هم داستان محوره، من شخصا سعی میکنم هیچی ازش نخونم:-"(حتی نیمچه توضیح پست اول، صرفا تاپیک رو باز کردم ببینم در مورد چیه:-" ، تو موبایل نصفه نشون میده عنوان رو:-")

حالا انشاالله بازی کامل بیاد...تخفیف خفنم بخوره:-" اون موقع بازی میکنیم و نظر میدیم:D

کلا در مورد داستان یه چیزی تو مایه های یه نیمچه پیرنگ صحبت کردم :D اصلا حال بازیهای اپیزودی اینه که اپیزود اپیزود بازی کنی:D لذت داره :-"

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
این Telltale هم فقط فصل اول واکینگ دد و wolf among us رو فوق العاده ساخت بقیه معمولی بودن.

این فصل سوم واکینگ دد دو اپیزود اولش نسبتا خوب بود دوتای بعدی چرت و پرت محض ... دیگه هرگز روز اول نمیخرم عناوین telltale رو :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این Telltale هم فقط فصل اول واکینگ دد و wolf among us رو فوق العاده ساخت بقیه معمولی بودن.

این فصل سوم واکینگ دد دو اپیزود اولش نسبتا خوب بود دوتای بعدی چرت و پرت محض ... دیگه هرگز روز اول نمیخرم عناوین telltale رو :D

من این بازی و بتمن رو راضی بودم. خیلی توپ نبودن ولی خوب بودن

• Like
Reactions: Madridista

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
من این بازی و بتمن رو راضی بودم. خیلی توپ نبودن ولی خوب بودن
یه سری از اپیزودا رو خوب درمیارن کلا واس همین توی ذهن ادم به نظر خوب میاد مثلا Game of thrones که ساختن ۶ اپیزود بود کلا دو تا اپیزود خوب داشت که همون دو اپیزود باعث میشه هروقت بهش فکر کنم ته دلم بگم بازی بدی نبود :D

• Like

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه سری از اپیزودا رو خوب درمیارن کلا واس همین توی ذهن ادم به نظر خوب میاد مثلا Game of thrones که ساختن ۶ اپیزود بود کلا دو تا اپیزود خوب داشت که همون دو اپیزود باعث میشه هروقت بهش فکر کنم ته دلم بگم بازی بدی نبود :D

دقیقا همین طور هست که میگید. بتمن هم همینجوری بود یهویی چند تا اپیزود افت میکرد :|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کلهم از این بازیای تلتیل فقط The Wolf Among Usـش باب میل من بود. اوایل دوست داشتم ادامه بدن فصل 2 رو بسازن ولی الان با چیزایی که دارم میبینم، امیدوارم این کارو نکنن و بذارن Bigby Wolf همون افسانه ای که ازش ساختن بمونه :D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
کلهم از این بازیای تلتیل فقط The Wolf Among Usـش باب میل من بود. اوایل دوست داشتم ادامه بدن فصل 2 رو بسازن ولی الان با چیزایی که دارم میبینم، امیدوارم این کارو نکنن و بذارن Bigby Wolf همون افسانه ای که ازش ساختن بمونه :D
من از این سبک بازی خیلی خوشم نمیاد ولی از Wolf Among Us بسیار لذت بردم:D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر