Nintendo َAnimal Crossing: New Horizons

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
109324

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EAD
سبک: شبیه ساز زندگی
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020
پلتفرم: Nintendo Switch
عنوان جدید مجموعه انیمال کراسینگ که این بار در یک جزیره استوایی جریان داره که در آن شما دوباره در نقش شهردار (یا این بار جزیره دار) عهده دار آباد کردن این جزیره هستید و تام نوک، تانوکی همیشه همراه شما نیز در ازای مبلغ "عظیمی" از پول به شما کمک می کند تا در مسیر آباد کردن این جزیره و ساکن کردن حیوانات دوست داشتنی مجموعه موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بیل چطور دستور العمل اش گیر میاد؟

6 7 جور جک و جونور بدی تام نوک، دستور العمل بیل و تبر رو بهت میده اگه اشتباه نکنم
یا شایدم باید وایمیستادی Blathers میومد جزیره ات؟ :-?

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بازی به طرز ناجوانمردانه ای وقت ادم رو میخوره :-"
من میام 20-30 دقیقه بازی کنم، میبینم که چند ساعت رد شده و شارژ کنسول داره تموم میشه :|
زمان انتشار بازیم که از این بهتر نمیتونست باشه و وسط این روز های خانه نشینی و قرنطینه بازی حتی بیشتر از حد معمول میچسبه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بازی به طرز ناجوانمردانه ای وقت ادم رو میخوره :-"
من میام 20-30 دقیقه بازی کنم، میبینم که چند ساعت رد شده و شارژ کنسول داره تموم میشه :|
زمان انتشار بازیم که از این بهتر نمیتونست باشه و وسط این روز های خانه نشینی و قرنطینه بازی حتی بیشتر از حد معمول میچسبه :D
اعتیاد اوره
فقط کاشکی میشد زمان بازی رو تغییر داد، مردم از بس توی شب بودم:D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
بیل چطور دستور العمل اش گیر میاد؟
وقتی به اندازه کافی ماهی و حشره donate کنی
اینم عکس خونه من بعد از کلی زحمت
133502
اعتیاد اوره
فقط کاشکی میشد زمان بازی رو تغییر داد، مردم از بس توی شب بودم:D
منم چون اکثرا شب بازی می کنم زمان کنسول رو ۹ ساعت شیفت دادم جلو :D:D:D
هیچ فکری به حال night gamer ها نکرده چون فروشگاه بازیم ۸ صبح تا ۱۰ شبه که خب ... :|

اعتیاد اوریشم قبول دارم :D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
راستی تو یوزر اسکور متاکریتیک دارن بهش صفر می دن البته دلیل این که بدشون اومده منطقیه

It's absolutely ridiculous that the 5 members of my family that all share a switch have to only have one island. And on top of that the first person is the boss. You have really let me down Nintendo and hope you get this fixed. Also how is there no cloud save??? Welcome to 2020

یعنی واقعا حیف بازی به این خوبی که چنین محدودیت های مسخره ای داره کلاود سیو به کنار چون کلا سیستم انلاین نینتندو شوته و حتی نمی تونه از سیو ۲۰۰ مگی یه بازی کلاود کنه :| (تلگرام به این رایگانیش یه کلاود نامحدود رو رایگان میده بعد نینتندو واسه سرویس پولیشم نم تونه امکانات خوبی بده واقعا واسم عجیبه چرا نینتندو یه خرده هزینه نمی کنه این مشکلش حل شه :| )
ولی این محدودیت یوزر مسخره است و جالبیش اینه که رو کنسول هک شده میشه این رو دور زد ولی رو کنسول اوریجینال نمیشه

باید یه اپدیت نینتندو بده

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من که دیگه سر اون جغده و اومدنش طاقتم نگرفت و تاریخ کنسول رو عوض کردم:|
رحمت بر پدر کارکنان IGN، خیلی ویدیو های خوبی برای بازی ساختن:D
فقط جریان آهن رو متوجه نشدم؟چطوریه بدست آوردنش

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من که دیگه سر اون جغده و اومدنش طاقتم نگرفت و تاریخ کنسول رو عوض کردم:|
رحمت بر پدر کارکنان IGN، خیلی ویدیو های خوبی برای بازی ساختن:D
فقط جریان آهن رو متوجه نشدم؟چطوریه بدست آوردنش
دقیقا ign خیلی توضیحات خوبی داده
شما واسه اهن یه بیل بردار بغل یه سنگ برو به طور مورب وایسا بعد پشتت رو دو تا خونه بکن چراشم توضیح می دم
مثل شکل
133513
خب شما هر بار که بیل میزنی بهش پرتاب میشی عقب با این کار پرتاب نمیشه در ضمن مطمین شو ۸ تا خونه دور سنگ خالی باشی و علف ملف نباشه
بعد پشت سر هم هشت بار بیل بزن اگر وقفه بیفته بینش دیگه متوقف میشه و item دراپ نمی کنه
در ضمن میوه هم نباید خرده باشی چون باعث میشه سنگ بترکه و تا سنگ جدید تو دهکده ات ایجاد شه اشکت در میاد

خب این مدلیه که هر روز صبح بعد اعلام tom nook تمامی درخت ها و سنگ ها ریست میشه
یه سنگ به طور رندوم تو دهکده ات پول دراپ می کنه
بقیشون یه چیز ترکیبی از سنگ و شن و اهن
در کل اهن سخت به دست میاد سر همین مسافرت کن به دهکده های دیگه (می تونی از دستگاه عابر بانک :Dتو چادر تام نوک بلیتشو بگیری و بعدش بری بخش فرودگاه جزیره ات استفاده کنی) چون تو دهکده های دیگه بین سه تا چهار سنگ هست حداقل

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دقیقا ign خیلی توضیحات خوبی داده
شما واسه اهن یه بیل بردار بغل یه سنگ برو به طور مورب وایسا بعد پشتت رو دو تا خونه بکن چراشم توضیح می دم
مثل شکل
View attachment 133513
خب شما هر بار که بیل میزنی بهش پرتاب میشی عقب با این کار پرتاب نمیشه در ضمن مطمین شو ۸ تا خونه دور سنگ خالی باشی و علف ملف نباشه
بعد پشت سر هم هشت بار بیل بزن اگر وقفه بیفته بینش دیگه متوقف میشه و item دراپ نمی کنه
در ضمن میوه هم نباید خرده باشی چون باعث میشه سنگ بترکه و تا سنگ جدید تو دهکده ات ایجاد شه اشکت در میاد

خب این مدلیه که هر روز صبح بعد اعلام tom nook تمامی درخت ها و سنگ ها ریست میشه
یه سنگ به طور رندوم تو دهکده ات پول دراپ می کنه
بقیشون یه چیز ترکیبی از سنگ و شن و اهن
در کل اهن سخت به دست میاد سر همین مسافرت کن به دهکده های دیگه (می تونی از دستگاه عابر بانک :Dتو چادر تام نوک بلیتشو بگیری و بعدش بری بخش فرودگاه جزیره ات استفاده کنی) چون تو دهکده های دیگه بین سه تا چهار سنگ هست حداقل

عینک رو :))
به من صورتیش افتاد
حالا منتظرم اون خواهر جوجه تیغی ها بیان که تو کار لباس اند... یه سری کاستوم دیزاین های محشر هم تو توییتر بوکمارک کردم محشر اند!

بگذریم...
=====

133532

طبق گفته خود آیا کیوگوکو (تهیه کننده سری Animal Crossing و Splatoon) پروسه ساخت Animal Crossing: New Horizons یه مدت کوتاه بعد از عرضه New Leaf شروع شده بوده

منبع: Animal Crossing: New Horizons development began shortly after the release of New Leaf - Nintendo Everything

===
که یعنی 8 سال رو این بازی داشته کار می شده... البته احتمالا پروسه ساخت جدی اش همون سه سال باشه، تیم اینا تو این مدت، دو تا Splatoon هم دادن بیرون که مشخصا یعنی فول پاور رو این عنوان کار نمی کردن، ولی بازم اوج همت رو نشون میده. با این آمار فروش دهشتناکی که من می بینم (که جدا لای انحصاری های امسال جز Halo و Tlou2 برای عنوان دیگه ای شانس پیشی گرفتن ازش نمی بینم :D) به نظر میاد جواب زحمت هاشون رو کامل گرفتن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
_این بازی خیلی 9/10 ـه

* موزه را آزاد کرده و با یه پلیر دیگه توش شروع به گشتن می کند*

_Ten outta Ten\m/

یه کیلو عکس گرفتیم فقط با داداشم اون جا :D چقدر خوبه موزه اش خدایی

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
_این بازی خیلی 9/10 ـه

* موزه را آزاد کرده و با یه پلیر دیگه توش شروع به گشتن می کند*

_Ten outta Ten\m/

یه کیلو عکس گرفتیم فقط با داداشم اون جا :D چقدر خوبه موزه اش خدایی
ولی به نظرم به خاطر مشکلات سیوش و اینا حقشه بشه 9.5 که نینتدو آدم شه و یه فکری به حال این وضعیت چه کلاود سیو چه امکانات سیو کنسولش بکنه باو رسما تو 2020 این محدودیت ها خیلی مسخره است حافظه داخلی کنسولم 32 گیگه که کمم نیست جدا

• Like
Reactions: Z-fan

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
d
دو نوع پلیر داریم تو انیمال کراسینگ :D

View attachment 133626

View attachment 133631
می تونم بگم بازی در زمینه حس پیشرفت خیلی خوب عمل کرده سر همینم معتاد کننده است سرعت پیشرفتت نه خیل کنده نه تند برا همین بازی برات جذاب میمونه
بالانس بودن این ویژگی خیلی سخته ولی این بازی از پسش بر اومده
سیستم روز و شبشم خیلی خوبه فقط نکته اش اینه که چون الان شرایط قرنطینه و تعطیلاته و ادم بیشتر بازی میکنه یه ذره موضوع اذیت کننده میشه

ولی بازم ترجیحم این بود که سیستم روز و شبش مثل پرسونا بود یعنی خودت با خوابیدن باعث شی روز بعد شروع شه تو بازی و با یه کار دیگه مثلا از صبح شب شه
بگذریم که روش ماشین زمان کنسولم خوبه:))
من فعلا سه روز کنسولم رفته جلو تا ببینیم چه میشه >:)

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر