Nintendo َAnimal Crossing: New Horizons

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
109324

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EAD
سبک: شبیه ساز زندگی
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020
پلتفرم: Nintendo Switch
عنوان جدید مجموعه انیمال کراسینگ که این بار در یک جزیره استوایی جریان داره که در آن شما دوباره در نقش شهردار (یا این بار جزیره دار) عهده دار آباد کردن این جزیره هستید و تام نوک، تانوکی همیشه همراه شما نیز در ازای مبلغ "عظیمی" از پول به شما کمک می کند تا در مسیر آباد کردن این جزیره و ساکن کردن حیوانات دوست داشتنی مجموعه موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
من فرند کدمو چند صفحه قبل قرار دادم و اگر خواستی میتونم میوه اینا بدم اما بعید می دونم بتونیم با هم بازی کنیم چون سر کانکشن ارور میده معمولا با پلیر هایی که دور هستند.
مرسی ولی با نت خود ما هم فک نکنم به چیزی بشه وصل شد.
راستی نقدتون خیلی عالی بود.
جدا خسته نباشید:x

• Like
Reactions: Z-fan and Bahram

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خب کم کم پرونده این جا هم داره بسته میشه و چیز زیادی واسه گفتن نمونده
باز من ولی قسمت سوم جورنالم رو میگم قبل این که پرونده تاپیک این جا بسته شه :D

134895

اما قبلش خدا لعنت کنه این یارو Zipper رو
به هر جا لگد میزنیم به تخم مرغ میزنه بیرون... بکش از ما بیرون بشر :|
البته یه سری آیتم هایی که باهاش میتونی بسازی خیلی خوبن... یه Plaza یه ور جزیره باید بزنم کلا برای این جور ایونت ها که قشنگ فضا رو عرفانی کنم وسطشون

شکوفه های گیلاس هم خیلی خوبن که تو هوا پخشن :x (میتونید با تور بگیریدشون حتی... به درد کرفت کردن میخورن)

و خب شاهکاری دیگر از کامیونیتی بازی :D

134896

ملت با Terraforming تو بازی (که من هنوز آزادش نکردم :D) گرفتن توپوگرافی مپ The legend of Zelda: A Link to the Past رو تو جزیره شون پیاده کردن :D

منبع:Iconic Zelda Locations Recreated In Animal Crossing: New Horizons

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این بازی چی داشته که اینقدر فروخته حالا ؟؟؟

بازی از ژانر فوق العاده پرطرفدار شبیه ساز زندگی و فرنچایز به این محبوبیت با متای 91 این قدر نفروشه؟ :> (مخصوصا تو این موقعیت؟ :D)

(واسه فهمیدن قضیه به صورت اساسی و گرفتن جواب درست و حسابی میتونی پست های کت و کلفتم از صفحه اول تاپیک تا این صفحه رو بخونی)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
135208
بازی های این سبکی مثل انیمال کراسینگ و استاردو ولی و اینا یه خوبی باحالی داره. هر چی میسازی جدا باهات میمونه... نمیدونم بفهمید :D این که آروم آروم چیزی که میسازی رشد می کنه خیلی خوبه. انگار هر بار میای تو بازی یه قدم ریز به جلو برمیداری. از این حرفای کرینجی و حال به هم زن بگذریم، meme های این بازی خیلی خوبن :D
قبلا هم در موردش صحبت کردم ولی از اون موقع تا الان سر این ایونت Easter Egg بازی که از اول آوریل تا دهم ـه کلی جوک و آرت و اینا واسه بازی ساختن که یکی از یکی بهتره. من به این میگم Game as a Service :D یه ایونت میدی کل اینترنت در موردش جوک میسازن؟ اینا به نظر ارزش بازی رو بالا هم میبرن کلی تازه

آممم خب کجای جورنال بودیم... آه آره روز چهارم
برخلاف چرخه روز و شب بازی، آب و هوا تو سری انیمال کراسینگ از واقعیت اطرافتون تبعیت نمی کنه... دلیلش اینه که سوییچ تون برنامه پیش بینی آب و هوا نداره :-??
ولی خب آب و هوای بازی بازم پویاست، ابری، طوفانی، بارونی و... و ممکنه مثلا تو بازی یه برید ببینید داره بارون میاد ولی یه ساعت که بازی می کنید کم کم بند بیاد که خودش چیز جالبیه تو ترکیب با ساعت واقعی بازی. قشنگ این جوری ای که "اه بارون بند اومد"
خلاصه که روز چهارم ما خوردیم به یکی از این بارون ها برای بار اول و حسابی چسبید :D

135214
این روزا آخرین روزاییه که تام نوک تو جزیره مون برامون گزارش میده. بعدش مثل همه تمدن های دنیا، این گزارش ها
هم میره تو دفتر اجرایی جزیره و خیلی خشک و رسمی میشه:-<

روز چهارم

بارون امروز خوب بود... ولی بقیش؟ اَی... اتفاق خاصی نیفتاد همچین

• بعد از عذاب الهی ای که برای جمع کردن اون 30 تا آهن متحمل شدم، مغازه برادران تیمی و تامی شروع به فعالیت کرد.
  • هر مکان جدید، پل، پله و کلا و هر پروژه ای رو که تموم می کنید تا هفت روز فرصت دارید که با تام نوک صحبت کنید یه جشن دم دستی بگیرید واسش دورهمی و شما عین مسئولین مملکتی بگید که من خیلی آدم شاخی بودم و تهش هم عکس بگیرید و... :D
  • تو مغازه Nook Cranny این دو تا هر جاش بری میان عین موش دنبالت خیلی بامزست:x
Tip 7: شما اگه سه تا چوب داشته باشید و باهاش یه چیزی Craft کنید و به برادران تاچیبانا تیمی تامی بفروشیدشون دوبرابر مجموع فروش اون سه تا چوب بهتون پول میدن این دوتا. نکته اش این جاست از وقتی که این دوتا مغازه باز می کنند، هر روز یه آیتم کرفتی به نام آیتم روز مطرح میشه که اگه بیاریدش این دوتا دوبرابر حالت عادی براش پول میدن که یعنی 4 برابر پول موادی که میشه باهاش ساختشون. این یه راه فوق العاده برای پول درآوردن در کنار راحت شدن از شر مواد اولیه اضافه تونه

• امروز یه NPC رهگذر دیدم اسمش Saharah بود. این شتره، صحرا خانم به شما قالیچه و کاغذ دیواری و کف و اینا میفروشه. کاتالوگ نداره و رندومه ولی اصولا چیزهای عجیب و خاصی اند اقلام فروشی اش. یه سیستم بازاریابی باحال هم داره که اگه ازش قالیچه زیاد بخری یه سری بلیط میده که برگردونی بهت یه پارکت یا کاغذ دیواری مجانی میده. سعی میکنه مشتری تون کنه در هر صورت :D
Tip 8: حتما حواستون به NPC های گذرا تو جزیره تون باشه. مخصوصا اگه دنبال جمع کردن آیتم یا پول درآوردن به صورت های عجیب و غریبید

• و البته امروز همش خوشی نبود، تام نوک ظاهرا فکر می کنه 3 نفر ساکن تو جزیره واقعا کم اند و باید سه نفر دیگه بیاره تا یکم جزیره جون بگیره و خب ظاهرا چون همه علاقه به گذروندن Phase چادرنشینی رو ندارن (واقعا که...) باید ما براشون خونه بسازیم.، یا بهتر بگم... 6 تا آیتم برای هر کی جمع کنیم که بتونه خونه شو سرپا کنه. ولی جدا چرا من باید دم در خونه "گربه" ـه یه Bird"bath" بذارم؟ :| یه جای کار می لنگه:-?

روز پنجم

هاع روز چهارم، تام نوک عوضی منو مجبور کرد که واسه سه نفری که دعوت کرده خونه کاشانه درست کنم.... but the fool he is >:)>:)
من تو روز پنجم در اقدامی پلات توییست گونه نفر هفتم جزیره رو خودم دستش رو گرفتم آوردم تو جزیره، بله... داداشم رو دارم میگم و حالا باید تام نوک جور چادر و گوشی و این چیزاش رو بکشه >:)

• داداشم رو گفتم با اکانت خودش بیاد این جا تو جزیره من چادر بزنه. البته جای چادرشو من تعیین کردم و انداختمش تو ساحل چادرشو. الان خونه ساحلی داره.B-)
Tip 9: درسته که بازی نمیذاره روی یه کنسول یه جزیره داشته باشید، ولی میذاره رو یه جزیره تا نزدیک به هشت تا پلیر خونه زندگی داشته باشند. طبیعتا فردی که دسترسی مدیریتی بیشتری داره بازیکن اوله، با این حال اگه خوب بتونید با پلیرهای دیگه کنار بیایید خیلی راحتتر پروژه های مثل پل سازی و سر هم کردن وسایل ایونت و اینا رو میتونید جور کنید و وجودشون راهکار خوبی واسه کاهش حجم کارهای جزیره رو دوش خودتونه.

• و امروز موزه ساخته شد و هولی شعــ.... عجب موزه جای توپیه :D من همیشه فکر می کردم تو بازی های ویدیویی سر زدن به آرکیدهای تو بازی و انجام مینی گیم ها کار فانیه (یاد ایام GTA IV بخیر) ولی این جا ظاهرا فضا فرق داره و اصل عشق و حال تو موزه است. با داداشم رفتیم موزه کلی گشتیم کلی عکس گرفتیم
  • داداشم آواتارشو دختر درست کرد محض تنوع. بعد فهمیدیم اسم اون Mad-Crazy ـه (جوون های Edgy این روزها :-<) و اسم من هم Sweet. سعی کردیم بعدا با آینه یه دستی به سر و رومون بکشیم و من دختر جزیره شم و اون پسر خفن خوفه. من خودم چون آدم صلح آمیزیم این جوری بیشتر پسندیدم>:D<
  • اون خرگوشه Ruby که تو قسمت پیش یقه اش رو تو یکی از جزیره ها گرفتم، امروز تو یکی از خونه هایی که ساخته بودم ساکن شد. روز اول سکونت هر حیوون، فقط در حال خونه تکونی اند که یکم ضدحاله ولی دیدن نتیجه خونه نشینی شون و چیدمان شون بعدا کاملا به این صبر یه روزه می ارزه. راستی این Ruby از اون نِرد هاشه با یه استایل خاصی حرف میزنه اصن. انگار ته هر جمله اش یه "داآش" هم میذاره تنگش بعد تحویلت میده که تو ترکیب با قیافه خرگوشی اش خیلی بامزه است:))
Tip 10: حشرات خودتون رو برادران تیمی تامی نفروشید، اگه نوع جدیده اند بدیدشون به Blathers که موزه تون سر و سامون بیشتری بگیره و اگه هم تازه نیست نگه دارید. Flick یه مارمولک است که از شخصیت های جدید این سری ـه و هر بار که به جزیره تون سر میزنه این حشره ها رو از شما خیلی گرون قیمت تر میخره

• گالیور لعنتی دوباره سر و کله اش تو جزیره ام پیداش شد. من حواسم نبود ولی ظاهرا داداشم شرش رو از سرمون کم کرد آخر شبی... فردا صبح ندیدمش دیگه
  • کم کم دارم به خونه ایده آلم نزدیک تر میشم... حداقل تو هال اش. بعدا اتاق اضافه کنم یه سری برنامه دیگه باید براش پیاده کنم
روز ششم:

روز شیشم اتفاق خاصی نیفتاد حقیقتا
امروز Megan، اون خرسه که تو یه جزیره دیگه یقه شو گرفته بودم، شروع کرد اسباب کشی. این بشر خیلی خوبه:x:x
خارج از اون مورد تونستم خونه Ruby رو ببینم و عجب وایب خوبی داره خونه این بشر. خودمم امروز تونستم یه سری حصار کشی کنم برای جزیره

نکته مهم امروز این بود که من کم کم از آقای Sweet تبدیل به خانم Sweet شدم :D

روز هفتم

میدونید تو گیمینگ چی حس بهتری نسبت به پلاتینوم کردن یه بازی سخت میده؟
درسته دادن قرض هاتون به تام نوک لعنتی که خونه تو رو چند متر بزرگ تر کنه جوری که از بیرون اصلا نشون نده خودش رو. خونه های شما تو این بازی از همون قاعده چادر های کتاب چهارم هری پاتر تبعیت می کنه. از بیرون یه چیزه، از درون یه چیز دیگه

• امروز قرض دوم خونه ام رو به تام نوک دادم. یکم خونه ام و انباری ام گنده تر شد دوباره. فکر کنم دفعه بعد که قرض مو بدم یه اتاق بهم بده. شدیدا به یه اتاق احتیاج دارم!!!
  • یه گربه ـه به اسم Moe هم اومد جزیره ام واسه اسباب کشی. این سومین نفر از سه نفریه که تام نوک رو سرم خراب کرد. این یارو قشنگ وایب این آدمایی رو داره که تو عوالم خودشون زندگی می کنن. یه بار اومدم ازش دستورالعمل یاد بگیرم بهم گفت سوسک های کف اتاق فرمولش رو تو گوشش زمزمه کردن... خدا به خیر بگذرونه:-s
  • و اولین درخت پولم با موفقیت از زیر خاک بلند شد!
Tip 11: بعضی موقع ها که تو جزیره تون می چرخید با یه سری نقاط نورانی رو زمین روبرو میشید. اینا از پای ثابت های سری اند. بکنید زیرشون پول ـه. ولی نکته جالب تر اینه که اگه قبل این که چاله رو بپوشونید توش دوباره پول بکارید، سه روز بعد یه درخت پول رشد می کنه و سه برابر اون پولی که کاشتید براتون پول درمیاد ازش. لازم به ذکره درخت پول فقط یه بار پول میده

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
همه مطالبی که تو این تاپیک نوشتم رو بعدا تو یه تاپیک دیگه خوشگل تو بخش نقد و بررسی آرشیو می کنم که راحت بشه یه جا خوندشون :x
به هر حال قصه مطالب ما در مورد انیمال کراسینگ "تقریبا" به سر رسید. البته من تا روز هفتم پیش رفتم و بازم کلی اتفاق افتاد جلوتر (مثلا امیر گلخانی رو دعوت کردیم جزیره مون و از این چیزاB-))
ولی در کل به نظرم این حجم عظیم برای انیمال کراسینگ کافیه و فعلا بهتره قلم ام رو تیز کنم برای زنوبلید و پیپر ماریوی احتمالی>:)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
چقدر این بازی خوبه واقعا، من با اینکه سویچ ندارم و نمیتونم بازیش کنم هرشب ساعت ها استیریم میبینم ازش و با تمام وجود لذت میبرم، همه چیزش عالیه واقعا. فقط ی سوال:تا کجا میشه تو این بازی پیش رفت؟ یعنی میشه طولانی مدت بازیش کرد یا نه بعد از ی مدت گرایند دیگه چیزی برای انجام دادن باقی نمیمونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر