Nintendo َAnimal Crossing: New Horizons

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
109324

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EAD
سبک: شبیه ساز زندگی
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020
پلتفرم: Nintendo Switch
عنوان جدید مجموعه انیمال کراسینگ که این بار در یک جزیره استوایی جریان داره که در آن شما دوباره در نقش شهردار (یا این بار جزیره دار) عهده دار آباد کردن این جزیره هستید و تام نوک، تانوکی همیشه همراه شما نیز در ازای مبلغ "عظیمی" از پول به شما کمک می کند تا در مسیر آباد کردن این جزیره و ساکن کردن حیوانات دوست داشتنی مجموعه موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Digital Foundry || Animal Crossing New Horizons on Switch: Revamped Tech For a New Generation

– 1080p docked
– 720p portable
– Not much anti-aliasing
– Generally stable 30 frames per second
– More physically correct reactions to light compared to previous entries in the series
– Hair now bounces light more realistically relative to its position to the sun
– All of this adapts to weather changes and the time of day
– Most light sources bounce realistically across your character
– Type of fabric on each time of clothing reacts a little differently than the last
– Roughness, opacity, and reflectiveness are partly factored in for all caps, t-shirts, dresses
– Atmospheric scattering included
– Ambient occlusion between objects included as well as bloom
– Consistent visuals across docked and handheld play

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
خب بالاخره بازی به یه جایی رسید که سازندگان بازی پخش شد :-bd

ولی خب به یه نوعی تازه از الان به بعد شروع میشه که جزیره رویاییت رو بسازی

من به بازی ۹.۵ میدم واقعا فکر نمی کردم انقد از بازی خوشم بیاد که تو یه هفته ۳۵ ساعت برمش

الان یه مشکلی که دارم اینه که از یکی از vilager هام خوشم نمیاد خیلی زشته میخوام پرتش کنم بیرون >:)>:)>:)
اینم مشخصاتش

Kyle - Nookipedia, the Animal Crossing wiki

البته تو اینترنت راه حلش رو خوندم اولش دلم نمی اومد ولی کلا بر عکس بقیه کاراکتر دهکده م که قیافه شادی دارن قیافه ش خیلی زشته شخصیت مضخرفی هم داره

امیدوارم villager بعدی که پیدا می کنم خوشگل باشه من اینو می خوام:-s

Megan - Nookipedia, the Animal Crossing wiki

• Like
Reactions: Z-fan

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان منم بازی رو گرفتم و به شدت حال کردم فقط یه سوال
ما ها که هکی بازی میکنیم چه جیزهایی رو نسبت که کسی که انلاین داره از دست میدیم؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دوستان منم بازی رو گرفتم و به شدت حال کردم فقط یه سوال
ما ها که هکی بازی میکنیم چه جیزهایی رو نسبت که کسی که انلاین داره از دست میدیم؟؟

بخش انلاین بازی که شامل یه اپ رو گوشی می شه (که البته قابلیت خاصی هم نداره)
و همینطور امکان رفتن به جزیره یکی دیگه رو از دست می دی و فقط می تونی به جزیره رندوم کامپیوتری بری
البته یه مزیت خوب داره هکی بودن اونم اینه که میتونی با emuiibo اون villager که میخوای رو دعوت کنی به جزیره و لازم نیست amiibo خریده باشی

• Like
Reactions: faraz_n and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
خب بالاخره بازی به یه جایی رسید که سازندگان بازی پخش شد :-bd

ولی خب به یه نوعی تازه از الان به بعد شروع میشه که جزیره رویاییت رو بسازی

من به بازی ۹.۵ میدم واقعا فکر نمی کردم انقد از بازی خوشم بیاد که تو یه هفته ۳۵ ساعت برمش

الان یه مشکلی که دارم اینه که از یکی از vilager هام خوشم نمیاد خیلی زشته میخوام پرتش کنم بیرون >:)>:)>:)
اینم مشخصاتش

Kyle - Nookipedia, the Animal Crossing wiki

البته تو اینترنت راه حلش رو خوندم اولش دلم نمی اومد ولی کلا بر عکس بقیه کاراکتر دهکده م که قیافه شادی دارن قیافه ش خیلی زشته شخصیت مضخرفی هم داره

امیدوارم villager بعدی که پیدا می کنم خوشگل باشه من اینو می خوام:-s

Megan - Nookipedia, the Animal Crossing wiki

عه... این Megan دیروز اومد تو جزیره ام... خیلی باحالن وقتی دارن اسباب کشی می کنن :))

• Like
Reactions: 33505775

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
عه... این Megan دیروز اومد تو جزیره ام... خیلی باحالن وقتی دارن اسباب کشی می کنن :))
چه شانسی داری تو=D>=D>=D>=D>
من ولی با امیبو دو تا کاراکتر خوب اوردم (از مزایای هک ولی جدی عذاب وجدان دارم نخریدم بازیشو البته تو این وضعیت جدی پولم نمیرسه(:|)
Aurora - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Hamlet - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
بقیه vilager هام اینان
Antonio - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Mira - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
June (villager) - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Erik - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Alice - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Sterling - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Jacob - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
Bubbles - Nookipedia, the Animal Crossing wiki
احتمالا استرلینگ هم عوضش کنم ولی در کل به طراحان کاراکترای نینتندو باید افرین گفت خیلی زیبا در اوردنشون تو هیچ نسخه بازی انقد گرافیک زیبا نبوده

• Like

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بخش انلاین بازی که شامل یه اپ رو گوشی می شه (که البته قابلیت خاصی هم نداره)
و همینطور امکان رفتن به جزیره یکی دیگه رو از دست می دی و فقط می تونی به جزیره رندوم کامپیوتری بری
البته یه مزیت خوب داره هکی بودن اونم اینه که میتونی با emuiibo اون villager که میخوای رو دعوت کنی به جزیره و لازم نیست amiibo خریده باشی
دمت گرم
خوشحالم لا اقل این غار کوچولو هست بچه های نینتندو باز و توش پیدا میکنیم
اخه من حس کردم بازیش مثل LBP جوریه که حتما باید با شیرینگ جذاب بشه
این Emuiibo در واقع هکیه اون amiibo هست درسته؟؟

• Like

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
دمت گرم
خوشحالم لا اقل این غار کوچولو هست بچه های نینتندو باز و توش پیدا میکنیم
اخه من حس کردم بازیش مثل LBP جوریه که حتما باید با شیرینگ جذاب بشه
این Emuiibo در واقع هکیه اون amiibo هست درسته؟؟

بله شما از وقتی دهکده ات کمپسایت پیدا کنه می تونی با اسکن امیبو ویلیجر دلخواهت رو اضافه کنی

فقط کافیه بری بخش امیبو انیمال کراسینگ حدود سیصد تاست با قیافه هر کدوم بیشتر حال کردی با استفاده از emuiibo بیارش یه نمه سخته کار باهاش ولی هر وقت لازم داشتی بپرس توضیح می دم

دوستان این سایت nookinpedia سایت خوبیه برای شناخت اعضای دهکدتون ازش استفاده کنید

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اقا من بیستا جزیره رندوم رفتم هیچ کدوم سیب و هلو ندادن بهم ~X(

خسته شدم یه خرده random ش

خیلی بی رحمه اکثر جزیره ها که میبره میوه جزیره خودته اون بارایی هم که میوه جزیره ام نبود دو دور گیلاس بود با دو دور بامبو (گلابی رو از تام نوک دارم)

اخه گرونم هست به نسبت هی باید ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تا بدی

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
134088
بعد تموم کردن دانگانرونپاها، نابود کردن وقتم تو فایر امبلم، درگیری ام با گنون تو زلدا و حتی مزرعه گردی ام تو Stardew Valley و له شدنم تو کامبت، چیزی که همیشه سرحالم میاره اینه که برم اینترنتی، توییتری جایی و قاطی کامیونیتی شون برم و از تجربه هاشون لذت ببرم. اصولا توییتر و ردیت بهترین جا برای این کارهان
فن آرت، ویدیوهای فان، کارهای خفن، جوک، meme.... هر چی بیشتر باشه من از اون بازی بیشتر لذت میبرم، خیلی برام موندگار تر میشن
چیزی که مسلمه اینه که انیمال کراسینگ شبیه یه معدن طلا واسه این چیزاست :D من هر وقت میرم اینترنت، انگار رفتم زیر دوش آب گرم. کامیونیتی این بازی امیدوارم کامیونیتی ای باشه که زیاد عمر کنه

آه بریم سراغ جورنال من... یه مدت طول کشیده واسه همین چند روز و خلاصه موارد رو نکته وار میذارم با یه سری Tip و کلک برای بازی کردن :D

134095

روز دوم:

اتفاق خفنی که همون شب قبلش افتاد و کلی با داداشم خندیدیم اینه که اگه سه چهار بار با تور تون بزنید تو کله هم شهری هاتون، واکنش های بعضا جالب و متفاوتی دارن >:) همون قدر که کمک کردن بهشون حال میده، اذیت کردنشون هم حال میده >:)

• جدا از اتفاقات خوبی که این روز افتاد، حسابی با Camera Mode بازی ور رفتم. عکس های باحال و رومانتیک یا سوژه های جالبی میشه گیر آورد.
  • نویسندگی بازی رو عجیب دوست دارم :D مخصوصا Pun هایی که برای گرفتن هر کدوم از حشره ها و ماهی ها به کار می بره، بعضی هاشون باعث میشه مغزم گیرپاچ کنه بنا به دلایلی :D
  • روز دوم Blathers اومد تو دهکده ام. Blathers یه جغده است که ماهی ها، فسیل ها و حشراتی که می گیرید رو براتون تو موزه اش آرشیو می کنه، اول تو یه چادره، بعد یه موزه ارتقائش میده که قسمت بعد این جورنال دوست داشتنی مفصل در مورد خود موزه اش صحبت می کنیم :D
Tip 4: شما نه تنها جیب تون محدوده مشخصا، بلکه ظرفیت انبار خونه تون هم محدوده. ماهی ها و حشرات و فسیل هایی که میخواهید نگه دارید تا به Blathers بدید رو جای انبار کردن و تو جیب گذاشتن تو محیط جزیره دراپ کنید. تو قالب آکواریوم و قفس شیشه ای به نمایش در میان و شاید تو جزیره تون جا بگیره، ولی به جیب تون رحم می کنه

• Blathers یه بــــنــــد زِر میزنه.... ولی این قدر شیرینه آدم دلش نمیاد هر وقت ازت میپرسه "میخوای در مورد استخون رون چپ تریسراتوپس بهت بگم" بهش جواب نه بدی :x یه پا دائره المعارفیه واسه خودش... تو فقط برای من در مورد ماهی ها، هو هو کن :D :x
  • آه و خونه ام صبح حاضر شد. خونه داشتن خوبه، چون هم انبار داره، هم میتونی به دیوارش خرت و پرت آویزون کنی و هم مُد خونه چینی داره، که دیگه توش مجبور نیستی هی همه چی رو بندازی خودت با دست هُل بدی... البته با دست هُل دادن یه مزه دیگه ای داره. :D ولی نه وقتی میخوای از صفر یه خونه رو بچینی دیگه :|
  • اگه تو عکس ها دقت کنید، یه چشمم بسته است. با زنبور جماعت درگیر شدم. وقتی یه لونه زنبور از یه درخت می افته زمین، بازی یهو تبدیل میشه به Mirror's Edge. باید از تمام مهارت و فنونی که یاد گرفتی استفاده کنی تا زنبورها رو یا دور بزنی یا با تور بگیریشون. Lag input تور وا کردن زیاده برای همین به احتمال زیاد ممکنه زنبورها Punish تون کنن و K.O شید عین من هر دفعه :D خلاصه که حواستون رو جمع کنید
Tip 5: تو خونه تون حتما یه ضبط صوت بذارید. به مغازه سر بزنید، بعضی روزها باید یه نوع ضبط صوت داشته باشه. فروشگاه دستگاه Nook Miles هم هر روز یه موسیقی از آلبوم K.K Slider میفروشه. جدا از ظاهر بصری به ظاهر شنیداری خونه تون هم توجه کنید، خیلی مهمه.

• و اوه گالیوور... گالیوور تو روز دوم یا سوم رو ساحل های شما پیداش میشه، خیلی خنده داره این بشر کلا :D... گوشی شو درست کنید، کشتی اش جمعش کنن فرداش ببرنش :-h البته بعدش براتون چیزهای خوبی پست می کنه.
134109
اینم خونه حقیرانه ما تو انتهای روز دوم، یه دستگاه بخور یه سطل آب یخ میذاشتم قشنگ تبدیل می شد سونا بخار :D

2020032119040400-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg 2020032116434100-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg 2020032117231900-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg
بازی پر آیتم های واقعا رندوم و عجق وجق ـه :D و من همین الانش که یه هفته بازی می کنم کلی از این آیتم ها دارم، ولی خدایی این آناتومی بدن ـه یه چیز دیگه بود لامصب :D

2020032112055400-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg 2020032112220700-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg 2020032116415000-02CB906EA538A35643C1E1484C4B947D.jpg
قرض 40 هزارتایی اول رو میتونید با علق کندن و چندتا کار متفاوت کردن پرداخت کنید ولی این 98 هزارتای دوم رو باید خون بها بدید واقعا>:)
روز سوم:

راستش روز سوم، خیلی روز خفن و پرباری نبود :D نصف اش رو تو صف سبزی بودم و موقع گرفتن سبزی و گیر کردن بین زن های میانسال خشمگین، قشنگ یه لحظه تماس لمس مرگ رو شونه ها رو حس کردم که الانه کورونا از همه ی سوراخای بدنم وارد تن ام شه :-s
بقیشم صرف دموی Trials of Mana بود که خب این یکی کورونا نداشت، سرطان گوش بود ولی، مسئول های QA اسکوئر انیکس واقعا فکر کردن 2020 میشه با همچین کیفیت درب داغونی دوبله داد واسه بازی :|... شخصیت های بازی شاید کلا دو درجه از این راوی اتوماتیک های AI و اینترنتی بیشتر احساس داشتند
من مطمئنم تو اسکوئر این جوری بودند که "اوه ما داریم واقعا جدی جدی، خفن ترین ریمیک تاریخ رو میدیم 2020،:-t و نه Left Alive ـی داریم نه Quiet Man ـی اون موقع که به کارنامه مون گند بزنه:-s" بعد همین جوری که داشتند تو سرشون می زدن احتمالا یک نابغه ای از ته اتاق جلسه بلند شده گفته "حالا که داریم یکی از بهترین ریمیک های تاریخ رو می زنیم بهتره نسخه سوم سری مانا که تا حالا لوکالیز نکرده بودیم برای جاهای دیگه دنیا رو جوری ریمیک کنیم که دیگه هیچ کس نخواد اسمی از سری مانا جایی بیاد:> مشکل کمبود بازی آشغال سال مون هم جور میشه"
احتمال میدم الان اون یارو یه ترفیعی گرفته باشه تو اسکوئر...

اصلا ولش کن اسکوئر و بلایی که دارن سر سری مانا بیارن:-w
برگردیم انیمال کراسینگ و بهشت برین خودم، Skyhue :D:x:x

134124
هر وقت یه هزارپا میگیرم و این جمله رو میگه من یه تگری میزنم و سوییچ از دستم لیز میخوره. امیدوارم بلایی سر دستگاهم نیاد تا اخر کار

• امروز خطیرترین ماموریت کل بازی رو گرفتم... جمع کردن فاکـ*ـنگ 30 تا آهن برای تیمی و تامی لعنتی تا مغازه فکستنی شون رو بزنن بیان بالا. بعد از اون ور، کلا با 10 جور جک و جونور و فسیل، Blathers نمیدونم چجوری اون موزه درندشت رو آورده بالا! به خدا با عقل سلیم جور در نمیاد :|
  • به منظور جمع آوری این درخواست من مجبور شدم مسافر شم برم جاهای دور :D... همون جور که قسمت اول گفتم، من ******* (%-() زدم سنگ های جزیره ام رو ترکوندم و درسته، تنها راه به دست آوردن آهن از طریق این سنگ هاست... که یعنی من منابع طبیعی جزیره رو به فنا داده بودم :| البته سنگ هایی که خورد می کنید بعد دو سه روز به جزیره تون برمیگردن، ولی فکر می کنید من قراره دو سه روز صبر کنم تا این دو تا داداش فسقلی تو چشم من زل بزنن! هرگز>:) من سریع و قاطع انجامش میدم
Tip 6: سنگ های تو جزیره شما هر روز یه بار بهتون یه بار متریال میده (که شامل سنگ و گِل و آهن و طلا میشه) ولی نکته طلایی این جاست که تو همون یه دفعه اگه سعی کنید سریع پشت هم به سنگ ضربه بزنید، تا هشت بار بهتون متریال میده، برای این که همچین چیزی عملی شه، پشت سر خودتون یا دو تا چاله بکنید یا یه وسیله ای چیزی بذارید بعد شروع به ضربه زدن به سنگ کنید تا به عقب پرت نشید بعد هر ضربه. حتما هم حواستون باشه 8 تا خونه دور سنگ با علفی، گلی وسیله ای اشغال نشده باشه

• نکته خوب سفر به این جزایر واسه فارم کردن اینه که تو بعضی هاشون شما یه سری NPC و دهاتی می بینید که میتونید بهشون بگید بیان جزیره تون ساکن شن. و من تو یه روز هم با Megan آشنا شدم هم با Ruby و درجا دوتاشون رو شکار کردم و به بازی مرگ ام تو جزیره زندگی شیرین و آروم تو جزیره ام دعوت شون کردم. البته چند روز بعد واقعا اومدن تو جزیره ام که یه سری پروسه دیگه داشت
  • و این که بالاخره تونستم تو پاسی از شب با فارم کردن های وحشیانه، 30 تا آهن داداش های تیمی و تامی رو جور کنم(:| این قدر هم درگیر فارم بودم که خیلی عکس از روز سوم وجود نداره، به استثنای یه دفعه ای که رفتم تو جزیره بامبویی... چون خیلی خاص بود جزیره اش و استایلش و Ruby هم اون جا عین متریال عکس گرفتن می چرخید منم اون جا یه سری به خودم اومدم چند تا عکس گرفتم :D
  • و آه راستی این کلاه امپراطور کره ایا که هی تو سریالاشون "اربابم اربابم" می کردن رو اگه دقت کرده باشید رو سرم دارم تو عکس ها :D این یکی از مهم ترین دستاوردهای روز سوم جزیره نوردیمه و اگه یه ردا یشمی خفن با این صندل ها گیر بیارم قشنگ میتونم به امپراطور گوگوریو تبدیل شم>:)>:)

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
تام نوک به شدت موجود مهربونیه تو New Horizons:x
قدیما به روش های دیگه ای قسط وام هاش رو از بدهکاراش می گرفت :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟