پاسخ به سوالات طرفداران GTAV توسط نویسنده مجله Game Informer

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
همونطوری که قبلا در خبرها اعلام شده بود مجله Game Informer در وبسایت از طرفداران GTA V درخواست کرد سوالات خود را در مورد GTA V مطرح کنند
Matt Bertz ادیتور مجله به تعدادی از سوال ها جواب داده مجموعه اطلاعاتی که از جواب های ایشون به دست اومده رو به همراه ترجمه در زیر می بینید d:

You can't play the entire game as one character; sometimes you have to a solo mission as each character to advance the story.

شما نمی تونید تمام بازی رو به یکی از کارکترها انجام بدید٬ هرکدوم از شخصیت ها به صورت جداگانه هم ماموریت هایی برای پیشبرد داستان دارند

No co-op in the story.

حالت co-op برای انجام خط داستانی وجود ندارد

Some missions with all three characters you have to switch between them and then are given the opportunity to choose afterwards.

در بعضی از ماموریت های شما باید بین کاراکتر ها سویچ کنید و به اونها فرصت انتخاب بدید

Can't kill another character when playing as one of the three.

شما نمی توانید شخصیت های دیگه رو بکشید ( ۳ شخصیت اصلی در حین بازی نمی تونن همدیگه رو بکشن )

Michael can walk around his house and interact with his family.

Michael می تونه وارد خونه اش بشه و با اعضای خانواده اش تعامل داشته باشه

Can buy new clothes.
می تونید لباس بخرید

In free roam you choose to play whichever character you want.

در حالت free roam شما می تونید هر کدوم از کاراکترهایی که دوست دارید انتخاب کنید

Each character is from a different part of Los Santos, but you can go anywhere you want.

هر کدوم از شخصیت ها در بخش مشخصی از شهر زندگی می کنن اما شما هرجایی می تونید برید

Natural Motion Euphoria used just like in IV, RDR and MP3.

GTAV مثل GTA IV RDR و MP3 از تکنولوژی Natural Motion استفاده می کنه

Entire map is open from the beginning.

تمام نقشه بازی از ابتدا باز و قابل دسترسی هست

LV and SF definitely not in game.

LV و SF در بازی نخواهند بود ( ۲ شهر دیگه سان آندریاس)

Downtown area of LS is smaller than Liberty City

downtown در LS از LC کوچکتر است

During demo, game and switching characters ran perfectly without lag.

در دمو سویچ کردن بین کاراکتر ها بسیار عالی و روان انجام می شد

Swimming underwater confirmed, plenty of areas to explore.

شنا و غواصی در بازی وجود داره و محیط های زیادی برای بررسی وجود داره

Internet on smartphone.

اینترنت در گوشی موبایل شما قابلی دسترسی هست

Lots of TV shows.

TV show های زیادی در بازی خواهند بود

Trevor able to set things on fire when he wants, not just in missions.

Trevor می تونه هرچیزی رو هر موقع که دلش خواست به آتیش بکشه نه فقط در ماموریت ( اشاره به صحنه آتش زدن خونه در تریلر دوم)

Each character has his own inventory and money. Subject to change before release, though.

هر شخصیت پول و امکانات مخصوص به خودش رو داره ( ممکنه تا زمان انتشار دستخوش تغییراتی بشه)

No CJ.

CJ در بازی نخواهد بود! ( شخصیت اصلی در GTA SA )

No characters from III, VC or SA.

هیچکدوم از کاراکترهای III, VC و SA در بازی نخواهند بود

Couple of familiar faces from IV will visit.

2 چهره آشنا از IV در بازی خواهند بود

Variety of races included; cars, bikes, triathlons.

مسابقات مختلفی در بازی خواهند بود

Still working on Wanted system.

راک استار هنوز در حال کار بر روی سیستم تعقیب است

Rockstar didn't answer when asked if Xbox will have multiple discs.

راک استار جواب این سوال که بازی روی xbox چند دیسک خواهد بود رو نداده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بازی باید در بهترین حالت رو سه دسیک عرضه بشه ...
یعنی با این همه گستردگی کم هم هست ـش البته
هرچند راک استار استاد ـه این کاراس ... RDR با اون عظمت رو یه دیسک جا داد !!
یه دفعه میبینم اینم تو یه دیسک ـه :-o
فقط امیدوارم یه دمو بدن یه ماه قبل بازی ... هرچند بعیده !

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
اه لعنت پسر! Las Venturas و San Fierro نیست! من ک خاطرات زیادی با این شهرا داشتم اخه چرا؟!:(
موقعی ک گفتن V تو سن اندریاسه خوشحال شدم گفتم بازم میریم تو کازینوهای لاس ونتوراس پوکر میزنیم و قمار میکنیم ولی حیف...:crying1:
Damn U RC!:angry:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
اه لعنت پسر! Las Venturas و San Fierro نیست! من ک خاطرات زیادی با این شهرا داشتم اخه چرا؟!:(
موقعی ک گفتن V تو سن اندریاسه خوشحال شدم گفتم بازم میریم تو کازینوهای لاس ونتوراس پوکر میزنیم و قمار میکنیم ولی حیف...:crying1:
Damn U RC!:angry:

dan houser در مصاحبه دلیلش رو گفت
گفت که ما می خوایم یک شهر عالی و کامل بسازیم برای همین تصمیم گرفتیم که یک شهر اصلی داشته باشیم
اونا خوب می دونن حالا که ۲ تا از شهرها توی بازی نیستن باید کاری کنن که طرفدارای gta نبودنشونو حس نکن
مینی گیم های زیادی توی بازی خواهد بود شک نکن به راک استار

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
dan houser در مصاحبه دلیلش رو گفت
گفت که ما می خوایم یک شهر عالی و کامل بسازیم برای همین تصمیم گرفتیم که یک شهر اصلی داشته باشیم
اونا خوب می دونن حالا که ۲ تا از شهرها توی بازی نیستن باید کاری کنن که طرفدارای gta نبودنشونو حس نکن
مینی گیم های زیادی توی بازی خواهد بود شک نکن به راک استار
اخه مینی گیم نمیتونه جای خالی دو تا شهر به اون با حالی و بزرگی رو بگیره چون اصلا دو مقوله جدا هستن.
فقط خدا کنه Flit County و Whetstone با اون طبیعت بکر و فوق العادشون باشه که اگه نباشه هر چی فحشه حواله راکستار میکنم!:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ی سوال.ترور که همه چیو به اتیش میکشه میتونه بره تو خونه مایکلم اتیش بزنه!? فکر کنم رومن ونیکو رو هم ببینید

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
اخه مینی گیم نمیتونه جای خالی دو تا شهر به اون با حالی و بزرگی رو بگیره چون اصلا دو مقوله جدا هستن.
فقط خدا کنه Flit County و Whetstone با اون طبیعت بکر و فوق العادشون باشه که اگه نباشه هر چی فحشه حواله راکستار میکنم!:d

همینو میگم٬ راک استار می دونه اگه نتونه به جای اون دو تا شهر چیزایی بزاره که طرفدارا راضی بشن خونش ریخته اس :d
در مورد طبیعت خیالت راحت wildlife در حد RDR ساختن!

ی سوال.ترور که همه چیو به اتیش میکشه میتونه بره تو خونه مایکلم اتیش بزنه!? فکر کنم رومن ونیکو رو هم ببینید

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

هنوز دقیقا مشخص نیست Trevor دقیقا چه کارایی می تونه انجام بده و چه چیزایی رو می تونه به آتیش بکشه
اما طبق چیزی که ادیتور GI گفته شخصیت ها نمی تونن به هم آسیب برسونن

آخرین ویرایش:

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
Michael can walk around his house and interact with his family.

Michael می تونه وارد خونه اش بشه و با اعضای خانواده اش تعامل داشته باشه

l5819_neutralifyouknowwhat.png

IF YOU KNOW WHAT I MEAN!:d

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان

دوسته عزیز باید اتفاقا از این مسئله خوشحال باشین.
چون که تویه این بازی L.A خیلی دقیق شبیه سازی شده ، فرهنگه مردم و آداب و رسوم و طرز لباس پوشیدن و محله ها و ... اگه میخواست اون 2 تا شهره دیگه باشه ، نمیتونستن LA رو با این دقت شبیه سازی کنند ( کاره درستی کردن ، کم نیست 250 هزار عکس فقط از LA و نواحی دور و بر گرفتن ، رویه آمار ماشین ها و مردم هر محله دقت زیادی شده و کار کردند ، San Andreas در ظاهر فقط 3 تا شهر داشت ، چون بازی نسله قبل بود و به این چیزا اهمیتی داده نمی شد ، اما این بازی باید استاندارد هایه این نسل و حتی بیشتر از این نسل رو داشته باشه )

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
دن هاوسر توی مصاحبش گفته بود ما نمیخواستیم شهر داخل بازی رو مثل سن اندریاس تکه تکه کنیم چون اگه لس آنجلسو چند تکه کنید دیگه نمیشه اسمشو لس آنجلس گذاشت ( شهر داخل بازی یه جورایی همون لس آنجلسه )

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
[LTR]
Will there be a Wii U or PC version

As of right now, Rockstar says Grand Theft Auto V is coming to PlayStation 3 and Xbox 360 next spring. The company has announced no plans to bring it to PC, Wii U, or any other platform, but as we all know, that could change down the line. Rockstar does have a history of bringing GTA to the PC…
[/LTR]

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
خب مثل این که خودشون هم فعلاً نمیدونن بازی قراره رو چند تا دیسک باشه !
"سیستم تعقیب" رو عشق است :d
و مرسی از دوستمون به خاطر ترجمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر