پارت دوم Final Fantas 7 remake به صورت کامل تحت توسعه قرار گرفته

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
? پارت دوم فاینال فانتزی ۷ ریمیک به صورت کامل تحت توسعه قرار گرفته

? به تازگی مجله فامیتسو مصاحبه جدیدی با اعضای کلیدی تیم سازنده فاینال فانتزی ۷ ریمیک داشته و این مجله اعلام کرده پارت دوم فاینال فانتزی ۷ ریمیک صورت کامل تحت توسعه قرار گرفته

? تتسویا نومورا : "ما میدونیم که همه میخوان هرچه سریع تر به بخش بعدی FF7R دسترسی پیدا کنن، و ما هم دلمون میخواد هرچه زودتر اون رو عرضه کنیم. از جایی که تونستیم با بخش اول کیفیت کارمون رو بسنجیم، امیدواریم بتونیم بخش بعدی رو حتی با کیفیت تر بسازیم تا بازیکن‌ها تجربه‌ی بهتری داشته باشن. ما داریم سعی میکنیم هر چه زودتر اون رو عرضه کنیم پس لطفا کمی منتظر بمونید. فکر میکنم وقتی بخش بعدی رو تکمیل کنیم میتونیم مشخص کنیم این بازی به چه سمتی میره."

? تهیه کننده یوشینوری کیتاسه هم گفته "داستان جدید فاینال فانتزی ۷ تازه شروع شده."

? همچنین بر اساس گفته های آقای Motomu Toriyam شخصیت روچ یاغی برای حظور در پارت بعدی شانس بالایی داره

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
لعنتی هنوز 9ماه از انحصاری زمانی روی PS4 مونده، این چه مسخره بازیه آخه.
خدایا خودت ریشه اون کسی/کسانی که تو سونی/مایکرو/اپیک استور خط مشی انحصاری کردن باب کردن بخشکون.

ریشه انحصاری باید بری تو تاریخ بگردی ربطی به هیچ کدوم نداره بهش میگن بازار یابی و جذب مشتری بر اساس محتوای انحصاری چیزی نیست که کسی خوشش بیاد یا بدش بیاد چیزی هستش که همیشه وجود داشته و داره .

اینکه شما نفرین میکنی انگار دیروز و امروز بازی شروع کردی انگار نه انگار که از زمان اتاری و میکرو و ... بوده این قضیه و در صنعت های دیگه هم بوده و هست.

• Like
Reactions: SepehrR

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
ریشه انحصاری باید بری تو تاریخ بگردی ربطی به هیچ کدوم نداره بهش میگن بازار یابی و جذب مشتری بر اساس محتوای انحصاری چیزی نیست که کسی خوشش بیاد یا بدش بیاد چیزی هستش که همیشه وجود داشته و داره .

اینکه شما نفرین میکنی انگار دیروز و امروز بازی شروع کردی انگار نه انگار که از زمان اتاری و میکرو و ... بوده این قضیه و در صنعت های دیگه هم بوده و هست.
ما داریم در مورد گیم صحبت میکنیم، حداقل این انجمن و این تاپیک در مورد گیم هست.

اگه جای دیگه ای تو صنعت دیگه ای انحصار وجود داشته باشه که هست، اون هم برای بحث و اعتراض فضاهای خاص خودش داره.
من چکار دارم از زمان پارینه سنگی طرف چی انحصار میکرده، حرفم در مورد بازی هست که دوستش دارم،خوشبختانه اکثر نسخه های این سری هم در پلتفرم های دیگه در دسترس هست و کلی طرفدار داره.

بازی انحصاریِ استودیوهای داخلی با بازی تردپارتی که با پول انحصاری میکنی فرق میکنه، اونم وقتی کلی طرفدار تو پلتفرم های دیگه داره،همونقدر که یکسری از این حرکت که فقط پلتفرم محبوبشون همچین بازی در اختیار داره خوشحال میشن ، بهمون اندازه باقی طرفدارهای پلتفرم های دیگه حق دارن که بدشون بیاد و اعتراض کنن.
اگه توجه کنی اسم 3کمپانی بردم که همشون این کار کثیف انجام دادن و میدن.
انتظار داری که من بیام بگم مرسی سونی که انحصاری کردی، دستت درد نکنه؟

• Like
Reactions: m.a.t

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ما داریم در مورد گیم صحبت میکنیم، حداقل این انجمن و این تاپیک در مورد گیم هست.

اگه جای دیگه ای تو صنعت دیگه ای انحصار وجود داشته باشه که هست، اون هم برای بحث و اعتراض فضاهای خاص خودش داره.
من چکار دارم از زمان پارینه سنگی طرف چی انحصار میکرده، حرفم در مورد بازی هست که دوستش دارم،خوشبختانه اکثر نسخه های این سری هم در پلتفرم های دیگه در دسترس هست و کلی طرفدار داره.

بازی انحصاریِ استودیوهای داخلی با بازی تردپارتی که با پول انحصاری میکنی فرق میکنه، اونم وقتی کلی طرفدار تو پلتفرم های دیگه داره،همونقدر که یکسری از این حرکت که فقط پلتفرم محبوبشون همچین بازی در اختیار داره خوشحال میشن ، بهمون اندازه باقی طرفدارهای پلتفرم های دیگه حق دارن که بدشون بیاد و اعتراض کنن.
اگه توجه کنی اسم 3کمپانی بردم که همشون این کار کثیف انجام دادن و میدن.
انتظار داری که من بیام بگم مرسی سونی که انحصاری کردی، دستت درد نکنه؟

این که من یا شما بازی دوست داریم انحصاری یک شرکت باشه یا بشه ناراحت باشیم حق داریم یا حق داری اما اینکه میگی نفرین انگار دیروز گیمر شدی این قضیه از زمان گفتم اتاری و میکرو و کمودور بوده چیز جدید نیست اینکه خوشمون بیاد یا نیاد مشکلی نداره اما اینکه شرکت ها و نفرین میکنن جای خنده داره که هر کدوم از اون شرکت ها دنبال سود خودشون هستن و جذب مشتری تمام شرکت ها این کارها کردن و میکنن .

لطفا صحبت الکی نچرخون طرف کسی این چیزی که همیشه وجود داشته و داره حالا شما ناراحتی قبول دارم نمیتونی بازی کنی ناراحتی اما اینکه جوری صحبت میکنی انگار بقیه این کارها انجام نمیدن خیلی خنده داره هر کدوم از شرکت ها به دنبال سود خودشون هستن اینکه الان اپیک این کار میکنه اگه امروز جای اپیک و والو عوض میشد استیم هم همین کار میکرد (خنده داری این قضیه Steam و Epic اینکه هر دوتاش روی PC داره اجرا میشه :))) اگه به نسل قبل برگردیم ماکروسافت هم همین کار کرده نیتندو هم این کار میکنه چیزی نیست بگی امروز دیروز این شرکت ها این قضیه شروع کردن بلکه از قدیم بوده و هستش .

جوری هم صحبت میکنی انگار کسی داره از چیزی دفاع میکنه بلکه بر عکس من از نوع بیان شما که انگار بقیه این کار انجام ندادن و الان این شرکت های که نام بردی فقط این کار میکنن خندم میگیره وگرنه الان هر کسی میاد میگه من از انحصاری بودن بازی ها بدم میاد خوب نظر شخصیش یا میگه از اینکه الان این بازی انحصاری شده ناراحتم نمیتونم بازی کنم اما اینکه یک سری شرکت لیست میکنی نفرین میکنی خنده داره.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
لعنتی هنوز 9ماه از انحصاری زمانی روی PS4 مونده، این چه مسخره بازیه آخه.
خدایا خودت ریشه اون کسی/کسانی که تو سونی/مایکرو/اپیک استور خط مشی انحصاری کردن باب کردن بخشکون.
مشکلی نیست ماکان جان
نسخه پالیش شده و بدون باگ و البته خوش قیمت ترش میاد به پی سی و راحت تجربه میکنیم
الان مثلا death stranding که اومده پی سی هیچ باگی نداره و خیلی خوش ساخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر